LAJMI I FUNDIT:

Dekorimet

17 Artikuj

Për ta bërë shtëpinë tuaj të shkëlqejë: Luksi dhe eleganca e dekorimeve të Vitit të Ri në ngjyrë të zezë dhe të artë

Për ta bërë shtëpinë tuaj të shkëlqejë: Luksi dhe eleganca e dekorimeve të Vitit të Ri në ngjyrë të zezë dhe të artë

Rregullimi i shtëpisë
Dhjetë ide të lehta për Vitin e Ri: Bëni dekorime nga gjërat të cilat i keni në shtëpi

Dhjetë ide të lehta për Vitin e Ri: Bëni dekorime nga gjërat të cilat i keni në shtëpi

Bëje vet
Shqiptarët harxhojnë deri 60 mijë euro për dekorin e dasmave dhe festave

Shqiptarët harxhojnë deri 60 mijë euro për dekorin e dasmave dhe festave

Financa
Dizajnerja e modës vishet me motivet e dekorimeve të festave të fundvitit (Foto)

Dizajnerja e modës vishet me motivet e dekorimeve të festave të fundvitit (Foto)

Fun Lajme
Plaka misterioze preu telin e dritave të dekorimeve, në orët e hershme të mëngjesit (Video)

Plaka misterioze preu telin e dritave të dekorimeve, në orët e hershme të mëngjesit (Video)

Dështime
Dekoruan shtëpinë me shumë përkushtim, fqinjët e tyre nuk janë aspak të kënaqur (Video)

Dekoruan shtëpinë me shumë përkushtim, fqinjët e tyre nuk janë aspak të kënaqur (Video)

Dështime
Gjyshja shpenzoi 15 mijë euro për të dekoruar tavanin e dhomës për festat e fundvitit (Foto)

Gjyshja shpenzoi 15 mijë euro për të dekoruar tavanin e dhomës për festat e fundvitit (Foto)

Fun Lajme
Bredhi dhe stolitë e kushtueshme, ndër dekorimet më të këqija deri tani (Foto)

Bredhi dhe stolitë e kushtueshme, ndër dekorimet më të këqija deri tani (Foto)

Dështime
Veprimet perverse të adoleshentit, me bredhin dekorativ që e vodhi prej një oborri (Video)

Veprimet perverse të adoleshentit, me bredhin dekorativ që e vodhi prej një oborri (Video)

Dështime
Largohet reklama për dekorimet e bredhit, përmbanin motive naziste (Foto)

Largohet reklama për dekorimet e bredhit, përmbanin motive naziste (Foto)

Dështime
Trevjeçari u hidhërua shumë kur torta e ditëlindjes, i arriti pa dekorimet e kërkuara (Foto)

Trevjeçari u hidhërua shumë kur torta e ditëlindjes, i arriti pa dekorimet e kërkuara (Foto)

Dështime
Halloween po afron, dhjetë shtëpitë e dekoruara më së miri për natën e frikshme (Foto)

Halloween po afron, dhjetë shtëpitë e dekoruara më së miri për natën e frikshme (Foto)

Fun Lajme
Pakot me dekorimet e thyeshme, postieri i gjuajti shkallëve qëllimisht (Video)

Pakot me dekorimet e thyeshme, postieri i gjuajti shkallëve qëllimisht (Video)

Dështime
Prindërit tregojnë format praktike dhe të lira, për dekorimin e dhomave të fëmijëve (Foto)

Prindërit tregojnë format praktike dhe të lira, për dekorimin e dhomave të fëmijëve (Foto)

Lifestyle
Me këto “dekorime”, do t’i urreni festat e fundvitit! (Foto)

Me këto “dekorime”, do t’i urreni festat e fundvitit! (Foto)

Dështime
Krishtlindjet kanë arritur për Mbretëreshën! Madhëria e saj ka një bredh prej gjashtë metrash në Kështjellën Windsor (Foto)

Krishtlindjet kanë arritur për Mbretëreshën! Madhëria e saj ka një bredh prej gjashtë metrash në Kështjellën Windsor (Foto)

Yjet
Vendosja e dekorimeve të Vitit të Ri ju bën më të lumtur

Vendosja e dekorimeve të Vitit të Ri ju bën më të lumtur

Psikologji