LAJMI I FUNDIT:

Dani Olmo

51 Artikuj

Kërkohet nga Bayerni, Barcelona dhe Real Madridi, Dani Olmo flet për të ardhmen e tij

Kërkohet nga Bayerni, Barcelona dhe Real Madridi, Dani Olmo flet për të ardhmen e tij

Bundesliga
Bayerni i bashkohet garës për transferimin e Dani Olmos

Bayerni i bashkohet garës për transferimin e Dani Olmos

Bundesliga
Lista me pesë yjet që Xavi i do në Camp Nou – por vetëm njëri mund të transferohet

Lista me pesë yjet që Xavi i do në Camp Nou – por vetëm njëri mund të transferohet

La Liga
La Masia konfirmon forcën e saj: Paraqiten shumë lojtarë në Katar 2022 që u rritën në akademi

La Masia konfirmon forcën e saj: Paraqiten shumë lojtarë në Katar 2022 që u rritën në akademi

La Liga
Vështirësohet transferimi i Dani Olmos te Barcelona, Leipzig i ofron kontratë të majme spanjollit

Vështirësohet transferimi i Dani Olmos te Barcelona, Leipzig i ofron kontratë të majme spanjollit

La Liga
Nuk është parë kurrë në futboll: Shakaja dhe mashtrimi që Olmo ia bëri Hernandez kur ndeshje e Superkupës së Gjermanisë ishte në moment plot tension

Nuk është parë kurrë në futboll: Shakaja dhe mashtrimi që Olmo ia bëri Hernandez kur ndeshje e Superkupës së Gjermanisë ishte në moment plot tension

Bundesliga
Goli i Muyrto Uzunit nuk mjafton për barazim, Dani Olmo i jep Spanjës fitoren me një super gol

Goli i Muyrto Uzunit nuk mjafton për barazim, Dani Olmo i jep Spanjës fitoren me një super gol

Kombëtarja e Shqipërisë
Me Agueron e larguar zyrtarisht nga futbolli, Barcelona ka krijuar një listë me pesë emra si zëvendësim të mundshëm për argjentinasin

Me Agueron e larguar zyrtarisht nga futbolli, Barcelona ka krijuar një listë me pesë emra si zëvendësim të mundshëm për argjentinasin

La Liga
Guardiola mohon se City do ta transferojnë Olmon: Është lojtar i jashtëzakonshëm, por nuk jemi të interesuar

Guardiola mohon se City do ta transferojnë Olmon: Është lojtar i jashtëzakonshëm, por nuk jemi të interesuar

Liga e Kampionëve
Barca pritet t’i bëjë dy transferime në janar

Barca pritet t’i bëjë dy transferime në janar

La Liga
Plani i Barcelonës për afatin kalimtar të janarit: Huazimi me opsione blerje i dy yjeve si Sterling dhe Olmo

Plani i Barcelonës për afatin kalimtar të janarit: Huazimi me opsione blerje i dy yjeve si Sterling dhe Olmo

La Liga
Formacioni bazë dhe bankina – a mundet Barcelona e Xavit t’i fitojë të gjithë trofetë?

Formacioni bazë dhe bankina – a mundet Barcelona e Xavit t’i fitojë të gjithë trofetë?

La Liga
Dani Olmo bëhet prioritet i Barcelonës në afatin e janarit

Dani Olmo bëhet prioritet i Barcelonës në afatin e janarit

La Liga
Pogba dhe Haaland në listën e ngushtë të katër dëshirave të Xavit te Barcelona

Pogba dhe Haaland në listën e ngushtë të katër dëshirave të Xavit te Barcelona

La Liga
Man City dhe Man Utd të etur për transferimin e Dani Olmos

Man City dhe Man Utd të etur për transferimin e Dani Olmos

Premier League
Barcelona mund të shpenzojë vetëm 16 milionë euro në janar

Barcelona mund të shpenzojë vetëm 16 milionë euro në janar

La Liga
Plani i madh i Joan Laportës, Barcelona tenton transferimin e tre top lojtarëve në vitin 2022

Plani i madh i Joan Laportës, Barcelona tenton transferimin e tre top lojtarëve në vitin 2022

La Liga
Barcelona nuk heq dorë, planifikon transferimin e Olmos në janar

Barcelona nuk heq dorë, planifikon transferimin e Olmos në janar

La Liga
Olmo thyen heshtjen dhe flet për ofertën e Barcelonës në fund të afatit kalimtar: Nuk kishte shumë kohë

Olmo thyen heshtjen dhe flet për ofertën e Barcelonës në fund të afatit kalimtar: Nuk kishte shumë kohë

Bundesliga
Zbulohen prapaskenat, Leipzig refuzoi një ofertë të majme për Dani Olmon nga Barcelona në minutat e fundit

Zbulohen prapaskenat, Leipzig refuzoi një ofertë të majme për Dani Olmon nga Barcelona në minutat e fundit

La Liga
Nuk ia doli në verë, Olmo pritet të jetë i Barcelonës në janar

Nuk ia doli në verë, Olmo pritet të jetë i Barcelonës në janar

La Liga
Nga Pedri te Chiesa dhe Schick, kush janë 15 lojtarët që iu rrit vlera më shumë gjatë Euro 2020?

Nga Pedri te Chiesa dhe Schick, kush janë 15 lojtarët që iu rrit vlera më shumë gjatë Euro 2020?

Ndërkombëtare
Barcelona po konsideron rikthimin e Dani Olmos

Barcelona po konsideron rikthimin e Dani Olmos

La Liga
Ishin shok skuadre, Kastrati dhe Olmo shkëmbejnë fanellat

Ishin shok skuadre, Kastrati dhe Olmo shkëmbejnë fanellat

Përfaqësuesja e Kosovës