LAJMI I FUNDIT:

Deco

20 Artikuj

Nga Eto’o dhe Ibrahimovic te Cancelo: Lista e zezë e Guardiolës

Nga Eto’o dhe Ibrahimovic te Cancelo: Lista e zezë e Guardiolës

Ndërkombëtare
Top 10 agjentët që kanë më së shumti lojtarë nën menaxhim, por edhe vlefshmëri të ‘çmendur’

Top 10 agjentët që kanë më së shumti lojtarë nën menaxhim, por edhe vlefshmëri të ‘çmendur’

Ndërkombëtare
Ramos do t’i bashkohet listës së lojtarëve që kanë luajtur me Messin dhe Ronaldon – Kush janë 16 futbollistët tjerë?

Ramos do t’i bashkohet listës së lojtarëve që kanë luajtur me Messin dhe Ronaldon – Kush janë 16 futbollistët tjerë?

Ligue 1
Legjendat e Realit fitojnë ‘el Clasicon’ ndaj legjendave të Barcelonës

Legjendat e Realit fitojnë ‘el Clasicon’ ndaj legjendave të Barcelonës

La Liga
Shkëmbimet më të mëdha që ndodhën në vitet e fundit – emra të njohur që u këmbyen njëri me tjetrin

Shkëmbimet më të mëdha që ndodhën në vitet e fundit – emra të njohur që u këmbyen njëri me tjetrin

Ndërkombëtare
Sot 16 vjet më parë, Lionel Messi bëri debutimin e tij zyrtar me Barcelonën – Pjesa tjetër e gjitha histori

Sot 16 vjet më parë, Lionel Messi bëri debutimin e tij zyrtar me Barcelonën – Pjesa tjetër e gjitha histori

La Liga
Pjanic i bashkohet listës së 14 lojtarëve që kanë luajtur edhe me Messin edhe me Ronaldon

Pjanic i bashkohet listës së 14 lojtarëve që kanë luajtur edhe me Messin edhe me Ronaldon

Ndërkombëtare
Lista me 13 lojtarët që kanë luajtur me Messin dhe Ronaldon

Lista me 13 lojtarët që kanë luajtur me Messin dhe Ronaldon

Ndërkombëtare
“Lewandowski është lojtar i mrekullueshëm, por Neymari është në nivelin e Messit dhe Ronaldos” – kështu mendon Deco

“Lewandowski është lojtar i mrekullueshëm, por Neymari është në nivelin e Messit dhe Ronaldos” – kështu mendon Deco

Liga e Kampionëve
Ronaldo është vetëm njëri nga 19 lojtarët që kanë fituar Ligën e Kampionëve me klube të ndryshme

Ronaldo është vetëm njëri nga 19 lojtarët që kanë fituar Ligën e Kampionëve me klube të ndryshme

Liga e Kampionëve
Paolo Dybala është vetëm një nga 12 lojtarët që kanë pasur fatin t’i kenë shok skuadre Lionel Messin dhe Cristiano Ronaldon

Paolo Dybala është vetëm një nga 12 lojtarët që kanë pasur fatin t’i kenë shok skuadre Lionel Messin dhe Cristiano Ronaldon

Ndërkombëtare
Sondazh: “Kush është më i miri?”, përgjigjet e nëntë lojtarëve që kanë luajtur me Ronaldon dhe Messin

Sondazh: “Kush është më i miri?”, përgjigjet e nëntë lojtarëve që kanë luajtur me Ronaldon dhe Messin

Arbios Kryeziu
Trembëdhjetë lojtarët që kanë luajtur për Chelsean dhe Barcelonën

Trembëdhjetë lojtarët që kanë luajtur për Chelsean dhe Barcelonën

Liga e Kampionëve
Nga Batshuayi te Torres e Deco -15 blerjet më të këqija të bërë nga Chelsea në ‘Epokën Abramovich’ (Foto)

Nga Batshuayi te Torres e Deco -15 blerjet më të këqija të bërë nga Chelsea në ‘Epokën Abramovich’ (Foto)

Premier League
Ronaldinho: Unë vendosa për largimin tim nga Barcelona, jo Guardiola (Foto/Video)

Ronaldinho: Unë vendosa për largimin tim nga Barcelona, jo Guardiola (Foto/Video)

La Liga
‘Klani Ronaldinho’ organizonte orgji, ndeja eksplicite dhe e tallnin Bojan Krkicin (Foto)

‘Klani Ronaldinho’ organizonte orgji, ndeja eksplicite dhe e tallnin Bojan Krkicin (Foto)

Ndërkombëtare
Kur e kaluara takon modernen, kështu do të dukeshin legjendat e klubeve evropiane me fanellat moderne (Foto)

Kur e kaluara takon modernen, kështu do të dukeshin legjendat e klubeve evropiane me fanellat moderne (Foto)

Arbios Kryeziu
Deco: Joao Mario lojtar i klasit botëror, mund të luajë kudo

Deco: Joao Mario lojtar i klasit botëror, mund të luajë kudo

Serie A
Deco: Do më pëlqente të transferohesha te Interi

Deco: Do më pëlqente të transferohesha te Interi

Serie A
Joe Hart i shtohet listës së ‘viktimave’ të Guardiolas, këta janë shtatë super yjet që i përzëri trajneri (Foto)

Joe Hart i shtohet listës së ‘viktimave’ të Guardiolas, këta janë shtatë super yjet që i përzëri trajneri (Foto)

Ndërkombëtare