LAJMI I FUNDIT:

Cremonese

50 Artikuj

Juventusi triumfon me rezultat komod ndaj Cremoneses

Juventusi triumfon me rezultat komod ndaj Cremoneses

Serie A
Çfarë fatkeqësie për Paul Pogban: Mes lotëve lëshon fushën

Çfarë fatkeqësie për Paul Pogban: Mes lotëve lëshon fushën

Serie A
Formacionet zyrtare: Juventus – Cremonese

Formacionet zyrtare: Juventus – Cremonese

Serie A
Notat e lojtarëve: Milan 1-1 Cremonese, Messias e shpëtoi skuadrën nga humbja

Notat e lojtarëve: Milan 1-1 Cremonese, Messias e shpëtoi skuadrën nga humbja

Serie A
Milani arrin të marrë një pikë ndaj Cremoneses

Milani arrin të marrë një pikë ndaj Cremoneses

Serie A
Formacionet zyrtare: Gara e Milanit për top katërshe vazhdon ndaj Cremoneses

Formacionet zyrtare: Gara e Milanit për top katërshe vazhdon ndaj Cremoneses

Serie A
Një karton i verdhë ua humb finale – emrat që rrezikojnë të mungojnë në ndeshjen e madhe në rast ndëshkimi

Një karton i verdhë ua humb finale – emrat që rrezikojnë të mungojnë në ndeshjen e madhe në rast ndëshkimi

Serie A
A mund të rikthehet Andrea Pirlo këtë verë në Serie A?

A mund të rikthehet Andrea Pirlo këtë verë në Serie A?

Serie A
Caktohen oraret e ndeshjeve të gjysmëfinaleve dhe finales në Kupën e Italisë

Caktohen oraret e ndeshjeve të gjysmëfinaleve dhe finales në Kupën e Italisë

Serie A
Gjyqtari i katërt tregon çfarë i kishte thënë Mourinhos gjatë sherrit në ndeshjen Cremonese-Roma

Gjyqtari i katërt tregon çfarë i kishte thënë Mourinhos gjatë sherrit në ndeshjen Cremonese-Roma

Serie A
Nedim Bajrami shumë i lumtur që shënoi gol në fitoren e Sassuolos

Nedim Bajrami shumë i lumtur që shënoi gol në fitoren e Sassuolos

Serie A
Me një gol me vole, Nedim Bajrami siguron fitoren e Sassuolos ndaj Cremoneses

Me një gol me vole, Nedim Bajrami siguron fitoren e Sassuolos ndaj Cremoneses

Serie A
“Ajo që ai tha ishte e pajustifikueshme” – Mourinho kërcënon gjyqtarin e katërt pas kartonit të kuq

“Ajo që ai tha ishte e pajustifikueshme” – Mourinho kërcënon gjyqtarin e katërt pas kartonit të kuq

Serie A
Mourinho e akuzon gjyqtarin e katërt për anshmëri pro-Juventusit, pas humbjes ndaj ekipit që nuk kishte fituar në 23 ndeshjet e mëparshme

Mourinho e akuzon gjyqtarin e katërt për anshmëri pro-Juventusit, pas humbjes ndaj ekipit që nuk kishte fituar në 23 ndeshjet e mëparshme

Serie A
Notat e lojtarëve, Cremonese 2-1 Roma: Rui Patricio dështim total

Notat e lojtarëve, Cremonese 2-1 Roma: Rui Patricio dështim total

Serie A
Cremonese shokon Romën, merr fitoren e parë në kampionat

Cremonese shokon Romën, merr fitoren e parë në kampionat

Serie A
Formacionet zyrtare: Roma luan për top-katërshe ndaj Cremoneses

Formacionet zyrtare: Roma luan për top-katërshe ndaj Cremoneses

Serie A
‘A është ftohtë të jesh -13?’ – Napoli e ftoi në ndeshje djaloshin që e vodhi spektaklin në Sanremo me shakanë për Interin

‘A është ftohtë të jesh -13?’ – Napoli e ftoi në ndeshje djaloshin që e vodhi spektaklin në Sanremo me shakanë për Interin

Serie A
Kvaratskhelia realizoi gol në minutën e 22-të në ditëlindjen e tij të 22-të në javën 22-të të Serie A

Kvaratskhelia realizoi gol në minutën e 22-të në ditëlindjen e tij të 22-të në javën 22-të të Serie A

Serie A
Caktohen datat për ndeshjet gjysmëfinale të Kupës së Italisë

Caktohen datat për ndeshjet gjysmëfinale të Kupës së Italisë

Serie A
Mourinho nuk e qanë humbjen nga Cremonese, thotë se ka fokusin vetëm te ndeshja e radhës

Mourinho nuk e qanë humbjen nga Cremonese, thotë se ka fokusin vetëm te ndeshja e radhës

Serie A
Roma eliminohet nga Kupa e Italisë, pëson në shtëpi nga Cremonese

Roma eliminohet nga Kupa e Italisë, pëson në shtëpi nga Cremonese

Serie A
Roma favorit ndaj Cremoneses – formacionet startuese

Roma favorit ndaj Cremoneses – formacionet startuese

Ndërkombëtare
Cremonese 1-2 Inter, notat e lojtarëve – Shkëlqen Lautaro

Cremonese 1-2 Inter, notat e lojtarëve – Shkëlqen Lautaro

Serie A