LAJMI I FUNDIT:
David de Gea

David de Gea

438 Artikuj

Info

David de Gea është futbollist spanjoll i lindur më 7 nëntor 1990.

Manchester United po mendon t’i blindojë me kontrata të reja pesë yjet e ekipit

Manchester United po mendon t’i blindojë me kontrata të reja pesë yjet e ekipit

Premier League
Analizohet se si De Gea ‘e shpartalloi’ Liverpoolin me pasimet e tij

Analizohet se si De Gea ‘e shpartalloi’ Liverpoolin me pasimet e tij

Premier League
Formacioni mbresëlënës i Man Utd për sezonin 2022/23, nëse ata nënshkruajnë pesë objektivat e tyre të verës

Formacioni mbresëlënës i Man Utd për sezonin 2022/23, nëse ata nënshkruajnë pesë objektivat e tyre të verës

Premier League
Edicionin 2022/23 tashmë ka filluar, por kush janë lojtarët më të paguar – treshja e PSG-së ka ‘uzurpuar’ vendet e para

Edicionin 2022/23 tashmë ka filluar, por kush janë lojtarët më të paguar – treshja e PSG-së ka ‘uzurpuar’ vendet e para

Ndërkombëtare
Tifozët e Unitedit nuk kursejnë kritikat ndaj De Geas për gabimet trashanike që bëri ndaj Brentfordit

Tifozët e Unitedit nuk kursejnë kritikat ndaj De Geas për gabimet trashanike që bëri ndaj Brentfordit

Premier League
De Gea i kërkoi Sky Sportit ta intervistonte në mënyrë që t’u kërkonte falje tifozëve të Unitedit

De Gea i kërkoi Sky Sportit ta intervistonte në mënyrë që t’u kërkonte falje tifozëve të Unitedit

Premier League
Maguire duket se është “i lindur” për t’u bërë sensacion në rrjetet sociale për të keq – kapiteni i Unitedi e huqi rreshtimin në tunel

Maguire duket se është “i lindur” për t’u bërë sensacion në rrjetet sociale për të keq – kapiteni i Unitedi e huqi rreshtimin në tunel

Premier League
Gabimi trashanik i De Geas në kohën shtesë i jep fund rekordit të përsosur të Man Utd nën urdhrat e Ten Hag

Gabimi trashanik i De Geas në kohën shtesë i jep fund rekordit të përsosur të Man Utd nën urdhrat e Ten Hag

Ndërkombëtare
De Gea shfaq besnikëri ndaj Manchester United: Shpresoj ta mbyll karrierën këtu

De Gea shfaq besnikëri ndaj Manchester United: Shpresoj ta mbyll karrierën këtu

Premier League
Pa Ronaldon, por me Gnabry dhe Antony – Formacioni i mundshëm dhe ai alternativë i Man Utd për sezonin e ri

Pa Ronaldon, por me Gnabry dhe Antony – Formacioni i mundshëm dhe ai alternativë i Man Utd për sezonin e ri

Premier League
Ndryshon lista e lojtarëve më të paguar në botë – pas kontratës së re të Salahut te Liverpooli

Ndryshon lista e lojtarëve më të paguar në botë – pas kontratës së re të Salahut te Liverpooli

Ndërkombëtare
De Gea tallet me Ronaldon për postimin në Instagram

De Gea tallet me Ronaldon për postimin në Instagram

Premier League
Nuk është vetëm Kylian Mbappe – pesë raste kur Florentino Perez dështoi t’i ofrojë yjet edhe pse i kishte në dorë

Nuk është vetëm Kylian Mbappe – pesë raste kur Florentino Perez dështoi t’i ofrojë yjet edhe pse i kishte në dorë

La Liga
Ronaldo dhe bashkëlojtarëve të tij do të ulet paga nga Unitedi

Ronaldo dhe bashkëlojtarëve të tij do të ulet paga nga Unitedi

Premier League
Portieri i Man Utd, David De Gea flet rreth ekipit të tij të eSports

Portieri i Man Utd, David De Gea flet rreth ekipit të tij të eSports

eSports
Si do ta ndryshojë Erik ten Hag skuadrën e Manchester Unitedit – formacioni i mundshëm për sezonin e ri

Si do ta ndryshojë Erik ten Hag skuadrën e Manchester Unitedit – formacioni i mundshëm për sezonin e ri

Premier League
Zbulohen 30 lojtarët më të paguar në top pesë ligat kryesore evropiane, befasi të shumta në listë

Zbulohen 30 lojtarët më të paguar në top pesë ligat kryesore evropiane, befasi të shumta në listë

Ndërkombëtare
Bruno Fernandes arrin marrëveshje për rinovimin e kontratës me Man Utd, do të bëhet lojtari i tretë më i paguar i klubit

Bruno Fernandes arrin marrëveshje për rinovimin e kontratës me Man Utd, do të bëhet lojtari i tretë më i paguar i klubit

Premier League
Zbulohen pagat e futbollistëve më të paguar në ‘top 5’ ligat evropiane – Neymar ‘mbret’ i Ligue 1, Bale në La Liga dhe Ronaldo në Ligën Premier

Zbulohen pagat e futbollistëve më të paguar në ‘top 5’ ligat evropiane – Neymar ‘mbret’ i Ligue 1, Bale në La Liga dhe Ronaldo në Ligën Premier

Shkumbin Pireva
L’Equipe zbulon edhe pagat e majme të lojtarëve të Man United

L’Equipe zbulon edhe pagat e majme të lojtarëve të Man United

Premier League
Bruno Fernandes pritet të dyfishojë pagën me kontratën e re te Man Utd, por mbetet shumë prapa fituesve më të mëdhenj të klubit

Bruno Fernandes pritet të dyfishojë pagën me kontratën e re te Man Utd, por mbetet shumë prapa fituesve më të mëdhenj të klubit

Premier League
Dhjetë futbollistët më të paguar në botë në vitin 2022 – Messi dhe Ronaldo humbin primatin

Dhjetë futbollistët më të paguar në botë në vitin 2022 – Messi dhe Ronaldo humbin primatin

Ndërkombëtare
‘Të gjithëve na vjen shumë keq për të’ – portieri i Unitedit, Paul Woolston detyrohet të pensionohet në moshën 23 vjeçare

‘Të gjithëve na vjen shumë keq për të’ – portieri i Unitedit, Paul Woolston detyrohet të pensionohet në moshën 23 vjeçare

Premier League
Man Utd 3-2 Tottenham, notat e lojtarëve – Ronaldo më i vlerësuari

Man Utd 3-2 Tottenham, notat e lojtarëve – Ronaldo më i vlerësuari

Premier League