LAJMI I FUNDIT:

Daulina Osmani

12 Artikuj

Ministri Çeku priti në takim katër medalistët e Kosovës në ‘Kinshasa 2023’

Ministri Çeku priti në takim katër medalistët e Kosovës në ‘Kinshasa 2023’

Sporte tjera
MKRS thyen heshtjen dhe flet për ndeshjet e dyshimta në Superligën e Kosovës në futboll

MKRS thyen heshtjen dhe flet për ndeshjet e dyshimta në Superligën e Kosovës në futboll

Superliga
Premtohet luftë e pa kompromis ndaj substancave të ndaluara në sport

Premtohet luftë e pa kompromis ndaj substancave të ndaluara në sport

Sport vendor
Osmani për licencimin e FFK-së: Po shqyrtohet dosja e re e klubeve, s’do të ketë asnjë lëshim

Osmani për licencimin e FFK-së: Po shqyrtohet dosja e re e klubeve, s’do të ketë asnjë lëshim

Superliga
Abuzimi i grave në sport dukuri shqetësuese, kërkohet vigjilencë nga shteti

Abuzimi i grave në sport dukuri shqetësuese, kërkohet vigjilencë nga shteti

Kosovë
​PDK akuzon MKRS-në për abuzim të 335 mijë eurove, kërkon nisjen e hetimeve

​PDK akuzon MKRS-në për abuzim të 335 mijë eurove, kërkon nisjen e hetimeve

Politikë
Tashmë tenisi mund të luhet edhe gjatë dimrit, mbahet ceremonia e inaugurimit të balonit

Tashmë tenisi mund të luhet edhe gjatë dimrit, mbahet ceremonia e inaugurimit të balonit

Tenis
MKRS ndan mbi 55 mijë euro për pjesëmarrjen e sportistëve në Lojërat Olimpike Dimërore ‘Pekin 2022’

MKRS ndan mbi 55 mijë euro për pjesëmarrjen e sportistëve në Lojërat Olimpike Dimërore ‘Pekin 2022’

Sport vendor
MKRS për herë të parë do të hapë thirrje publike për subvencionimin e sportit

MKRS për herë të parë do të hapë thirrje publike për subvencionimin e sportit

Sport vendor
Manifesta zbarkon në Prishtinë – bienalja që risjell në fokus ndërhyrjet arkitekturore në kryeqytet

Manifesta zbarkon në Prishtinë – bienalja që risjell në fokus ndërhyrjet arkitekturore në kryeqytet

Butrint Avdyli
Kurti priti xhudistët kampionë të Evropës

Kurti priti xhudistët kampionë të Evropës

Xhudo
Shkon në 18 numri i zëvendësministrave të emëruar nga Kurti

Shkon në 18 numri i zëvendësministrave të emëruar nga Kurti

Kosovë