LAJMI I FUNDIT:

Davor Suker

23 Artikuj

Suker: Shpresoj ta shoh Raulin si trajner te Realit

Suker: Shpresoj ta shoh Raulin si trajner te Realit

La Liga
Suker: Mbappe e ka dëshirën dhe është i prirë që të luajë te Reali

Suker: Mbappe e ka dëshirën dhe është i prirë që të luajë te Reali

La Liga
Davor Suker së shpejti për vizitë në Kosovë

Davor Suker së shpejti për vizitë në Kosovë

Sport vendor
Presidenti i FFK-së, Agim Ademi në vizitë te kreu i Federatës kroate, Davor Suker

Presidenti i FFK-së, Agim Ademi në vizitë te kreu i Federatës kroate, Davor Suker

Sport vendor
Emërohen dhe renditen top 50 gjuajtësit më të mirë të penalltive në histori të futbollit

Emërohen dhe renditen top 50 gjuajtësit më të mirë të penalltive në histori të futbollit

Ndërkombëtare
Nga Falcao deri te Shevchenko: 18 top-lojtarët që dështuan në Ligën Premier

Nga Falcao deri te Shevchenko: 18 top-lojtarët që dështuan në Ligën Premier

Premier League
Suker insiston se Reali mund ta mposht Cityn në ndeshjen kthyese

Suker insiston se Reali mund ta mposht Cityn në ndeshjen kthyese

Liga e Kampionëve
Kosova dhe Kroacia bien dakord për ta zhvilluar një ndeshje miqësore

Kosova dhe Kroacia bien dakord për ta zhvilluar një ndeshje miqësore

Përfaqësuesja e Kosovës
Suker qëndroi gjatë të martës në Kosovë, u nderua me çmimin “Fadil Vokrri i Artë”

Suker qëndroi gjatë të martës në Kosovë, u nderua me çmimin “Fadil Vokrri i Artë”

Futboll
Presidenti i UEFA-s, Ceferin: Kosova si anëtarja më e re e UEFA-s gëzon kujdes të veçantë

Presidenti i UEFA-s, Ceferin: Kosova si anëtarja më e re e UEFA-s gëzon kujdes të veçantë

Superliga
Legjendat sulmojnë Messin dhe Ronaldon: Mungesa e tyre e turpshme

Legjendat sulmojnë Messin dhe Ronaldon: Mungesa e tyre e turpshme

La Liga
Manipulime në zgjedhje, Davor Shuker shkarkohet si president i Federatës Kroate

Manipulime në zgjedhje, Davor Shuker shkarkohet si president i Federatës Kroate

Ndërkombëtare
Davor Suker mbetet president i Federatës së Futbollit të Kroacisë

Davor Suker mbetet president i Federatës së Futbollit të Kroacisë

Përfaqësueset
Kroacia do ta thellojë bashkëpunimin me Kosovën

Kroacia do ta thellojë bashkëpunimin me Kosovën

Përfaqësuesja e Kosovës
Ish e dashura e Davor Sukerit, sot 62-vjeçarja vjen me poza seksi për revistën “Playboy” (Foto)

Ish e dashura e Davor Sukerit, sot 62-vjeçarja vjen me poza seksi për revistën “Playboy” (Foto)

Yjet
Dhjetë super yje që i ka prodhuar Dinamo Zagreb (Foto)

Dhjetë super yje që i ka prodhuar Dinamo Zagreb (Foto)

Liga e Kampionëve
Pique synon të bëhet president i Barcelonës, por cilët nga yjet u bën president pasi lanë futbollin (Foto)

Pique synon të bëhet president i Barcelonës, por cilët nga yjet u bën president pasi lanë futbollin (Foto)

Ndërkombëtare
Megjithatë, Presidenti buzëqeshte gjatë humbjes së Kosovës (Foto)

Megjithatë, Presidenti buzëqeshte gjatë humbjes së Kosovës (Foto)

Yjet
Vokrri e Suker shkëmbejnë dhurata gjatë një darke (Foto)

Vokrri e Suker shkëmbejnë dhurata gjatë një darke (Foto)

Përfaqësuesja e Kosovës
Vokrri: Këta dy kroatë i kanë ndihmuar shumë Kosovës (Foto)

Vokrri: Këta dy kroatë i kanë ndihmuar shumë Kosovës (Foto)

Përfaqësuesja e Kosovës
Vokrri zbulon dy kroatët që i ndihmuan shumë Kosovës

Vokrri zbulon dy kroatët që i ndihmuan shumë Kosovës

Përfaqësuesja e Kosovës
Suker i pafuqishëm: Duhet të na përjashtojnë për katër vite, pastaj të edukohemi!

Suker i pafuqishëm: Duhet të na përjashtojnë për katër vite, pastaj të edukohemi!

Përfaqësueset
Davor Suker i bën një dhuratë speciale Recep Tayyip Erdoganit (Foto)

Davor Suker i bën një dhuratë speciale Recep Tayyip Erdoganit (Foto)

Përfaqësueset