LAJMI I FUNDIT:
Cristian Ansaldi

Cristian Ansaldi

14 Artikuj

Interi fiton me shumë spektakël përballë Torinos

Interi fiton me shumë spektakël përballë Torinos

Serie A
Torino 0-3 Inter, notat e lojtarëve

Torino 0-3 Inter, notat e lojtarëve

Serie A
Torino 1-0 Inter: Notat e lojtarëve, Skriniar më i miri

Torino 1-0 Inter: Notat e lojtarëve, Skriniar më i miri

Serie A
Notat e lojtarëve: Inter 2-2 Torino, zhgënjen Handanovic

Notat e lojtarëve: Inter 2-2 Torino, zhgënjen Handanovic

Serie A
Të gjithë lojtarët e skualifikuar për javën e parë në Serie A për sezonin 2018/19

Të gjithë lojtarët e skualifikuar për javën e parë në Serie A për sezonin 2018/19

Serie A
Ish-gjyqtari Pieri: Goli i Alex Sandros? Ishte ndërhyrje në Ansaldin

Ish-gjyqtari Pieri: Goli i Alex Sandros? Ishte ndërhyrje në Ansaldin

Serie A
Milan 0-0 Torino, notat e lojtarëve (Foto)

Milan 0-0 Torino, notat e lojtarëve (Foto)

Serie A
Juventus 4-0 Torino: Notat e lojtarëve, Pjanic më i miri (Foto)

Juventus 4-0 Torino: Notat e lojtarëve, Pjanic më i miri (Foto)

Serie A
Formacioni i dështakëve të vitit në Serie A, dominojnë futbollistët e Interit (Foto)

Formacioni i dështakëve të vitit në Serie A, dominojnë futbollistët e Interit (Foto)

Serie A
Kështu do të dukej Genoa nëse nuk do të shiste lojtarët më të mirë në vitet e fundit (Foto)

Kështu do të dukej Genoa nëse nuk do të shiste lojtarët më të mirë në vitet e fundit (Foto)

Serie A
Zyrtare: Mbrojtësi argjentinas kalon te Interi

Zyrtare: Mbrojtësi argjentinas kalon te Interi

Serie A
Mediat portugeze bëjnë të ditur skuadrën e re të Joao Marios

Mediat portugeze bëjnë të ditur skuadrën e re të Joao Marios

Ligat tjera
Interi arrin marrëveshje me Ansaldin

Interi arrin marrëveshje me Ansaldin

Serie A
Interi afër Vilhenas dhe Ansaldit

Interi afër Vilhenas dhe Ansaldit

Serie A