LAJMI I FUNDIT:

Çorape

38 Artikuj

Flini me çorape ose i mbathni në shtrat: Ja pse duhet ta ndërpritni këtë praktikë

Flini me çorape ose i mbathni në shtrat: Ja pse duhet ta ndërpritni këtë praktikë

Këshilla mjekësore
Zgjatni qëndrueshmërinë çorapeve tuaja të najlonit: Truk i cili vërtet ka efekt!

Zgjatni qëndrueshmërinë çorapeve tuaja të najlonit: Truk i cili vërtet ka efekt!

Keshilla Modë
Ia vlen ta provoni: Me këtë truk me topin e tenisit dhe çorapes, jastëku do të bëhet si i ri

Ia vlen ta provoni: Me këtë truk me topin e tenisit dhe çorapes, jastëku do të bëhet si i ri

Këshilla dhe ide
Çizme të shkurtra me gishta zbuluar

Çizme të shkurtra me gishta zbuluar

Modë
Disa nga rrobat që ia vlen t’i blini më të mëdha

Disa nga rrobat që ia vlen t’i blini më të mëdha

Modë
Arsyet pse brekët dhe çorapet nuk duhet larë së bashku

Arsyet pse brekët dhe çorapet nuk duhet larë së bashku

Bëje vet
Çfarë ndodh me trupin tuaj nëse flini me çorape

Çfarë ndodh me trupin tuaj nëse flini me çorape

Këshilla mjekësore
Kristen Stewart adhuron një trend që është kritikuar ashpër: Tri mënyra kombinimi të çorapeve të bardha dhe këpucëve të zeza

Kristen Stewart adhuron një trend që është kritikuar ashpër: Tri mënyra kombinimi të çorapeve të bardha dhe këpucëve të zeza

Moda
Për të bërë ondet perfekte në shtëpi nuk ju duhet asgjë veçse ca çorape

Për të bërë ondet perfekte në shtëpi nuk ju duhet asgjë veçse ca çorape

Flokë dhe stil
Veshja e çorapeve në shtrat do t’ju ndihmojë të flini më shpejt dhe më mirë

Veshja e çorapeve në shtrat do t’ju ndihmojë të flini më shpejt dhe më mirë

Të tjera
Kamala Harris dhe çorapet e saj janë bërë një hit në internet

Kamala Harris dhe çorapet e saj janë bërë një hit në internet

Fun Lajme
Çorape për filxhan: Bëhet lehtë dhe bëhet kështu

Çorape për filxhan: Bëhet lehtë dhe bëhet kështu

Bëje vet
Gjashtë rregullat e njohura të modës, të cilat më nuk duhet t’i respektoni

Gjashtë rregullat e njohura të modës, të cilat më nuk duhet t’i respektoni

Keshilla Modë
Zgjidhje e lehtë: Çfarë duhet të bëni kur çorapja e kuqe ngjyros rrobat e bardha?

Zgjidhje e lehtë: Çfarë duhet të bëni kur çorapja e kuqe ngjyros rrobat e bardha?

Këshilla dhe ide
Çorape pambuku e nxehtë me kripë deti, trajtim për dhimbjet dhe infeksionet në vesh

Çorape pambuku e nxehtë me kripë deti, trajtim për dhimbjet dhe infeksionet në vesh

Mjekësi alternative
Pse duhet të veshim çorape të ngrohta natën

Pse duhet të veshim çorape të ngrohta natën

Të tjera
Holandezja na mëson si duhet bërë maska mbrojtëse për pak sekonda – e tëra çfarë ju duhet janë një palë çorape

Holandezja na mëson si duhet bërë maska mbrojtëse për pak sekonda – e tëra çfarë ju duhet janë një palë çorape

Interesante
Çorapet e reja nga Puma, për një çmim prej 94 eurove

Çorapet e reja nga Puma, për një çmim prej 94 eurove

Interesante
Çorapet: Mënyra më e mirë t’i vishni këtë dimër

Çorapet: Mënyra më e mirë t’i vishni këtë dimër

Modë
Ka vënë limon në çorape para gjumi! Kur është zgjuar, nuk ka besuar se çfarë ka parë

Ka vënë limon në çorape para gjumi! Kur është zgjuar, nuk ka besuar se çfarë ka parë

Mjekësi alternative
Çorape për kryeministrin kanadez me motive të Jerusalemit (Foto)

Çorape për kryeministrin kanadez me motive të Jerusalemit (Foto)

Nga Bota
Nëntëvjeçari ndalet në rrugë për t’ia falur atletet dhe çorapet vogëlushit të pastrehë në Malajzi (Video)

Nëntëvjeçari ndalet në rrugë për t’ia falur atletet dhe çorapet vogëlushit të pastrehë në Malajzi (Video)

Nga Bota
Do të ngazëlleheni se çfarë mund të bëni me një çorape (Video)

Do të ngazëlleheni se çfarë mund të bëni me një çorape (Video)

Bëje vet
Nuhaste për çdo ditë çorapet e veta të ndotura, shtrihet në spital për infeksion në mushkëri (Foto)

Nuhaste për çdo ditë çorapet e veta të ndotura, shtrihet në spital për infeksion në mushkëri (Foto)

Dështime