LAJMI I FUNDIT:

Debat Plus

2175 Artikuj

Pretendon se është Faton Hajrizi, thërret në emision: Jam në Evropë, dua garanci nga shteti që s’do të më maltretojnë

Pretendon se është Faton Hajrizi, thërret në emision: Jam në Evropë, dua garanci nga shteti që s’do të më maltretojnë

Kosovë
“Edhe ti mendon që Kurti është i rekrutuar i Serbisë”, “Unë nuk mendoj, unë e di” – përplasje mes Dibran Hoxhës dhe Lirim Mehmetaj

“Edhe ti mendon që Kurti është i rekrutuar i Serbisë”, “Unë nuk mendoj, unë e di” – përplasje mes Dibran Hoxhës dhe Lirim Mehmetaj

Kosovë
Ermal Panduri tregon se si filloi emisioni “Debat Plus”

Ermal Panduri tregon se si filloi emisioni “Debat Plus”

Kosovë
Bekim Jashari thotë se në vitin 1995 kishte parë ëndërr ngjarjen e 5, 6 dhe 7 marsit

Bekim Jashari thotë se në vitin 1995 kishte parë ëndërr ngjarjen e 5, 6 dhe 7 marsit

Kosovë
Ymeri për deklaratat e Hovenierit: Nuk janë lajm i mirë për Kosovën

Ymeri për deklaratat e Hovenierit: Nuk janë lajm i mirë për Kosovën

Kosovë
TV Dukagjini dhe Shqip.ai vijnë me një risi të padëgjuar në tregun e medias ballkanike

TV Dukagjini dhe Shqip.ai vijnë me një risi të padëgjuar në tregun e medias ballkanike

Kosovë
Zëvendësministri i MAPL: Ka pasur indikacione se nënkryetarja e Leposaviqit konsumonte kokainë

Zëvendësministri i MAPL: Ka pasur indikacione se nënkryetarja e Leposaviqit konsumonte kokainë

Kosovë
Avokati serb: Vuçiq është më i keq se Gebelsi

Avokati serb: Vuçiq është më i keq se Gebelsi

Kosovë
Stojkoviq: Nuk kam frikë të kthehem në Serbi, ndjehem krenar për atë që bëra te varri i Blerina Jasharit

Stojkoviq: Nuk kam frikë të kthehem në Serbi, ndjehem krenar për atë që bëra te varri i Blerina Jasharit

Kosovë
Si ndodhi përplasja në mes Astrit Gashit dhe Afrim Cakës, pasi ky i fundit e akuzoi që fjalët i ka nga Serbia

Si ndodhi përplasja në mes Astrit Gashit dhe Afrim Cakës, pasi ky i fundit e akuzoi që fjalët i ka nga Serbia

Kosovë
Caka: Jam dëshmitar okular se Radoiçiqi i vrau tre shqiptarë në Gjakovë

Caka: Jam dëshmitar okular se Radoiçiqi i vrau tre shqiptarë në Gjakovë

Drejtësi
Hoxha: Me këtë momentum, vështirë të rrëzohet Qeveria Kurti

Hoxha: Me këtë momentum, vështirë të rrëzohet Qeveria Kurti

Politikë
Kusari-Lila zbardh bisedën me Radojçiqin përmes telefonit të Slavko Simiqit

Kusari-Lila zbardh bisedën me Radojçiqin përmes telefonit të Slavko Simiqit

Kosovë
Haziri: LDK pati tri momente të vështira me partnerët amerikanë, për të cilat pagoi çmimin

Haziri: LDK pati tri momente të vështira me partnerët amerikanë, për të cilat pagoi çmimin

Politikë
Hoxha: Kërkesat e ndërkombëtarëve janë në favor të Kosovës

Hoxha: Kërkesat e ndërkombëtarëve janë në favor të Kosovës

Kosovë
Muhaxheri: LDK i fiton katër komuna në Rajonin e Dukagjinit

Muhaxheri: LDK i fiton katër komuna në Rajonin e Dukagjinit

Politikë


mob5