LAJMI I FUNDIT:

Dafina Dauti

51 Artikuj

Dafina Dauti emocionon me këngën e re “Çikat e mija”

Dafina Dauti emocionon me këngën e re “Çikat e mija”

Muzikë
Dafina Dauti mbyll llogarinë e Instagramit pas daljes nga Big Brother VIP Kosova

Dafina Dauti mbyll llogarinë e Instagramit pas daljes nga Big Brother VIP Kosova

Yjet
“Me Xhulin nuk do te jem kurrë mike” – Dafina Dauti flet pas eliminimit nga Big Brother VIP Kosova

“Me Xhulin nuk do te jem kurrë mike” – Dafina Dauti flet pas eliminimit nga Big Brother VIP Kosova

Yjet
Gjatë përplasjes me të, Dafina i kthehet Xhulit: Nuk jam duke bërë ‘twerk’ që të dalë keq para fëmijëve

Gjatë përplasjes me të, Dafina i kthehet Xhulit: Nuk jam duke bërë ‘twerk’ që të dalë keq para fëmijëve

Yjet
Dafina Dauti: Ka pasur raste kur nuk kam pasur para që vajzës t’ia blej qumështin

Dafina Dauti: Ka pasur raste kur nuk kam pasur para që vajzës t’ia blej qumështin

Yjet
Dafina Dauti bën rrëfimin prekës, sfida me sëmundjen e të bijës dhe lufta për të fituar kujdestarin e tyre

Dafina Dauti bën rrëfimin prekës, sfida me sëmundjen e të bijës dhe lufta për të fituar kujdestarin e tyre

Yjet
Habit Dafina Dauti në BBVK, tregon si pa në ëndërr një tërmet të fuqishëm që ndodhi jashtë Kosovës me ndërtesa që shemben e dëme të mëdha

Habit Dafina Dauti në BBVK, tregon si pa në ëndërr një tërmet të fuqishëm që ndodhi jashtë Kosovës me ndërtesa që shemben e dëme të mëdha

Yjet
Dafina Dauti me rrëfim tronditës në BBVK, tregon se kur ishte shtatzënë ish-partneri i saj kishte lënë me barrë edhe gruan tjetër

Dafina Dauti me rrëfim tronditës në BBVK, tregon se kur ishte shtatzënë ish-partneri i saj kishte lënë me barrë edhe gruan tjetër

Yjet
Ndonëse ndodhet në Big Brother VIP Kosova, Dafina Dauti publikon këngën e re “Një herë në jetë”

Ndonëse ndodhet në Big Brother VIP Kosova, Dafina Dauti publikon këngën e re “Një herë në jetë”

Muzikë
Mes lotësh, Dafina Dauti rrëfen një periudhë të rëndë të jetës në BBVK: Nuk haja e as nuk flija

Mes lotësh, Dafina Dauti rrëfen një periudhë të rëndë të jetës në BBVK: Nuk haja e as nuk flija

Yjet
Dafina Dauti sjell projektin e ri “Dasma”

Dafina Dauti sjell projektin e ri “Dasma”

Muzikë
Dafina është ribashkuar me vajzën e saj pasi e ka marrë kujdestarinë

Dafina është ribashkuar me vajzën e saj pasi e ka marrë kujdestarinë

Po Flitet
Dafina Dauti bën dedikimin prekës për vajzën pasi ish-bashkëshorti ia mori atë: Mund të më ndalojnë nga ti fizikisht, por s’mund të më ndalojnë të të dua

Dafina Dauti bën dedikimin prekës për vajzën pasi ish-bashkëshorti ia mori atë: Mund të më ndalojnë nga ti fizikisht, por s’mund të më ndalojnë të të dua

Yjet
Shqipri Kelmendi dhe Dafina Dauti lansojnë “Potpuri 2021”

Shqipri Kelmendi dhe Dafina Dauti lansojnë “Potpuri 2021”

Muzikë
Dhuratë për ditëlindjen e bashkëshortit, Dafina Dauti publikon këngën “Mos u largo”

Dhuratë për ditëlindjen e bashkëshortit, Dafina Dauti publikon këngën “Mos u largo”

Muzikë
Është martuar Dafina Dauti

Është martuar Dafina Dauti

Po Flitet
Dafina Dauti në pritje të fëmijës së dytë

Dafina Dauti në pritje të fëmijës së dytë

Po Flitet
Ekskluzive: Dafina Dauti konfirmon lidhjen e re me këngëtarin Tafil Kurtishi

Ekskluzive: Dafina Dauti konfirmon lidhjen e re me këngëtarin Tafil Kurtishi

Butrint Avdyli
Dafina Dauti sjell ripërpunimin e këngës “Mi dhe flakë mallit tim”

Dafina Dauti sjell ripërpunimin e këngës “Mi dhe flakë mallit tim”

Muzikë
Në shtëpinë e këngëtarëve për festën e Bajramit: Përgatitjet e ëmbëlsirave dhe urimet e përzemërta të yjeve

Në shtëpinë e këngëtarëve për festën e Bajramit: Përgatitjet e ëmbëlsirave dhe urimet e përzemërta të yjeve

Butrint Avdyli
Dafina Dauti me fotosesion të veçantë me vajzën për fundvit: Festoj së bashku me më të shtrenjtën time (Foto)

Dafina Dauti me fotosesion të veçantë me vajzën për fundvit: Festoj së bashku me më të shtrenjtën time (Foto)

Butrint Avdyli
Dafina Dauti flet për herë të parë rreth ish-bashkëshortit, tregon se pse erdhi deri te ndarja (Video)

Dafina Dauti flet për herë të parë rreth ish-bashkëshortit, tregon se pse erdhi deri te ndarja (Video)

Yjet
‘Si e ëma dhe e bija’, Dafina Dauti vishet njëlloj si vajza gjatë shoqërimit të saj për në shkollë (Foto)

‘Si e ëma dhe e bija’, Dafina Dauti vishet njëlloj si vajza gjatë shoqërimit të saj për në shkollë (Foto)

Yjet
Yjet e estradës që e uruan Haradinajn pasi u shpall kryeministër (Foto)

Yjet e estradës që e uruan Haradinajn pasi u shpall kryeministër (Foto)

Yjet