LAJMI I FUNDIT:

Copa America

209 Artikuj

Copa America 2024 do të luhet në Shtetet e Bashkuara të Amerikës

Copa America 2024 do të luhet në Shtetet e Bashkuara të Amerikës

Ligat tjera
Krahasimi në numra i Maradonas dhe Messit tregon se pishtari tashmë ndodhet në duart e Lionel

Krahasimi në numra i Maradonas dhe Messit tregon se pishtari tashmë ndodhet në duart e Lionel

Ndërkombëtare
Përmbledhja e paraqitjes individuale kundër Italisë tregon se Messi është një lojtar i një niveli tjetër

Përmbledhja e paraqitjes individuale kundër Italisë tregon se Messi është një lojtar i një niveli tjetër

Ndërkombëtare
Analizë, parashikim dhe formacionet e mundshme: Italia – Argjentina

Analizë, parashikim dhe formacionet e mundshme: Italia – Argjentina

Përfaqësueset
Konfirmohet data se kur do të përballen fituesi i Kampionatit Evropian me atë të Kupës së Amerikës

Konfirmohet data se kur do të përballen fituesi i Kampionatit Evropian me atë të Kupës së Amerikës

Përfaqësueset
Nga i jashtëzakonshmi Lewandowski deri te i magjishmi Messi dhe ‘befasia’ Jorginho – 10 lojtarët më të mirë në botë për vitin 2021

Nga i jashtëzakonshmi Lewandowski deri te i magjishmi Messi dhe ‘befasia’ Jorginho – 10 lojtarët më të mirë në botë për vitin 2021

Shkumbin Pireva
“Aguerooooo” – bota e futbollit reagon për pensionimin e sulmuesit argjentinas

“Aguerooooo” – bota e futbollit reagon për pensionimin e sulmuesit argjentinas

La Liga
Kthehet “Topi i Artë” – zbulohet data dhe parashikohen kandidatët e mundshëm

Kthehet “Topi i Artë” – zbulohet data dhe parashikohen kandidatët e mundshëm

Liga e Kampionëve
Messi shpërtheu në lot teksa festonte titullin e Copa America para tifozëve argjentinas

Messi shpërtheu në lot teksa festonte titullin e Copa America para tifozëve argjentinas

Ndërkombëtare
Messi: Lojtarëve të Argjentinës na trajtonin si të dështuar

Messi: Lojtarëve të Argjentinës na trajtonin si të dështuar

Ndërkombëtare
Nga Copa America te largimi nga Barcelona dhe transferimi te PSG, Messi mban rekordin e tri fotografive më të pëlqyera sportive

Nga Copa America te largimi nga Barcelona dhe transferimi te PSG, Messi mban rekordin e tri fotografive më të pëlqyera sportive

Ndërkombëtare
Dani Alves ngriti lartë trofeun e 44-të në karrierë

Dani Alves ngriti lartë trofeun e 44-të në karrierë

Ndërkombëtare
Braida: Jorginho dhe Donnarumma favorit për Topin e Artë, Chiesa mund ta fitojë në të ardhmen

Braida: Jorginho dhe Donnarumma favorit për Topin e Artë, Chiesa mund ta fitojë në të ardhmen

Ndërkombëtare
“Jorginho meriton të fitojë Topin e Artë para Messit”, Zola befason me fjalët e tij

“Jorginho meriton të fitojë Topin e Artë para Messit”, Zola befason me fjalët e tij

Ndërkombëtare
‘Pse nuk vallëzon tash?’ – Yerry Mina sqaron se gjithçka që ndodhi me Messin në Copa America është lënë në fushë

‘Pse nuk vallëzon tash?’ – Yerry Mina sqaron se gjithçka që ndodhi me Messin në Copa America është lënë në fushë

Ndërkombëtare
“Leo më përqafoi dhe tha se unë i dhashë trofeun e Kupës së Amerikës” – Emiliano tregon se si iu largua nga Arsenali duke menduar për Argjentinën

“Leo më përqafoi dhe tha se unë i dhashë trofeun e Kupës së Amerikës” – Emiliano tregon se si iu largua nga Arsenali duke menduar për Argjentinën

Ndërkombëtare
Messi thyen edhe një rekord – kësaj radhe jo në fushë, por në Instagram

Messi thyen edhe një rekord – kësaj radhe jo në fushë, por në Instagram

Përfaqësueset
Tifozi i ‘çmendur’ i Argjentinës bën tatuazh të gjithë emrat e lojtarëve që ishin pjesën në triumfin e Copa America

Tifozi i ‘çmendur’ i Argjentinës bën tatuazh të gjithë emrat e lojtarëve që ishin pjesën në triumfin e Copa America

Përfaqësueset
FIFA jep leje për “Kupa Maradona”, Itali – Argjentinë do të zhvillohet në Napoli

FIFA jep leje për “Kupa Maradona”, Itali – Argjentinë do të zhvillohet në Napoli

Lavdim Pireva
CONMEBOL publikon formacionin më të mirë të Copa America: Spikasin emra si Messi, Neymar e Casemiro

CONMEBOL publikon formacionin më të mirë të Copa America: Spikasin emra si Messi, Neymar e Casemiro

Përfaqësueset
Antonella i hidhet në krah Messit nga gëzimi në aeroport, pas kthimit të tij në Argjentinë pas fitores në Copa America

Antonella i hidhet në krah Messit nga gëzimi në aeroport, pas kthimit të tij në Argjentinë pas fitores në Copa America

Yjet
Ronaldinho: Neymar është trashëgimtari im, idhulli i brazilianëve

Ronaldinho: Neymar është trashëgimtari im, idhulli i brazilianëve

Ndërkombëtare
Messi dhe thirrja e tij e parë telefonike pas triumfit në Copa America

Messi dhe thirrja e tij e parë telefonike pas triumfit në Copa America

Përfaqësueset
Argjentina fitoi Copa America 2021 pas gati 30 vitesh, pamje nga festa e madhe e lojtarëve dhe stafin

Argjentina fitoi Copa America 2021 pas gati 30 vitesh, pamje nga festa e madhe e lojtarëve dhe stafin

Përfaqësueset