LAJMI I FUNDIT:

Cricket

79 Artikuj

Në përvjetorin e tij të lindjes, Cricket paralajmëron një ‘EP’ dhe sjell këngën “Waves”

Në përvjetorin e tij të lindjes, Cricket paralajmëron një ‘EP’ dhe sjell këngën “Waves”

Muzikë
Cricket, Ada dhe Ya Nina vijnë me këngën e re “Dance for the money”

Cricket, Ada dhe Ya Nina vijnë me këngën e re “Dance for the money”

Muzikë
“Vetmi” publikohet nga Cricket, Bardhi dhe Sardi

“Vetmi” publikohet nga Cricket, Bardhi dhe Sardi

Muzikë
Ya Nina dhe Don Phenom publikojnë këngën e re “Me def”

Ya Nina dhe Don Phenom publikojnë këngën e re “Me def”

Muzikë
Genc Prelvukaj dhe Cricket vijnë me “Maria”

Genc Prelvukaj dhe Cricket vijnë me “Maria”

Muzikë
Genc Prelvukaj paralajmëron bashkëpunimin me Cricket “Maria”

Genc Prelvukaj paralajmëron bashkëpunimin me Cricket “Maria”

Muzikë
Dafina Zeqiri publikon bashkëpunimin me Cricket “Harroj”

Dafina Zeqiri publikon bashkëpunimin me Cricket “Harroj”

Muzikë
Dafina Zeqiri paralajmëron bashkëpunimin me Cricket “Harroj”, publikohet të mërkurën

Dafina Zeqiri paralajmëron bashkëpunimin me Cricket “Harroj”, publikohet të mërkurën

Yjet
Cricket dhe Ada publikojnë këngën e re “Fajet”

Cricket dhe Ada publikojnë këngën e re “Fajet”

Muzikë
“Me ty”, kënga më e re nga Cricket, Gesko dhe Nora Istrefi

“Me ty”, kënga më e re nga Cricket, Gesko dhe Nora Istrefi

Muzikë
“Me ty”, publikohet së shpejti nga Cricket, Gesko dhe Nora Istrefi

“Me ty”, publikohet së shpejti nga Cricket, Gesko dhe Nora Istrefi

Muzikë
Muma dhe Cricket publikojnë duetin “Çka m’bone”

Muma dhe Cricket publikojnë duetin “Çka m’bone”

Muzikë
Ya Nina publikon këngën e re “Merri”

Ya Nina publikon këngën e re “Merri”

Muzikë
YA NINA sjell këngët “A po don/Kiss Kiss”

YA NINA sjell këngët “A po don/Kiss Kiss”

Muzikë
Cricket dhe YA NINA publikojnë këngën “Nesër”

Cricket dhe YA NINA publikojnë këngën “Nesër”

Muzikë
Cricket dhe Diona lansojnë klipin e këngës “Dikur”

Cricket dhe Diona lansojnë klipin e këngës “Dikur”

Muzikë
Cricket sjell “Pack Your Things” në bashkëpunim me YA NINA

Cricket sjell “Pack Your Things” në bashkëpunim me YA NINA

Muzikë
Cricket paralajmëron këngën e re “Dikur” në bashkëpunim me Diona Fonën

Cricket paralajmëron këngën e re “Dikur” në bashkëpunim me Diona Fonën

Muzikë
Producenti i shumë hiteve në estradë – Cricket flet për sukseset e vitit që lamë pas, projektet dhe planet për vitin 2022

Producenti i shumë hiteve në estradë – Cricket flet për sukseset e vitit që lamë pas, projektet dhe planet për vitin 2022

Valmira Rrustemi
Cricket publikon mini-albumin “In The Middle”, me pesë këngë të reja

Cricket publikon mini-albumin “In The Middle”, me pesë këngë të reja

Muzikë
Publikohet ‘intro’, Tayna iu këndon heroinave shqiptare

Publikohet ‘intro’, Tayna iu këndon heroinave shqiptare

Muzikë
Tayna dhe Cricket së shpejti sjellin këngën e re “Heroinat”

Tayna dhe Cricket së shpejti sjellin këngën e re “Heroinat”

Muzikë
Cricket dhe Muma publikojnë projektin e ri “Thema”

Cricket dhe Muma publikojnë projektin e ri “Thema”

Muzikë
Muma dhe Elinel sjellin këngën e re “Për tradhtinë”

Muma dhe Elinel sjellin këngën e re “Për tradhtinë”

Muzikë