LAJMI I FUNDIT:

Courteney Cox

46 Artikuj

Courteney Cox viziton banesën e Monicas nga seriali “Friends”

Courteney Cox viziton banesën e Monicas nga seriali “Friends”

TV / Film
Courtney Cox rrëfen për përvojën e parë intime

Courtney Cox rrëfen për përvojën e parë intime

Po Flitet
Të famshmit që njerëzit nuk e besojnë se janë në të njëjtën moshë me njëri-tjetrin

Të famshmit që njerëzit nuk e besojnë se janë në të njëjtën moshë me njëri-tjetrin

Yjet
Njëzetekatër të famshmit që nuk kanë nevojë për grim për të portretizuar njëri-tjetrin

Njëzetekatër të famshmit që nuk kanë nevojë për grim për të portretizuar njëri-tjetrin

Yjet
Aniston jep një ide për ribashkimin e aktoreve të “Friends”

Aniston jep një ide për ribashkimin e aktoreve të “Friends”

TV / Film
Njëzetegjashtë yjet e famshëm që kanë pësuar ndryshime të mëdha që kur janë bërë të njohur

Njëzetegjashtë yjet e famshëm që kanë pësuar ndryshime të mëdha që kur janë bërë të njohur

Yjet
Nëse nuk e keni vënë re, të gjitha femrat me stil kanë këtë model flokësh!

Nëse nuk e keni vënë re, të gjitha femrat me stil kanë këtë model flokësh!

Flokë dhe stil
Dallimet ndërmjet yjeve që u janë nënshtruar ndërhyrjeve estetike dhe atyre që kanë qëndruar natyrale

Dallimet ndërmjet yjeve që u janë nënshtruar ndërhyrjeve estetike dhe atyre që kanë qëndruar natyrale

Yjet
Sipas sondazhit, Courteney Cox është aktorja më e dobët e serialit “Friends”

Sipas sondazhit, Courteney Cox është aktorja më e dobët e serialit “Friends”

TV / Film
Njëzetekatër yjet që kanë ndryshuar tërësisht që nga koha kur u bënë të famshëm (Foto)

Njëzetekatër yjet që kanë ndryshuar tërësisht që nga koha kur u bënë të famshëm (Foto)

Yjet
Dymbëdhjetë shembuj se si miqësitë e yjeve të famshëm i rezistuan kohës (Foto)

Dymbëdhjetë shembuj se si miqësitë e yjeve të famshëm i rezistuan kohës (Foto)

Yjet
Para dhe pas 20 viteve: Aktoret femra të Hollywoodit që nuk po e humbasin shkëlqimin e tyre (Foto)

Para dhe pas 20 viteve: Aktoret femra të Hollywoodit që nuk po e humbasin shkëlqimin e tyre (Foto)

Yjet
Aktoret të cilët luajtën rolet e tyre më të mira gjatë kohës sa ishin shtatzënë (Foto)

Aktoret të cilët luajtën rolet e tyre më të mira gjatë kohës sa ishin shtatzënë (Foto)

TV / Film
Miqësitë afatgjate në botën e të famshmëve (Foto)

Miqësitë afatgjate në botën e të famshmëve (Foto)

Yjet
Aktoret që vazhdojnë të mahnitin përkundër moshës (Foto)

Aktoret që vazhdojnë të mahnitin përkundër moshës (Foto)

Yjet
Ylli i serialit “Friends” i thotë lamtumirë “bukurisë artificiale”!

Ylli i serialit “Friends” i thotë lamtumirë “bukurisë artificiale”!

Yjet
Miqësia e njëzet yjeve që po i reziston edhe kohës (Foto)

Miqësia e njëzet yjeve që po i reziston edhe kohës (Foto)

Yjet
Aktorët vazhdojnë të paguhen edhe 12 vjet pas përfundimit të “Friends”!

Aktorët vazhdojnë të paguhen edhe 12 vjet pas përfundimit të “Friends”!

Po Flitet
Jennifer Aniston: 18 imazhet e aktores që duhet t’i shihni, nga koha kur ishte në moshë të re (Foto)

Jennifer Aniston: 18 imazhet e aktores që duhet t’i shihni, nga koha kur ishte në moshë të re (Foto)

Yjet
Se bukuria sot nuk varet nga gjenet, e dëshmon ndryshimi drastik i këtyre femrave të njohura (Foto)

Se bukuria sot nuk varet nga gjenet, e dëshmon ndryshimi drastik i këtyre femrave të njohura (Foto)

Yjet
E penduar për operacionet, aktorja thotë se ushtrohet presion i madh mbi femrat për t’u dukur bukur

E penduar për operacionet, aktorja thotë se ushtrohet presion i madh mbi femrat për t’u dukur bukur

Yjet
Shikoni se sa keq e ka transformuar botoksi aktoren hollivudiane (Foto)

Shikoni se sa keq e ka transformuar botoksi aktoren hollivudiane (Foto)

Yjet