LAJMI I FUNDIT:
Demi Lovato

Demi Lovato

158 Artikuj

Demi Lovato është e bindur që ka fotografuar UFO-të

Demi Lovato është e bindur që ka fotografuar UFO-të

Yjet
Paris Hilton tregon se dokumentari i Demi Lovatos e frymëzoi për të shkruar librin “Paris: The Memoir”: U mahnita se sa e guximshme ishte

Paris Hilton tregon se dokumentari i Demi Lovatos e frymëzoi për të shkruar librin “Paris: The Memoir”: U mahnita se sa e guximshme ishte

Yjet
Dua Lipa shkëlqen në mesin e yjeve në tapetin e kuq të “Jingle Ball 2022” – shfaqet tërë elegancë në fustan të zi

Dua Lipa shkëlqen në mesin e yjeve në tapetin e kuq të “Jingle Ball 2022” – shfaqet tërë elegancë në fustan të zi

Yjet
Demi Lovato thotë se “Holy Fvck” do të jetë turneu i saj i fundit

Demi Lovato thotë se “Holy Fvck” do të jetë turneu i saj i fundit

Yjet
Demi Lovato feston ditëlindjen e 30-të me të dashurin e ri, muzikantin Jutes

Demi Lovato feston ditëlindjen e 30-të me të dashurin e ri, muzikantin Jutes

Yjet
Demi Lovato thuhet se ka nisur një lidhje të re dashurie

Demi Lovato thuhet se ka nisur një lidhje të re dashurie

Yjet
Demi Lovato rikthen përemrat e gjinisë femërore një vit pasi deklaroi se do t’i përdorte ata asnjanës

Demi Lovato rikthen përemrat e gjinisë femërore një vit pasi deklaroi se do t’i përdorte ata asnjanës

Yjet
Katër vite pas mbidozës, Demi Lovato: Mendoj rrallë për substancat narkotike, është një gjë e bukur

Katër vite pas mbidozës, Demi Lovato: Mendoj rrallë për substancat narkotike, është një gjë e bukur

Yjet
Tri vite pas mbidozës, Demi Lovato përfundon sërish në rehabilitim

Tri vite pas mbidozës, Demi Lovato përfundon sërish në rehabilitim

Yjet
Demi Lovato vjen me një prerje të re flokësh

Demi Lovato vjen me një prerje të re flokësh

Flokë dhe stil
Demi Lovato vjen me stil të ri të flokëve para fillimit të vitit 2022

Demi Lovato vjen me stil të ri të flokëve para fillimit të vitit 2022

Yjet
Demi Lovato flet për të qenurit në gjininë asnjanëse: Unë e ndjej veten aq mashkullor po aq sa femërore

Demi Lovato flet për të qenurit në gjininë asnjanëse: Unë e ndjej veten aq mashkullor po aq sa femërore

Yjet
Nga Kylie Jenner te Kate Middleton: Shndërrimet më dramatike të dhëmbëve

Nga Kylie Jenner te Kate Middleton: Shndërrimet më dramatike të dhëmbëve

Estetikë
Demi Lovato në lidhje lesbike me motrën e Miley Cyrus?

Demi Lovato në lidhje lesbike me motrën e Miley Cyrus?

Po Flitet
Demi Lovato zbulon se doli panseksuale një vit para se ta bëjë publike

Demi Lovato zbulon se doli panseksuale një vit para se ta bëjë publike

Yjet
Demi Lovato pasi deklaroi se është panseksuale: Familja ime kanë bërë një punë të mrekullueshme

Demi Lovato pasi deklaroi se është panseksuale: Familja ime kanë bërë një punë të mrekullueshme

Yjet
Rita Ora shkon në festën e komunitetit LGBTI me fustan transparent

Rita Ora shkon në festën e komunitetit LGBTI me fustan transparent

Yjet
iHeartRadio Music Awards 2021: Grimi dhe modelimet më të mira të flokëve

iHeartRadio Music Awards 2021: Grimi dhe modelimet më të mira të flokëve

Estetikë
Veshjet më të bukura në tapetin e kuq të “iHeartRadio Music Awards 2021”

Veshjet më të bukura në tapetin e kuq të “iHeartRadio Music Awards 2021”

Modë
Demi Lovato bën me dije se ka kaluar zyrtarisht në gjininë asnjanëse

Demi Lovato bën me dije se ka kaluar zyrtarisht në gjininë asnjanëse

Yjet
Demi Lovato vendos që të shmang diskutimin e rikuperimit të saj nga overdoza

Demi Lovato vendos që të shmang diskutimin e rikuperimit të saj nga overdoza

Yjet
Demi Lovato thotë se pas dokumentarit që fliste për overdozë është bërë edhe më e fortë

Demi Lovato thotë se pas dokumentarit që fliste për overdozë është bërë edhe më e fortë

Yjet
Rikrijoi mbrëmjen e overdozës në videoklipin e ri “Dancing With The Devil”, Demi Lovato: Ishte shumë e vështirë

Rikrijoi mbrëmjen e overdozës në videoklipin e ri “Dancing With The Devil”, Demi Lovato: Ishte shumë e vështirë

Muzikë
Demi Lovato zbulon se identifikohet si panseksuale dhe ka në plan të adoptojë fëmijë në të ardhmen

Demi Lovato zbulon se identifikohet si panseksuale dhe ka në plan të adoptojë fëmijë në të ardhmen

Yjet