LAJMI I FUNDIT:

Dallas Mavericks

109 Artikuj

NBA e ndëshkoi ashpër Dallasin për humbjen e qëllimshme ndaj Chicagos

NBA e ndëshkoi ashpër Dallasin për humbjen e qëllimshme ndaj Chicagos

NBA
Spektakël në Los Angeles, Lakers pësojnë humbje nga Mavericks

Spektakël në Los Angeles, Lakers pësojnë humbje nga Mavericks

NBA
Lakers me rikthim të jashtëzakonshëm, mposhtin Dallasin në udhëtim pas disavantazhit prej 27 pikëve

Lakers me rikthim të jashtëzakonshëm, mposhtin Dallasin në udhëtim pas disavantazhit prej 27 pikëve

NBA
Irving debuton me fitore për Dallasin, triumfojnë në udhëtim te Clippers

Irving debuton me fitore për Dallasin, triumfojnë në udhëtim te Clippers

NBA
Tatum i pandalshëm, Boston rikthehet te fitorja në NBA

Tatum i pandalshëm, Boston rikthehet te fitorja në NBA

NBA
Cleveland Cavaliers shënojnë fitore të madhe ndaj Dallas Mavericks

Cleveland Cavaliers shënojnë fitore të madhe ndaj Dallas Mavericks

NBA
Golden State Warriors marrin fitoren e dytë ndaj Mavericks

Golden State Warriors marrin fitoren e dytë ndaj Mavericks

NBA
Golden State Warriors triumfojnë në ndeshjen e parë finale ndaj Mavericks

Golden State Warriors triumfojnë në ndeshjen e parë finale ndaj Mavericks

NBA
Miami Heat fiton dhe eliminon Philadelphian, barazohet gjithçka në duelin Dallas Mavericks – Phoenix Suns

Miami Heat fiton dhe eliminon Philadelphian, barazohet gjithçka në duelin Dallas Mavericks – Phoenix Suns

NBA
Philadelphia 76ers dhe Dallas Mavericks marrni fitoret e para

Philadelphia 76ers dhe Dallas Mavericks marrni fitoret e para

NBA
Miami Heat e Phoenix Suns marrin fitoret e dyta

Miami Heat e Phoenix Suns marrin fitoret e dyta

NBA
Brooklyn Nets ndalen në shtëpi, mposhten nga Dallas Mavericks

Brooklyn Nets ndalen në shtëpi, mposhten nga Dallas Mavericks

NBA
Lakers mposhtin Dallasin pas vazhdimeve, kampioni kthehet te fitoret

Lakers mposhtin Dallasin pas vazhdimeve, kampioni kthehet te fitoret

NBA
Doncic, Parker dhe Durant midis yjeve në kopertinën e lojës NBA 2K22

Doncic, Parker dhe Durant midis yjeve në kopertinën e lojës NBA 2K22

Lojëra
Spektakël basketbolli në ndeshjet e para të ‘Play-Off’-it në NBA

Spektakël basketbolli në ndeshjet e para të ‘Play-Off’-it në NBA

NBA
Dallas Mavericks përsëri triumfojnë përballë Lakers

Dallas Mavericks përsëri triumfojnë përballë Lakers

NBA
Davis ritkhehet nga lëndimi, por Lakers pësojnë humbje nga Dallas

Davis ritkhehet nga lëndimi, por Lakers pësojnë humbje nga Dallas

NBA
Mavericks fitojnë derbin e teksasist përballë Spurs

Mavericks fitojnë derbin e teksasist përballë Spurs

NBA
Përfundon një tjetër xhiro në NBA – fitore mjaftë e vështirë për Warriors

Përfundon një tjetër xhiro në NBA – fitore mjaftë e vështirë për Warriors

NBA
Vazhdon forma fantastike e Utah, Lakers nuk po e rimarrin veten

Vazhdon forma fantastike e Utah, Lakers nuk po e rimarrin veten

NBA
NBA, humbje për Lakers dhe Dallas

NBA, humbje për Lakers dhe Dallas

NBA
Utah Jazz të pandalshëm, marrin fitoren e 11-të radhazi në NBA

Utah Jazz të pandalshëm, marrin fitoren e 11-të radhazi në NBA

NBA
Rezultatet nga NBA: Warrios fitojnë derbin ndaj LA Lakers

Rezultatet nga NBA: Warrios fitojnë derbin ndaj LA Lakers

NBA
Doncic me statistika të jashtëzakonshme, por nuk i mjaftojnë për fitoren e Dallasit

Doncic me statistika të jashtëzakonshme, por nuk i mjaftojnë për fitoren e Dallasit

NBA