LAJMI I FUNDIT:

Demarkacioni me Malin e Zi

1540 Artikuj

Manipulimi i Thaçit me demarkacionin, e shiti si zotim të ri nenin e marrëveshjes të vitit 2015 (Dokument)

Manipulimi i Thaçit me demarkacionin, e shiti si zotim të ri nenin e marrëveshjes të vitit 2015 (Dokument)

Kosovë
Haxhiu: Çështjen e Demarkacionit do ta dërgojmë në Gjykatën Kushtetuese 

Haxhiu: Çështjen e Demarkacionit do ta dërgojmë në Gjykatën Kushtetuese 

Kosovë
Hoxhaj: Pas demarkacionit na duhet konsensus edhe për ushtrinë

Hoxhaj: Pas demarkacionit na duhet konsensus edhe për ushtrinë

Kosovë
Haradinaj: Marrëveshja e ratifikuar na obligon t’i bëjmë korrektimet në drejtim të Çakorrit   

Haradinaj: Marrëveshja e ratifikuar na obligon t’i bëjmë korrektimet në drejtim të Çakorrit   

Kosovë
Ambasada amerikane: Votimi i demarkacionit konfirmon vendin e Kosovës në Evropë

Ambasada amerikane: Votimi i demarkacionit konfirmon vendin e Kosovës në Evropë

Kosovë
Të arrestuarit për thyerjen e xhamave të Kuvendit, aktivistë të VV-së

Të arrestuarit për thyerjen e xhamave të Kuvendit, aktivistë të VV-së

Kosovë
Mustafa: Demarkacioni i hap udhë shumë proceseve për Kosovën

Mustafa: Demarkacioni i hap udhë shumë proceseve për Kosovën

Kosovë
Kështu u censuruan mediat në Kuvend (Video)

Kështu u censuruan mediat në Kuvend (Video)

Kosovë
Kurti: Veseli shau publikisht

Kurti: Veseli shau publikisht

Kosovë
Edi Rama: Vota për demarkacionin e vonuar, por kuptimplotë për Kosovën

Edi Rama: Vota për demarkacionin e vonuar, por kuptimplotë për Kosovën

Kosovë
Thaçi: Përmbushëm detyrimet tona, shumë shpejt qytetarët tanë do të lëvizin lirshëm

Thaçi: Përmbushëm detyrimet tona, shumë shpejt qytetarët tanë do të lëvizin lirshëm

Kosovë
Hoti: Me këtë votim mbyllen të gjitha konspiracionet

Hoti: Me këtë votim mbyllen të gjitha konspiracionet

Kosovë
Albulena Haxhiu kërkon dorëheqjen e Kadri Veselit

Albulena Haxhiu kërkon dorëheqjen e Kadri Veselit

Kosovë
Policia arreston tre të dyshuar për thyerjen e xhamave të Kuvendit

Policia arreston tre të dyshuar për thyerjen e xhamave të Kuvendit

Kosovë
VV: Policia arrestoi deputetët Nagavci dhe Ramadani

VV: Policia arrestoi deputetët Nagavci dhe Ramadani

Kosovë
Sigurimi largon nga salla deputetët e VV-së

Sigurimi largon nga salla deputetët e VV-së

Kosovë
Kadri Veseli humb nervat, shan pas hedhjes së gazit lotsjellës (Video)

Kadri Veseli humb nervat, shan pas hedhjes së gazit lotsjellës (Video)

Kosovë
Thyhen xhamat e Kuvendit (Foto)

Thyhen xhamat e Kuvendit (Foto)

Kosovë
Haradinaj nuk komenton arrestimin e deputetëve të VV-së

Haradinaj nuk komenton arrestimin e deputetëve të VV-së

Kosovë
Haradinaj: U mbetet deputetëve ta përmbushin obligimin e tyre  

Haradinaj: U mbetet deputetëve ta përmbushin obligimin e tyre  

Kosovë
Policia e Kosovës thotë se po heton futjen e gazit lotsjellës në Kuvend

Policia e Kosovës thotë se po heton futjen e gazit lotsjellës në Kuvend

Kosovë
Veseli: Pesë deputetë janë përjashtuar, seanca do të vazhdojë

Veseli: Pesë deputetë janë përjashtuar, seanca do të vazhdojë

Kosovë
Kelmendi: Gazi lotsjellës më ka dëmtuar shumë, por do të kthehem në seancë 

Kelmendi: Gazi lotsjellës më ka dëmtuar shumë, por do të kthehem në seancë 

Kosovë
Gazi lotsjellës në Kuvend e bën Kosovën “top lajm” edhe në mediat botërore

Gazi lotsjellës në Kuvend e bën Kosovën “top lajm” edhe në mediat botërore

Kosovë