LAJMI I FUNDIT:
Daniele de Rossi

Daniele de Rossi

148 Artikuj

Info

Daniele de Rossi është futbollist italian i lindur më 24 korrik 1983.

De Rossi nuk do ta mbështes Romën nga stadiumi në finalen e Ligës së Evropës

De Rossi nuk do ta mbështes Romën nga stadiumi në finalen e Ligës së Evropës

Serie A
Nainggolan bashkohet me De Rossin, transferohet te Spal

Nainggolan bashkohet me De Rossin, transferohet te Spal

Serie A
Roma dhe Milani nxjerrin më të mirën nga skandali mes Will Smith dhe Chris Rock në Oscars

Roma dhe Milani nxjerrin më të mirën nga skandali mes Will Smith dhe Chris Rock në Oscars

Serie A
De Rossi kërkon që të mos e mërzisin Mourinhon

De Rossi kërkon që të mos e mërzisin Mourinhon

Serie A
De Rossi drejt postit të trajnerit, skuadra nga Serie A mendon për legjendën italiane

De Rossi drejt postit të trajnerit, skuadra nga Serie A mendon për legjendën italiane

Serie A
De Rossi: Mendoj se do të trajnoj Romën një ditë

De Rossi: Mendoj se do të trajnoj Romën një ditë

Serie A
Festa brenda zheshtore së Italisë i kishte të gjitha, aty edhe një legjendë e kombëtares

Festa brenda zheshtore së Italisë i kishte të gjitha, aty edhe një legjendë e kombëtares

Përfaqësueset
Del Piero, Vieri e De Rossi marrin licenca për trajnerë

Del Piero, Vieri e De Rossi marrin licenca për trajnerë

Ndërkombëtare
De Rossi pritet t’i bashkohet si ndihmës Mourinhos te Roma

De Rossi pritet t’i bashkohet si ndihmës Mourinhos te Roma

Serie A
De Rossi shërohet nga COVID-19

De Rossi shërohet nga COVID-19

Ndërkombëtare
De Rossi lëshohet nga spitali, ku qëndroi nga 9 prilli pasi kishte zhvilluar pneumoni nga COVID-19

De Rossi lëshohet nga spitali, ku qëndroi nga 9 prilli pasi kishte zhvilluar pneumoni nga COVID-19

Ndërkombëtare
De Rossi shtrohen në spital shkaku i coronavirusit

De Rossi shtrohen në spital shkaku i coronavirusit

Përfaqësueset
De Rossi i bashkohet stafit të Mancinit te Kombëtarja e Italisë

De Rossi i bashkohet stafit të Mancinit te Kombëtarja e Italisë

Përfaqësueset
De Rossi po përgatitet të jetë trajner në Evropë, por ka kritika për Italinë: Ka stadiume që po copëtohen dhe skuadra me futboll shumë të keq

De Rossi po përgatitet të jetë trajner në Evropë, por ka kritika për Italinë: Ka stadiume që po copëtohen dhe skuadra me futboll shumë të keq

Serie A
De Rossi mund të kthehet të Roma si trajner ose drejtues

De Rossi mund të kthehet të Roma si trajner ose drejtues

Serie A
De Rossi zbulon klubin që dëshiron ta drejtojë në të ardhmen

De Rossi zbulon klubin që dëshiron ta drejtojë në të ardhmen

Ligat tjera
De Rossit i ofrohet pozita e trajnerit te Fiorentina

De Rossit i ofrohet pozita e trajnerit te Fiorentina

Serie A
Lojtarët më të ‘egër’ në 20 vitet e fundit, Sergio Ramos lider i padiskutueshëm – Cana në mesin e më të ndëshkuarve

Lojtarët më të ‘egër’ në 20 vitet e fundit, Sergio Ramos lider i padiskutueshëm – Cana në mesin e më të ndëshkuarve

Ndërkombëtare
Nga Ronaldo, deri te Rooney: 15 futbollistët e rinj më të vlefshëm në vitin 2004

Nga Ronaldo, deri te Rooney: 15 futbollistët e rinj më të vlefshëm në vitin 2004

Ndërkombëtare
Capello zbulon një prapaskenë interesante nga e kaluara: Refuzova shkëmbimin De Rossi-Davids

Capello zbulon një prapaskenë interesante nga e kaluara: Refuzova shkëmbimin De Rossi-Davids

Serie A
Zaniolo i dashuruar në klubin: Dua të bëhem ikona e Romës

Zaniolo i dashuruar në klubin: Dua të bëhem ikona e Romës

Serie A
Askush nuk do guxonte të luante ndaj kësaj skuadre, formacioni me lojtarët më të ashpër në futboll

Askush nuk do guxonte të luante ndaj kësaj skuadre, formacioni me lojtarët më të ashpër në futboll

Ndërkombëtare
De Rossi rrëfen arsyen pse nuk iu bashkua Unitedit

De Rossi rrëfen arsyen pse nuk iu bashkua Unitedit

Premier League
De Rossi: Nuk ishte vendimi im që të largohesha nga Roma

De Rossi: Nuk ishte vendimi im që të largohesha nga Roma

Serie A