LAJMI I FUNDIT:

Daniel Craig

108 Artikuj

Idris Elba tregon të vërtetën rreth ofertës për rolin e James Bond

Idris Elba tregon të vërtetën rreth ofertës për rolin e James Bond

TV / Film
Dalin pamjet e para të filmit më të ri të “James Bondit”

Dalin pamjet e para të filmit më të ri të “James Bondit”

TV / Film
Aston Martin tregon tri veturat të cilat do t’i shfrytëzojë James Bond në filmin e ri

Aston Martin tregon tri veturat të cilat do t’i shfrytëzojë James Bond në filmin e ri

Auto Fun
Tri shpërthime ndodhin gjatë xhirimeve të filmit të ri të James Bond, lëndohen aktorët

Tri shpërthime ndodhin gjatë xhirimeve të filmit të ri të James Bond, lëndohen aktorët

Yjet
Për herë të parë në një film për James Bondin, angazhohet trajner për skenat intime

Për herë të parë në një film për James Bondin, angazhohet trajner për skenat intime

TV / Film
Daniel Craig detyrohet t’i nënshtrohet operimit

Daniel Craig detyrohet t’i nënshtrohet operimit

Po Flitet
Pezullohen xhirimet e filmit për James Bondin

Pezullohen xhirimet e filmit për James Bondin

TV / Film
Mësohen emrat e dy yjeve të tjerë që do të paraqiten në filmin rreth James Bondit

Mësohen emrat e dy yjeve të tjerë që do të paraqiten në filmin rreth James Bondit

TV / Film
Ana de Armas, bukuroshja që do ta luajë rolin e të dashurës së Bondit në filmin e ri

Ana de Armas, bukuroshja që do ta luajë rolin e të dashurës së Bondit në filmin e ri

TV / Film
Rami Malek konfirmohet si karakteri negativ në filmin e ri për Bondin

Rami Malek konfirmohet si karakteri negativ në filmin e ri për Bondin

TV / Film
Daniel Craig, aktori që e ka luajtur më gjatë rolin e James Bondit

Daniel Craig, aktori që e ka luajtur më gjatë rolin e James Bondit

TV / Film
Dua pritet ta xhirojë në Itali videoklipin e këngës për filmin e James Bondit

Dua pritet ta xhirojë në Itali videoklipin e këngës për filmin e James Bondit

Po Flitet
Nisin xhirimet e filmit të ri të “James Bond”, Dua Lipa pritet të këndojë kolonën zanore?

Nisin xhirimet e filmit të ri të “James Bond”, Dua Lipa pritet të këndojë kolonën zanore?

TV / Film
Filmi i radhës për James Bondin vjen me titull të ri

Filmi i radhës për James Bondin vjen me titull të ri

TV / Film
Në filmin e ri për Bondin, Craig do të vozisë veturë elektrike Aston Martin në vlerë prej 295.000 eurosh

Në filmin e ri për Bondin, Craig do të vozisë veturë elektrike Aston Martin në vlerë prej 295.000 eurosh

TV / Film
Rami Malek mund ta luajë rolin negativ në filmin e ardhshëm për James Bondin

Rami Malek mund ta luajë rolin negativ në filmin e ardhshëm për James Bondin

TV / Film
Kësaj radhe pa nikoqir kryesor, ceremoninë e Oscarit do ta udhëheqin 13 personalitete të ndryshme

Kësaj radhe pa nikoqir kryesor, ceremoninë e Oscarit do ta udhëheqin 13 personalitete të ndryshme

TV / Film
Idris Elba pozon me Daniel Craigun, shton spekulimet për Bondin e ardhshëm

Idris Elba pozon me Daniel Craigun, shton spekulimet për Bondin e ardhshëm

TV / Film
Shqiptarët nëpër dekada: Çfarë kaluan ata në vitet 1918, 1928, 1938… 2018! (Foto)

Shqiptarët nëpër dekada: Çfarë kaluan ata në vitet 1918, 1928, 1938… 2018! (Foto)

Agron Shala
Viti 1968: Demonstratat, për ndryshim…

Viti 1968: Demonstratat, për ndryshim…

Agron Shala
Meshkujt më të errët dhe femrat më të zbehta janë më tërheqës

Meshkujt më të errët dhe femrat më të zbehta janë më tërheqës

Lifestyle
Këta janë të famshmit që nuk kanë llogari në rrjetet sociale

Këta janë të famshmit që nuk kanë llogari në rrjetet sociale

Yjet
Producentja Barbara Broccoli: Bondin nuk do ta luajë një femër

Producentja Barbara Broccoli: Bondin nuk do ta luajë një femër

TV / Film
Cary Joji Fukunaga është regjisor i James Bondit të ardhshëm, ndërsa Daniel Craig  do ta luajë agjentin ‘007’

Cary Joji Fukunaga është regjisor i James Bondit të ardhshëm, ndërsa Daniel Craig do ta luajë agjentin ‘007’

TV / Film