LAJMI I FUNDIT:

Dardan Molliqaj

587 Artikuj

Molliqaj: Për mua Kurti e ka bërë Asociacionin sepse e ka pranuar

Molliqaj: Për mua Kurti e ka bërë Asociacionin sepse e ka pranuar

Kosovë
Molliqaj: PSD-ja në sondazhe vlerësohet si opozitë e mirë

Molliqaj: PSD-ja në sondazhe vlerësohet si opozitë e mirë

Politikë
Molliqaj: PDK-ja i ka shërbyer Kurtit, do të tallet me ta më vonë

Molliqaj: PDK-ja i ka shërbyer Kurtit, do të tallet me ta më vonë

Kosovë
Molliqaj për raportin e “Reporterëve pa Kufij”: Partia në pushtet sponsorizon ligje që duan kontrollim të mediave

Molliqaj për raportin e “Reporterëve pa Kufij”: Partia në pushtet sponsorizon ligje që duan kontrollim të mediave

Kosovë
“Me Memlin e Abdixhikun s’fitohen zgjedhjet”- Molliqaj thotë se opozita po shtyhet kush bën i pari koalicion me Kurtin

“Me Memlin e Abdixhikun s’fitohen zgjedhjet”- Molliqaj thotë se opozita po shtyhet kush bën i pari koalicion me Kurtin

Kosovë
Molliqaj: Është tradhti kombëtare ta shkëmbesh anëtarësimin në KiE me autonomi në veri

Molliqaj: Është tradhti kombëtare ta shkëmbesh anëtarësimin në KiE me autonomi në veri

Kosovë
Dardan Molliqaj rizgjidhet kryetar i PSD-së

Dardan Molliqaj rizgjidhet kryetar i PSD-së

Politikë
PSD mban Kuvendin Zgjedhor, Molliqaj kritikon pozitën

PSD mban Kuvendin Zgjedhor, Molliqaj kritikon pozitën

Kosovë
Molliqaj: Zero cent dhe zero mbështetje nga BE për Kosovën, pa zbatimin e obligimeve që ka marrë Kurti

Molliqaj: Zero cent dhe zero mbështetje nga BE për Kosovën, pa zbatimin e obligimeve që ka marrë Kurti

Kosovë
Ministrat dhe opozitarët më të suksesshëm dhe më të dobët, sipas analistëve

Ministrat dhe opozitarët më të suksesshëm dhe më të dobët, sipas analistëve

Politikë
Pezullimi i dy partive nga KQZ-ja dhe reagimi i Molliqajt: Nuk mund ta shohim ndryshe, dashakeqësi ndaj PSD-së

Pezullimi i dy partive nga KQZ-ja dhe reagimi i Molliqajt: Nuk mund ta shohim ndryshe, dashakeqësi ndaj PSD-së

Kosovë
Molliqaj: Kurti po paraqet disa fitore për Kosovën para themelimit të Asociacionit

Molliqaj: Kurti po paraqet disa fitore për Kosovën para themelimit të Asociacionit

Kosovë
Dardan-Molliqaj-interviste-foto-Ridvan-Slivova

Pas pezullimit të PSD-së nga KQZ, Molliqaj: E shohim si dashakeqësi ndaj partisë

Kosovë
Nuk mbajtën kuvendin zgjedhor – KQZ pritet ta pezullojë PSD-në dhe një parti tjetër

Nuk mbajtën kuvendin zgjedhor – KQZ pritet ta pezullojë PSD-në dhe një parti tjetër

Kosovë
Molliqaj akuzon Qeverinë: Shumë dhurata për partinë, e shumë dëme për Kosovën

Molliqaj akuzon Qeverinë: Shumë dhurata për partinë, e shumë dëme për Kosovën

Kosovë
Molliqaj tregon për kohën e luftës: Nën sulme e granatime kam bartë bukë për ushtarët e UÇK-së

Molliqaj tregon për kohën e luftës: Nën sulme e granatime kam bartë bukë për ushtarët e UÇK-së

Kosovë
Lirohet Molliqaj dhe aktivistët e tjerë të PSD-së, ishte arrestuar gjatë protestës ndaj Trendafilovës

Lirohet Molliqaj dhe aktivistët e tjerë të PSD-së, ishte arrestuar gjatë protestës ndaj Trendafilovës

Kosovë
Molliqajt dhe aktivistëve të tjerë të PSD-së u caktohet masa e ndalimit për 48 orë

Molliqajt dhe aktivistëve të tjerë të PSD-së u caktohet masa e ndalimit për 48 orë

Drejtësi
Gaz lotsjellës, sprej, mjete piroteknike e arrestime, gjithçka që ndodhi në protestën e PSD-së kundër kryetares së Gjykatës Speciale

Gaz lotsjellës, sprej, mjete piroteknike e arrestime, gjithçka që ndodhi në protestën e PSD-së kundër kryetares së Gjykatës Speciale

Elfije Boletini
PSD njofton se janë arrestuar gjashtë aktivistë: Kërkojmë urgjentisht të lirohen, metodat frikësuese nuk na ndalin

PSD njofton se janë arrestuar gjashtë aktivistë: Kërkojmë urgjentisht të lirohen, metodat frikësuese nuk na ndalin

Kosovë
Momenti i arrestimit të Dardan Molliqajt në protestën kundër kryetares së Gjykatës Speciale

Momenti i arrestimit të Dardan Molliqajt në protestën kundër kryetares së Gjykatës Speciale

Kosovë
Molliqaj: Në kohën kur po tentohet afrimi me Serbinë, Specialja po i përndjekë ushtarët e UÇK-së

Molliqaj: Në kohën kur po tentohet afrimi me Serbinë, Specialja po i përndjekë ushtarët e UÇK-së

Kosovë
Molliqaj tregon se çfarë diskutoi me Thaçin e Veselin në Hagë

Molliqaj tregon se çfarë diskutoi me Thaçin e Veselin në Hagë

Kosovë
Molliqaj: Kam informacione se ish-krerët e UÇK-së në Hagë janë izoluar, s’po i lejojnë të komunikojnë as me njëri-tjetrin

Molliqaj: Kam informacione se ish-krerët e UÇK-së në Hagë janë izoluar, s’po i lejojnë të komunikojnë as me njëri-tjetrin

Drejtësi


mob5