LAJMI I FUNDIT:
Dani Ceballos

Dani Ceballos

161 Artikuj

Info

Dani Ceballos ka lindur më 7 gusht 1996 në Spanjë

Luka Modric humbi ndeshjen e vitit, Ceballos edhe pse do të luajë është i mërzitur për kroatin

Luka Modric humbi ndeshjen e vitit, Ceballos edhe pse do të luajë është i mërzitur për kroatin

La Liga
Dani Ceballos me një nga simulimet më të shëmtuara në futboll

Dani Ceballos me një nga simulimet më të shëmtuara në futboll

La Liga
Real Madridi siguron rinovimin e kontratës me yllin e ekipit, katër të tjerë ende në pritje

Real Madridi siguron rinovimin e kontratës me yllin e ekipit, katër të tjerë ende në pritje

La Liga
Ceballos i ofrohet rivalit të Real Madridit dhe klubeve në Ligën Premier

Ceballos i ofrohet rivalit të Real Madridit dhe klubeve në Ligën Premier

La Liga
Lojtarët e Barcelonës dhe Realit janë dashur të ndahen në stërvitjen e Spanjës, tensionet nga El Clasico vazhdojnë

Lojtarët e Barcelonës dhe Realit janë dashur të ndahen në stërvitjen e Spanjës, tensionet nga El Clasico vazhdojnë

Përfaqësueset
Bëri ndërhyrje brutale ndaj Ceballos: Gavi nuk u ndëshkua as me karton të verdhë

Bëri ndërhyrje brutale ndaj Ceballos: Gavi nuk u ndëshkua as me karton të verdhë

La Liga
Notat e lojtarëve, Real Madrid 2-0 Valencia: Ceballos më i miri në fushë

Notat e lojtarëve, Real Madrid 2-0 Valencia: Ceballos më i miri në fushë

La Liga
Asensio dhe Ceballos trokasin në derën e Florentino Perezit për të rinovuar kontratat me Real Madridin

Asensio dhe Ceballos trokasin në derën e Florentino Perezit për të rinovuar kontratat me Real Madridin

La Liga
Reali mposht me përmbysje Villarrealin dhe vazhdon në çerekfinale të Kupës së Mbretit

Reali mposht me përmbysje Villarrealin dhe vazhdon në çerekfinale të Kupës së Mbretit

Ndërkombëtare
Momenti kur Ceballos e tërhoqi për flokësh Gavin duke nxitur incident me lojtarëve të Realit dhe Barcës

Momenti kur Ceballos e tërhoqi për flokësh Gavin duke nxitur incident me lojtarëve të Realit dhe Barcës

Ndërkombëtare
Futbollisti i Real Madridit, Ceballos, poston fotografinë e infermieres që e rrahu të moshuarën në Kosovë dhe u arrestua

Futbollisti i Real Madridit, Ceballos, poston fotografinë e infermieres që e rrahu të moshuarën në Kosovë dhe u arrestua

La Liga
Tranzicioni i Ancelottit në mesfushën e Real Madridit

Tranzicioni i Ancelottit në mesfushën e Real Madridit

La Liga
Ai është më i ngjashmi me Modricin te Real Madridi aktual, mbretërit nuk do ta largojnë Ceballosin

Ai është më i ngjashmi me Modricin te Real Madridi aktual, mbretërit nuk do ta largojnë Ceballosin

La Liga
Ancelotti pranon se Asensio dhe Ceballos mund të largohen

Ancelotti pranon se Asensio dhe Ceballos mund të largohen

La Liga
Real Madridi kërkon të zvogëlojë skuadrën duke larguar disa lojtarë të panevojshëm

Real Madridi kërkon të zvogëlojë skuadrën duke larguar disa lojtarë të panevojshëm

La Liga
Drejtuesit e Real Madridit kërkojnë të shesin gjashtë lojtarë këtë verë

Drejtuesit e Real Madridit kërkojnë të shesin gjashtë lojtarë këtë verë

La Liga
Nëntë lojtarët që Real Madridi do të ishte i lumtur t’i largonte këtë verë

Nëntë lojtarët që Real Madridi do të ishte i lumtur t’i largonte këtë verë

La Liga
Thellësia e çmendur e skuadrës së Real Madridit për sezonin 2022/23 dëshmon se një epokë e re dominimi po fillon

Thellësia e çmendur e skuadrës së Real Madridit për sezonin 2022/23 dëshmon se një epokë e re dominimi po fillon

Shkumbin Pireva
Ceballos zbulon ‘çmendurinë’ e lojtarëve të Real Madridit, pak orë para finales së Ligës së Kampionëve

Ceballos zbulon ‘çmendurinë’ e lojtarëve të Real Madridit, pak orë para finales së Ligës së Kampionëve

Liga e Kampionëve
Valverde dhe Camavinga, brezi i ri i Real Madridit është tashmë në skenë

Valverde dhe Camavinga, brezi i ri i Real Madridit është tashmë në skenë

Liga e Kampionëve
Interi identifikon Dani Ceballos si rezervë për Brozovicin

Interi identifikon Dani Ceballos si rezervë për Brozovicin

Serie A
Nga Lautaro te Ceballos: Misioni i Interit në Madrid

Nga Lautaro te Ceballos: Misioni i Interit në Madrid

Serie A
Gjashtë lojtarët që planifikon t’i shesë Reali për të nënshkruar me Mbappe dhe Haaland

Gjashtë lojtarët që planifikon t’i shesë Reali për të nënshkruar me Mbappe dhe Haaland

La Liga
Real Madridi pritet t’i largojë shtatë lojtarë në verë

Real Madridi pritet t’i largojë shtatë lojtarë në verë

La Liga