LAJMI I FUNDIT:
David de Gea

David de Gea

438 Artikuj

Info

David de Gea është futbollist spanjoll i lindur më 7 nëntor 1990.

Pedro flet për De Gean pas skandalit seksual

Pedro flet për De Gean pas skandalit seksual

Përfaqësueset
De Gea, shuplakë Realit: Atletico meritoi LK-në

De Gea, shuplakë Realit: Atletico meritoi LK-në

Liga e Kampionëve
Flet De Gea për përfshirjen në skandalin seksual

Flet De Gea për përfshirjen në skandalin seksual

Përfaqësueset
Megjithatë, Spanja nuk e largon De Gean

Megjithatë, Spanja nuk e largon De Gean

Përfaqësueset
Spanja kthen në shtëpi portierin nga Euro 2016 pas akuzave nga mediat?

Spanja kthen në shtëpi portierin nga Euro 2016 pas akuzave nga mediat?

Përfaqësueset
Goditje për Spanjën, De Gea përfshihet në seks skandal – ka edhe lojtarë të Realit (Foto)

Goditje për Spanjën, De Gea përfshihet në seks skandal – ka edhe lojtarë të Realit (Foto)

Përfaqësueset
Zidane zgjedh Navasin nuk e do De Gean

Zidane zgjedh Navasin nuk e do De Gean

La Liga
De Gea: Spekulimet për kalim te Reali, mos-respekt ndaj meje

De Gea: Spekulimet për kalim te Reali, mos-respekt ndaj meje

Përfaqësueset
De Gea do trofe me Mourinhon

De Gea do trofe me Mourinhon

Premier League
Prioritetet e Mourinhos te Unitedi

Prioritetet e Mourinhos te Unitedi

Imran Amiti
“Ky edicion, më i miri në karrierë”

“Ky edicion, më i miri në karrierë”

Premier League
De Gea qëndron te United vetëm me një kusht

De Gea qëndron te United vetëm me një kusht

Premier League
Herrera: De Gea është më i miri në botë

Herrera: De Gea është më i miri në botë

Premier League
Futbollistët në Angli zgjedhin formacionin e vitit (Foto)

Futbollistët në Angli zgjedhin formacionin e vitit (Foto)

Premier League
Statistikë, De Gea dy herë më i mirë se portierët tjerë në Ligën Premier

Statistikë, De Gea dy herë më i mirë se portierët tjerë në Ligën Premier

Premier League
De Gea: Rashford do të bëjë historinë

De Gea: Rashford do të bëjë historinë

Premier League
Muslera zëvendësues i De Geas

Muslera zëvendësues i De Geas

Premier League
Pse Ferguson e transferoi De Gean dhe jo Neuerin?

Pse Ferguson e transferoi De Gean dhe jo Neuerin?

Premier League
Tetë lojtarët që Reali do t’i ndjek gjatë verës (Video)

Tetë lojtarët që Reali do t’i ndjek gjatë verës (Video)

Arbios Kryeziu
Romero largohet shkaku i De Geas?

Romero largohet shkaku i De Geas?

Premier League
De Gea po kënaqet në luftën me Casillasin

De Gea po kënaqet në luftën me Casillasin

Përfaqësueset
Reali nuk është më i interesuar për De Gean

Reali nuk është më i interesuar për De Gean

La Liga
United nis bisedimet me pasardhësin e De Geas

United nis bisedimet me pasardhësin e De Geas

Premier League
PSG kërkon shërbimet e spanjollit të United

PSG kërkon shërbimet e spanjollit të United

Premier League