LAJMI I FUNDIT:

Declan Rice

182 Artikuj

Mikel Arteta zbulon se çfarë i tha Declan Rice para se të bashkohej me Arsenalin

Mikel Arteta zbulon se çfarë i tha Declan Rice para se të bashkohej me Arsenalin

Premier League
Carragher emëron lojtarin ‘më me ndikim’ në Ligën Premier, e cilëson ende të nënvlerësuar

Carragher emëron lojtarin ‘më me ndikim’ në Ligën Premier, e cilëson ende të nënvlerësuar

Premier League
“E kemi grabitur, duhet tua japim edhe 29 milionë euro” – tifozët e Arsenalit mbledhin para për West Hamin për Declan Rice

“E kemi grabitur, duhet tua japim edhe 29 milionë euro” – tifozët e Arsenalit mbledhin para për West Hamin për Declan Rice

Premier League
“E urrej që ai luan për Arsenalin” – Maddison tregon lojtarin me të cilin do të donte të luante së bashku te Tottenhami

“E urrej që ai luan për Arsenalin” – Maddison tregon lojtarin me të cilin do të donte të luante së bashku te Tottenhami

Premier League
Janë 15 lojtarë që aktualisht vlejnë mbi 100 milionë euro – Vinicius dhe Bellingham në pozitat tre dhe katër, vendi i parë për dy yjet e mëdha

Janë 15 lojtarë që aktualisht vlejnë mbi 100 milionë euro – Vinicius dhe Bellingham në pozitat tre dhe katër, vendi i parë për dy yjet e mëdha

Ndërkombëtare
Rice shpejgon se si realizoi golin spektakolar ndaj Chelseat, lavdëron edhe bashkëlojtarët për rikthimin

Rice shpejgon se si realizoi golin spektakolar ndaj Chelseat, lavdëron edhe bashkëlojtarët për rikthimin

Premier League
Mikel Arteta shprehet i lumtur me karakterin e Arsenalit pas barazimit në derbi ndaj Chelseat

Mikel Arteta shprehet i lumtur me karakterin e Arsenalit pas barazimit në derbi ndaj Chelseat

Premier League
Arsenal ngushton epërsinë, shënon Declan Rice

Arsenal ngushton epërsinë, shënon Declan Rice

La Liga
Zbulohet formacioni më i vlefshëm në botë, tri klube evropiane kanë nga tre lojtarë

Zbulohet formacioni më i vlefshëm në botë, tri klube evropiane kanë nga tre lojtarë

Ndërkombëtare
Zbulohet formacioni më i vlefshëm në Ligën Premier – dominohet nga lojtarët e Man Cityt, asnjë lojtar i Man Utd

Zbulohet formacioni më i vlefshëm në Ligën Premier – dominohet nga lojtarët e Man Cityt, asnjë lojtar i Man Utd

Premier League
Jack Grealish shpjegon pse EURO 2024 është ‘koha e përsosur’ për Anglinë për të fituar një trofe

Jack Grealish shpjegon pse EURO 2024 është ‘koha e përsosur’ për Anglinë për të fituar një trofe

Përfaqësueset
Alexander Arnold emëron gjashtë lojtarë që kanë frymëzuar stilin e tij të lojës – Njëri prej tyre luan te Man City

Alexander Arnold emëron gjashtë lojtarë që kanë frymëzuar stilin e tij të lojës – Njëri prej tyre luan te Man City

Premier League
Declan Ricen e kanë befasuar shumë cilësitë e bashkëlojtarit te Arsenali

Declan Ricen e kanë befasuar shumë cilësitë e bashkëlojtarit te Arsenali

Premier League
Gary Neville emëron tre lojtarë të paprekshëm te Arsenali – nuk përmend Bukayo Sakan

Gary Neville emëron tre lojtarë të paprekshëm te Arsenali – nuk përmend Bukayo Sakan

Premier League
Notat e lojtarëve, Arsenal 1-0 Manchester City: White dhe Rice më të mirët

Notat e lojtarëve, Arsenal 1-0 Manchester City: White dhe Rice më të mirët

Premier League
“E donim me çdo kusht” – Pep Guardiola tregon disa arsyeje pse iu iku Rice nga dora

“E donim me çdo kusht” – Pep Guardiola tregon disa arsyeje pse iu iku Rice nga dora

Premier League
“Mendoj se kjo humbje është e mirë për ne” – ylli i Arsenalit flet pas disfatës në Francë

“Mendoj se kjo humbje është e mirë për ne” – ylli i Arsenalit flet pas disfatës në Francë

Liga e Kampionëve
Declan Rice beson që Arsenali mund ta fitojë Ligën e Kampionëve, merr shembull Interin

Declan Rice beson që Arsenali mund ta fitojë Ligën e Kampionëve, merr shembull Interin

Liga e Kampionëve
Mikel Arteta flet rreth gjendjes së Declan Rice pasi ky i fundit u lëndua ndaj Tottenham

Mikel Arteta flet rreth gjendjes së Declan Rice pasi ky i fundit u lëndua ndaj Tottenham

Premier League
Solskjaer kritikon Man Utd për Kane dhe tregon katër yjet që ai iu lut klubit të nënshkruante gjatë kohës së tij

Solskjaer kritikon Man Utd për Kane dhe tregon katër yjet që ai iu lut klubit të nënshkruante gjatë kohës së tij

Premier League
FIFA publikon listën e kandidatëve për çmimin The Best

FIFA publikon listën e kandidatëve për çmimin The Best

Ndërkombëtare
“Kjo është arsyeja pse unë jam te Arsenali”, Rice flet për qëllimet e tij me Gunners

“Kjo është arsyeja pse unë jam te Arsenali”, Rice flet për qëllimet e tij me Gunners

Premier League
Notat e lojtarëve: Arsenal 3-1 Man United, shkëlqeu Rice

Notat e lojtarëve: Arsenal 3-1 Man United, shkëlqeu Rice

Premier League
Nga Rice te Caicedo dhe Bellingham – Formacioni me transferimet më të shtrenjta këtë verë

Nga Rice te Caicedo dhe Bellingham – Formacioni me transferimet më të shtrenjta këtë verë

Ndërkombëtare