LAJMI I FUNDIT:

Dejan Kulusevski

74 Artikuj

Vetëm gjashtë minuta, kaq i duhen Tottenhamit t’i shënoi Chelseat

Vetëm gjashtë minuta, kaq i duhen Tottenhamit t’i shënoi Chelseat

Premier League
“Mezi prisja ta shikoja duke luajtur” – Kulusevski tregon idhullin e tij të fëmijërisë

“Mezi prisja ta shikoja duke luajtur” – Kulusevski tregon idhullin e tij të fëmijërisë

Premier League
Zyrtare: Tottenham kompleton transferimin e Kulusevskit nga Juventusi

Zyrtare: Tottenham kompleton transferimin e Kulusevskit nga Juventusi

Premier League
Tottenhami do të kërkojë nga Juventusi zbritje çmimi për Kulusevskin

Tottenhami do të kërkojë nga Juventusi zbritje çmimi për Kulusevskin

Serie A
Nga Kulusevski dhe Arthur te Mckennie dhe Zakaria – planet e Juventusit për 11 emrat e njohur që i ka në huazim

Nga Kulusevski dhe Arthur te Mckennie dhe Zakaria – planet e Juventusit për 11 emrat e njohur që i ka në huazim

Serie A
Notat e lojtarëve: Milan 1-0 Tottenham, Leao dhe Perisic më të vlerësuarit

Notat e lojtarëve: Milan 1-0 Tottenham, Leao dhe Perisic më të vlerësuarit

Liga e Kampionëve
Kulusevski tregon dallimet mes Tottenhamit dhe Juventusit, Allegrit e Contes

Kulusevski tregon dallimet mes Tottenhamit dhe Juventusit, Allegrit e Contes

Serie A
Po shkëlqen me gola dhe asistime te Tottenhami – tifozët bardhezi e kryqëzojnë Allegrin në rrjetet sociale

Po shkëlqen me gola dhe asistime te Tottenhami – tifozët bardhezi e kryqëzojnë Allegrin në rrjetet sociale

Serie A
Juventusi ka shpenzuar 815 milionë euro në pesë vjet në përpjekje për të fituar Ligën e Kampionëve

Juventusi ka shpenzuar 815 milionë euro në pesë vjet në përpjekje për të fituar Ligën e Kampionëve

Serie A
Conte konfirmon se Tottenham do ta blejë Kulusevskin, shton se duhet shumë transferime të reja në verë

Conte konfirmon se Tottenham do ta blejë Kulusevskin, shton se duhet shumë transferime të reja në verë

Premier League
Pas Cancelos dhe Kulusevskit, a do të bëhet Dybala lojtari tjetër që Juventusi do të pendohet për largimin e tij?

Pas Cancelos dhe Kulusevskit, a do të bëhet Dybala lojtari tjetër që Juventusi do të pendohet për largimin e tij?

Serie A
Shkëlqimi në Londër pas huazimit, Tottenham do ta aktivizojë klauzolën për blerjen e Kulusevskit

Shkëlqimi në Londër pas huazimit, Tottenham do ta aktivizojë klauzolën për blerjen e Kulusevskit

Premier League
Kulusevski gjeti formën te Tottenhami, me deklaratën e fundit ‘godet’ Juventusin

Kulusevski gjeti formën te Tottenhami, me deklaratën e fundit ‘godet’ Juventusin

Premier League
Tottenhami fiton dramën në derbin e javës në udhëtim te Man City

Tottenhami fiton dramën në derbin e javës në udhëtim te Man City

Premier League
A arriti Conte të spastrojë lojtarët e marr nga Pochettino dhe Mourinho që dështuan te Tottenham

A arriti Conte të spastrojë lojtarët e marr nga Pochettino dhe Mourinho që dështuan te Tottenham

Premier League
Si e ndihmuan Juve dhe Paratici njëri-tjetrin, megjithëse ish-drejtori nuk ka aspak raporte të mira me bordin e Zonjës së Vjetër

Si e ndihmuan Juve dhe Paratici njëri-tjetrin, megjithëse ish-drejtori nuk ka aspak raporte të mira me bordin e Zonjës së Vjetër

Ndërkombëtare
‘I thash babait se doja të bëhesha si Januzaj’ – rrëfimi i Kulusevskit pse dikur e bartte numrin 44

‘I thash babait se doja të bëhesha si Januzaj’ – rrëfimi i Kulusevskit pse dikur e bartte numrin 44

Ndërkombëtare
Kulusevski kishte zgjedhur numrin 44-të në të kaluarën shkaku i Adnan Januzajt, tash do ta bartë numrin 21

Kulusevski kishte zgjedhur numrin 44-të në të kaluarën shkaku i Adnan Januzajt, tash do ta bartë numrin 21

Premier League
Juventusi konfirmon kalimin e Kulusevski dhe Bentacur te Tottenham

Juventusi konfirmon kalimin e Kulusevski dhe Bentacur te Tottenham

Premier League
Në çastin e nisjes drejt Tottenhamit, Kulusevski: Shpresoj të kthehem te Juventusi një ditë

Në çastin e nisjes drejt Tottenhamit, Kulusevski: Shpresoj të kthehem te Juventusi një ditë

Premier League
Kulusevski kreu një pjesë të ekzaminimeve mjekësore para shkuarjes në Londër

Kulusevski kreu një pjesë të ekzaminimeve mjekësore para shkuarjes në Londër

Premier League
Kulusevski udhëton sot drejt Londrës për të kompletuar transferimin te Tottenhami

Kulusevski udhëton sot drejt Londrës për të kompletuar transferimin te Tottenhami

Premier League
Bentacur dhe Kulusevski shumë afër Tottenhamit, kanë mbetur vetëm edhe disa detaje

Bentacur dhe Kulusevski shumë afër Tottenhamit, kanë mbetur vetëm edhe disa detaje

Premier League
Bentacur dhe Kulusevski ‘çelësat’ e Juvenusit për afrimin e Zakaria

Bentacur dhe Kulusevski ‘çelësat’ e Juvenusit për afrimin e Zakaria

Serie A