LAJMI I FUNDIT:
David de Gea

David de Gea

421 Artikuj

Info

David de Gea është futbollist spanjoll i lindur më 7 nëntor 1990.

Enrique dhe Rubiales u përpoqën të shtynin portierin De Gea të pensionohet nga Spanja

Enrique dhe Rubiales u përpoqën të shtynin portierin De Gea të pensionohet nga Spanja

Përfaqësueset
Luis Enrique zbulon listën e Spanjës me lojtarët e ftuar për Kupën e Botës, mungojnë tre yjet e mëdhenj

Luis Enrique zbulon listën e Spanjës me lojtarët e ftuar për Kupën e Botës, mungojnë tre yjet e mëdhenj

Përfaqësueset
Enrique ka zgjedhur 55 emra potencial për të qenë pjesë e Spanjës në Kupën e Botës: Ramos në listë, mungojë De Gea dhe Fabian Ruiz

Enrique ka zgjedhur 55 emra potencial për të qenë pjesë e Spanjës në Kupën e Botës: Ramos në listë, mungojë De Gea dhe Fabian Ruiz

Përfaqësueset
De Gea pritet të mbetet jashtë listës së Spanjës për Kupën e Botës

De Gea pritet të mbetet jashtë listës së Spanjës për Kupën e Botës

Përfaqësueset
Ten Hag zbulon situatën e kontratës së De Geas te United

Ten Hag zbulon situatën e kontratës së De Geas te United

Premier League
Notat e lojtarëve: Omonia 2-3 Man Utd, Rashford ylli i ndeshjes

Notat e lojtarëve: Omonia 2-3 Man Utd, Rashford ylli i ndeshjes

Liga e Evropës
Juventusi projekton transferimin e De Geas si i lirë

Juventusi projekton transferimin e De Geas si i lirë

Serie A
Manchester United po mendon t’i blindojë me kontrata të reja pesë yjet e ekipit

Manchester United po mendon t’i blindojë me kontrata të reja pesë yjet e ekipit

Premier League
Analizohet se si De Gea ‘e shpartalloi’ Liverpoolin me pasimet e tij

Analizohet se si De Gea ‘e shpartalloi’ Liverpoolin me pasimet e tij

Premier League
Formacioni mbresëlënës i Man Utd për sezonin 2022/23, nëse ata nënshkruajnë pesë objektivat e tyre të verës

Formacioni mbresëlënës i Man Utd për sezonin 2022/23, nëse ata nënshkruajnë pesë objektivat e tyre të verës

Premier League
Edicionin 2022/23 tashmë ka filluar, por kush janë lojtarët më të paguar – treshja e PSG-së ka ‘uzurpuar’ vendet e para

Edicionin 2022/23 tashmë ka filluar, por kush janë lojtarët më të paguar – treshja e PSG-së ka ‘uzurpuar’ vendet e para

Ndërkombëtare
Tifozët e Unitedit nuk kursejnë kritikat ndaj De Geas për gabimet trashanike që bëri ndaj Brentfordit

Tifozët e Unitedit nuk kursejnë kritikat ndaj De Geas për gabimet trashanike që bëri ndaj Brentfordit

Premier League
De Gea i kërkoi Sky Sportit ta intervistonte në mënyrë që t’u kërkonte falje tifozëve të Unitedit

De Gea i kërkoi Sky Sportit ta intervistonte në mënyrë që t’u kërkonte falje tifozëve të Unitedit

Premier League
Maguire duket se është “i lindur” për t’u bërë sensacion në rrjetet sociale për të keq – kapiteni i Unitedi e huqi rreshtimin në tunel

Maguire duket se është “i lindur” për t’u bërë sensacion në rrjetet sociale për të keq – kapiteni i Unitedi e huqi rreshtimin në tunel

Premier League
Gabimi trashanik i De Geas në kohën shtesë i jep fund rekordit të përsosur të Man Utd nën urdhrat e Ten Hag

Gabimi trashanik i De Geas në kohën shtesë i jep fund rekordit të përsosur të Man Utd nën urdhrat e Ten Hag

Ndërkombëtare
De Gea shfaq besnikëri ndaj Manchester United: Shpresoj ta mbyll karrierën këtu

De Gea shfaq besnikëri ndaj Manchester United: Shpresoj ta mbyll karrierën këtu

Premier League
Pa Ronaldon, por me Gnabry dhe Antony – Formacioni i mundshëm dhe ai alternativë i Man Utd për sezonin e ri

Pa Ronaldon, por me Gnabry dhe Antony – Formacioni i mundshëm dhe ai alternativë i Man Utd për sezonin e ri

Premier League
Ndryshon lista e lojtarëve më të paguar në botë – pas kontratës së re të Salahut te Liverpooli

Ndryshon lista e lojtarëve më të paguar në botë – pas kontratës së re të Salahut te Liverpooli

Ndërkombëtare
De Gea tallet me Ronaldon për postimin në Instagram

De Gea tallet me Ronaldon për postimin në Instagram

Premier League
Nuk është vetëm Kylian Mbappe – pesë raste kur Florentino Perez dështoi t’i ofrojë yjet edhe pse i kishte në dorë

Nuk është vetëm Kylian Mbappe – pesë raste kur Florentino Perez dështoi t’i ofrojë yjet edhe pse i kishte në dorë

La Liga
Ronaldo dhe bashkëlojtarëve të tij do të ulet paga nga Unitedi

Ronaldo dhe bashkëlojtarëve të tij do të ulet paga nga Unitedi

Premier League
Portieri i Man Utd, David De Gea flet rreth ekipit të tij të eSports

Portieri i Man Utd, David De Gea flet rreth ekipit të tij të eSports

eSports
Si do ta ndryshojë Erik ten Hag skuadrën e Manchester Unitedit – formacioni i mundshëm për sezonin e ri

Si do ta ndryshojë Erik ten Hag skuadrën e Manchester Unitedit – formacioni i mundshëm për sezonin e ri

Premier League
Zbulohen 30 lojtarët më të paguar në top pesë ligat kryesore evropiane, befasi të shumta në listë

Zbulohen 30 lojtarët më të paguar në top pesë ligat kryesore evropiane, befasi të shumta në listë

Ndërkombëtare