LAJMI I FUNDIT:

Deçan

425 Artikuj

Ushtroi dhunë psikike ndaj gruas dhe vajzës së tij, arrestohet deçanasi

Ushtroi dhunë psikike ndaj gruas dhe vajzës së tij, arrestohet deçanasi

Kronika e Zezë
Arrestohet deçanasi, sulmoi fizikisht nënën e tij

Arrestohet deçanasi, sulmoi fizikisht nënën e tij

Kronika e Zezë
Mosmarrëveshje në trafik, arrestohet një person në Deçan

Mosmarrëveshje në trafik, arrestohet një person në Deçan

Kronika e Zezë
Rrahje masive në Deçan, lëndohen tre persona

Rrahje masive në Deçan, lëndohen tre persona

Kronika e Zezë
Haradinaj: Vepra heroike e luftëtarëve të UÇK-së mbetet frymëzim për shumë breza

Haradinaj: Vepra heroike e luftëtarëve të UÇK-së mbetet frymëzim për shumë breza

Kosovë
Haradinaj kujton Luanin: Krenaria e liria gjithmonë do të mbizotërojnë mbi dhembjen

Haradinaj kujton Luanin: Krenaria e liria gjithmonë do të mbizotërojnë mbi dhembjen

Kosovë
33 vjet nga pajtimi i gjaqeve te Verrat e Llukës, Ramosaj: Data më e rëndësishme në historinë shqiptare

33 vjet nga pajtimi i gjaqeve te Verrat e Llukës, Ramosaj: Data më e rëndësishme në historinë shqiptare

Kosovë
Rrahje mes pesë personave në Deçan

Rrahje mes pesë personave në Deçan

Kronika e Zezë
Problem me vinçin, vdes një person në Deçan pasi vetura ra mbi të

Problem me vinçin, vdes një person në Deçan pasi vetura ra mbi të

Kronika e Zezë
Përvjetori i rënies heroike të Shkëlzen Haradinajt

Përvjetori i rënies heroike të Shkëlzen Haradinajt

Kosovë
Haradinaj: Enver, në luftë dole triumfues, por u ndave padrejtësisht nga ne në liri

Haradinaj: Enver, në luftë dole triumfues, por u ndave padrejtësisht nga ne në liri

Kosovë
Vetaksident në Deçan, lëndohet një person

Vetaksident në Deçan, lëndohet një person

Kronika e Zezë
Vrasja e trefishtë në Deçan, prokuroria: Jemi afër zbulimit të autorit

Vrasja e trefishtë në Deçan, prokuroria: Jemi afër zbulimit të autorit

Drejtësi
Viktima e aksidentit në Deçan, ish-kandidat i VV-së për kryetar komune – Kurti shpreh ngushëllime

Viktima e aksidentit në Deçan, ish-kandidat i VV-së për kryetar komune – Kurti shpreh ngushëllime

Kosovë
E rrah me shufër metalike një person në Deçan, e bëri për spital

E rrah me shufër metalike një person në Deçan, e bëri për spital

Kronika e Zezë
Arrestohen dy vajza në Deçan pasi rrahën familjarin e tyre

Arrestohen dy vajza në Deçan pasi rrahën familjarin e tyre

Kronika e Zezë
Reshje të borës në disa qytete

Reshje të borës në disa qytete

Kosovë
Vazhdojnë reshjet e shiut, rrezik për vërshime në veri e veriperëndim të vendit

Vazhdojnë reshjet e shiut, rrezik për vërshime në veri e veriperëndim të vendit

Kosovë
Gjendje e rëndë nga vërshimet në disa komuna të Kosovës, autoritetet bëjnë thirrje për kujdes

Gjendje e rëndë nga vërshimet në disa komuna të Kosovës, autoritetet bëjnë thirrje për kujdes

Elfije Boletini
Supremja vendos sërish masë të përkohshme për lejet e hidrocentraleve në Deçan

Supremja vendos sërish masë të përkohshme për lejet e hidrocentraleve në Deçan

Kosovë
​Historianët e Deçanit: Kushtetuesja të mos përdorë standarde të dyfishta  

​Historianët e Deçanit: Kushtetuesja të mos përdorë standarde të dyfishta  

Kosovë
Gjendet trupi i pajetë i Dardan Kadrijajt nga Deçani

Gjendet trupi i pajetë i Dardan Kadrijajt nga Deçani

Kosovë
Aksident mes tri veturave në Strellc të Deçanit, një i lënduar

Aksident mes tri veturave në Strellc të Deçanit, një i lënduar

Kronika e Zezë
Arrestohen shtatë persona në Deçan, u rrahën mes vete

Arrestohen shtatë persona në Deçan, u rrahën mes vete

Kronika e Zezë