LAJMI I FUNDIT:

Daniel Craig

108 Artikuj

Rachel Weisz bëhet nënë në moshë 48-vjeçare

Rachel Weisz bëhet nënë në moshë 48-vjeçare

Po Flitet
Idris Elba i shton thashethemet se do ta luajë James Bondin

Idris Elba i shton thashethemet se do ta luajë James Bondin

TV / Film
Pierce Brosnan: Tom Hardy duhet të jetë Bond i ri

Pierce Brosnan: Tom Hardy duhet të jetë Bond i ri

TV / Film
Daniel Craig bëhet aktori më i pasur i filmave James Bond

Daniel Craig bëhet aktori më i pasur i filmave James Bond

Yjet
Weisz e konfirmon: Së bashku me Daniel Craigin do të bëhemi prindër

Weisz e konfirmon: Së bashku me Daniel Craigin do të bëhemi prindër

Yjet
Katërmbëdhjetë yjet e famshëm që janë shfaqur në mënyrë sekrete në filmat tanë të preferuar

Katërmbëdhjetë yjet e famshëm që janë shfaqur në mënyrë sekrete në filmat tanë të preferuar

TV / Film
Dhjetë aktoret që do ta luanin për mrekulli rolin e ‘007’

Dhjetë aktoret që do ta luanin për mrekulli rolin e ‘007’

TV / Film
Daniel Craig dhe Halle Berry në dramën kriminale “Kings”

Daniel Craig dhe Halle Berry në dramën kriminale “Kings”

TV / Film
Gruaja e Craig, Rachel Weisz: ‘007’ nuk duhet të portretizohet nga një femër

Gruaja e Craig, Rachel Weisz: ‘007’ nuk duhet të portretizohet nga një femër

TV / Film
Dhjetë njerëz të famshëm që nuk i keni vënë re në filmat e njohur (Foto)

Dhjetë njerëz të famshëm që nuk i keni vënë re në filmat e njohur (Foto)

TV / Film
Sean Connery më i bukuri, Daniel Craig është James Bondi më i papashëm

Sean Connery më i bukuri, Daniel Craig është James Bondi më i papashëm

Yjet
Kurrë nuk kishte menduar të martohet, por Rachel Weisz ndryshoi qëndrim pas romancës me Daniel Craigin

Kurrë nuk kishte menduar të martohet, por Rachel Weisz ndryshoi qëndrim pas romancës me Daniel Craigin

Yjet
Bondi i ardhshëm mund të jetë me ngjyrë ose femër

Bondi i ardhshëm mund të jetë me ngjyrë ose femër

TV / Film
Kenneth Branagh dëshiron rolin negativ në filmin për James Bondin

Kenneth Branagh dëshiron rolin negativ në filmin për James Bondin

TV / Film
Për çdo rast, Ed Sheeran e ka gati këngën për James Bondin (Video)

Për çdo rast, Ed Sheeran e ka gati këngën për James Bondin (Video)

Muzikë
Njëmbëdhjetë yjet e famshëm që ishin të pastrehë, ndërsa sot fitojnë miliona (Foto)

Njëmbëdhjetë yjet e famshëm që ishin të pastrehë, ndërsa sot fitojnë miliona (Foto)

Yjet
Nga Sean Connery deri te Daniel Craig, aktorët që thanë: “Emri im është Bond, James Bond” (Video)

Nga Sean Connery deri te Daniel Craig, aktorët që thanë: “Emri im është Bond, James Bond” (Video)

Imran Amiti
Të famshmit që duken më të bukur në të 40-tat, sesa kur ishin në të 20-tat e tyre (Foto)

Të famshmit që duken më të bukur në të 40-tat, sesa kur ishin në të 20-tat e tyre (Foto)

Yjet
Pesëmbëdhjetë yjet e famshëm që nuk e keni menduar kurrë që kanë të njëjtën moshë (Foto)

Pesëmbëdhjetë yjet e famshëm që nuk e keni menduar kurrë që kanë të njëjtën moshë (Foto)

Yjet
Daniel Craig do të jetë përsëri në rolin e agjentit sekret, James Bond

Daniel Craig do të jetë përsëri në rolin e agjentit sekret, James Bond

TV / Film
Daniel Craig konfirmon se do të luajë sërish rolin e James Bondit (Foto)

Daniel Craig konfirmon se do të luajë sërish rolin e James Bondit (Foto)

TV / Film
Filmi i ri për James Bondin do të xhirohet edhe në Kroaci

Filmi i ri për James Bondin do të xhirohet edhe në Kroaci

TV / Film
Megjithatë, Daniel Craig për herë të pestë James Bond

Megjithatë, Daniel Craig për herë të pestë James Bond

Yjet
Të qeshura dhe aksion: Channing Tatum dhe Daniel Craig planifikojnë vjedhjen e përsosur në komedinë e re (Video)

Të qeshura dhe aksion: Channing Tatum dhe Daniel Craig planifikojnë vjedhjen e përsosur në komedinë e re (Video)

TV / Film