LAJMI I FUNDIT:
Denis Suarez

Denis Suarez

58 Artikuj

Info

Denis Suarez ka lindur më 6 janar 1994 në Spanjë

Transferimet më të këqija të janarit në historinë e Ligës Premier

Transferimet më të këqija të janarit në historinë e Ligës Premier

Driton Gajraku
Dhjetë yje të futbollit që ishin pjesë e akademisë së Manchester Cityt: Nuk pritën shumë për ekipin e parë, disa prej tyre bënë mirë

Dhjetë yje të futbollit që ishin pjesë e akademisë së Manchester Cityt: Nuk pritën shumë për ekipin e parë, disa prej tyre bënë mirë

Premier League
Transferimet më të mira dhe më të këqija të Arsenalit në afatin e janarit

Transferimet më të mira dhe më të këqija të Arsenalit në afatin e janarit

Premier League
“Qëndro në shtëpi” është sfidë e re për futbollistët e izoluar, nga Mustafi te De Ligt shfaqen duke larë duart dhe duke zhongluar me top

“Qëndro në shtëpi” është sfidë e re për futbollistët e izoluar, nga Mustafi te De Ligt shfaqen duke larë duart dhe duke zhongluar me top

Premier League
Zyrtare: Denis Suarez transferohet te Celta Vigo

Zyrtare: Denis Suarez transferohet te Celta Vigo

La Liga
Denis Suarez konfirmon se ka shumë oferta, por preferon të mbetet në La Liga

Denis Suarez konfirmon se ka shumë oferta, por preferon të mbetet në La Liga

La Liga
Suarez nuk qëndron te Arsenali,  kthehet në La Liga

Suarez nuk qëndron te Arsenali, kthehet në La Liga

Premier League
Valverde po i largon 11 lojtarë nga Barcelona

Valverde po i largon 11 lojtarë nga Barcelona

La Liga
Barcelona merr oferta për pesë lojtarë

Barcelona merr oferta për pesë lojtarë

La Liga
Akademia e Manchester Cityt ndër më të mirat në botë – formacioni me 11 lojtarë që i ka shitur e sot vlera e tyre është 340 milionë euro

Akademia e Manchester Cityt ndër më të mirat në botë – formacioni me 11 lojtarë që i ka shitur e sot vlera e tyre është 340 milionë euro

Premier League
Barcelonës i duhen 265 milionë euro – kërkon t’i fitojë nga shitjet, dhjetë lojtarë me valixhe në duar

Barcelonës i duhen 265 milionë euro – kërkon t’i fitojë nga shitjet, dhjetë lojtarë me valixhe në duar

La Liga
Eliminimi i turpshëm nga Liverpooli shkakton eksod te Barca, dhjetë lojtarë pritet të largohen në verë

Eliminimi i turpshëm nga Liverpooli shkakton eksod te Barca, dhjetë lojtarë pritet të largohen në verë

La Liga
Huazimi i Denis Suarezit prej Barcës, Arsenalit i ka kushtuar 32,700 euro për minutë

Huazimi i Denis Suarezit prej Barcës, Arsenalit i ka kushtuar 32,700 euro për minutë

Premier League
Barcelona kërkon të përfitojë 40 milionë euro nga Gomes e Suarez

Barcelona kërkon të përfitojë 40 milionë euro nga Gomes e Suarez

La Liga
Arsenali konfirmon transferimin e Denis Suarezit

Arsenali konfirmon transferimin e Denis Suarezit

Premier League
Zyrtare: Denis Suarez huazohet te Arsenali

Zyrtare: Denis Suarez huazohet te Arsenali

Premier League
Arsenali ka marrëveshje për transferimin e Denis Suarezit

Arsenali ka marrëveshje për transferimin e Denis Suarezit

Premier League
Ramsey te Juve, Sanches te PSG, Paredes te Chelsea dhe shtatë transferimet e mundshme që mund të zyrtarizohen para mbylljes së afatit kalimtar të janarit

Ramsey te Juve, Sanches te PSG, Paredes te Chelsea dhe shtatë transferimet e mundshme që mund të zyrtarizohen para mbylljes së afatit kalimtar të janarit

Ndërkombëtare
Arsenali ka marrëveshje me Suarezin, por nuk ka para për transferimin e tij

Arsenali ka marrëveshje me Suarezin, por nuk ka para për transferimin e tij

Premier League
Arsenali dhe Chelsea në negociata me Suarezin

Arsenali dhe Chelsea në negociata me Suarezin

Premier League
Barcelona ia ofron Arsenalit mesfushorin Suarez

Barcelona ia ofron Arsenalit mesfushorin Suarez

Premier League
Barça e gatshme të shesë Suarezin, Arsenali dhe Chelsea favoritë për transferimin e tij

Barça e gatshme të shesë Suarezin, Arsenali dhe Chelsea favoritë për transferimin e tij

La Liga
Denis Suarez po kërkohet nga Chelsea

Denis Suarez po kërkohet nga Chelsea

Premier League
Sarri e do në skuadër, Chelsea synon transferimin e Suarezit

Sarri e do në skuadër, Chelsea synon transferimin e Suarezit

Premier League