LAJMI I FUNDIT:
Demi Moore

Demi Moore

86 Artikuj

Joe Jonas shihet me një brune misterioze në Greqi, pas ndarjes nga modelja Stormi Bree

Joe Jonas shihet me një brune misterioze në Greqi, pas ndarjes nga modelja Stormi Bree

Yjet
“Gjyshja 61-vjeçare që dëshiron të duket si vajzë e re” – Demi Moore kritikohet për dekoltenë e hapur deri në kërthizë

“Gjyshja 61-vjeçare që dëshiron të duket si vajzë e re” – Demi Moore kritikohet për dekoltenë e hapur deri në kërthizë

Yjet
Aktorja 61-vjeçare Demi Moore thuhet se është në lidhje me një këngëtar 27 vite më të ri se ajo

Aktorja 61-vjeçare Demi Moore thuhet se është në lidhje me një këngëtar 27 vite më të ri se ajo

Po Flitet
Demi Moore rikthehet në Kanë pas 25 vitesh, publiku e duartrokiti për 13 minuta

Demi Moore rikthehet në Kanë pas 25 vitesh, publiku e duartrokiti për 13 minuta

Yjet
Si kurrë më parë – Demi Moore shfaqet me 10 karat bizhuteri në Met Gala 2024

Si kurrë më parë – Demi Moore shfaqet me 10 karat bizhuteri në Met Gala 2024

Yjet
Rihanna, Kate Moss dhe Demi Moore pozojnë nudo në ekspozitën e re provokuese, nga fotografja gjermane Ellen von Unwerth

Rihanna, Kate Moss dhe Demi Moore pozojnë nudo në ekspozitën e re provokuese, nga fotografja gjermane Ellen von Unwerth

Yjet
Demi Moore jep detaje për sëmundjen e rëndë të Bruce Willis, po përgatitet për t’i dhënë lamtumirën

Demi Moore jep detaje për sëmundjen e rëndë të Bruce Willis, po përgatitet për t’i dhënë lamtumirën

Yjet
Demi Moore veshi pallton që i duhet çdo gruaje për të përballuar dimrin

Demi Moore veshi pallton që i duhet çdo gruaje për të përballuar dimrin

Moda
Diagnoza e afazisë – gjendja shëndetësore e Bruce Willis thuhet se po përkeqësohet

Diagnoza e afazisë – gjendja shëndetësore e Bruce Willis thuhet se po përkeqësohet

Yjet
Demi Moore shkëlqeu me fustan të ngushtë, ajo duket më mirë se 10 vjet më parë

Demi Moore shkëlqeu me fustan të ngushtë, ajo duket më mirë se 10 vjet më parë

Modë
Vështirë të besohet se kjo grua është 60 vjeçare, trupi i saj i tonifikuar nuk e tregon moshën

Vështirë të besohet se kjo grua është 60 vjeçare, trupi i saj i tonifikuar nuk e tregon moshën

Kujdesi për lëkurën dhe trupin
Dhjetë çifte që nuk kishin absolutisht asnjë kimi në film

Dhjetë çifte që nuk kishin absolutisht asnjë kimi në film

TV / Film
Demi Moore pëson një mosfunksionim të gardërobës duke ekspozuar më shumë seç duhet

Demi Moore pëson një mosfunksionim të gardërobës duke ekspozuar më shumë seç duhet

Yjet


mob5