LAJMI I FUNDIT:

COOP

52 Artikuj

Supermarket suedeze Coop u mbyllën për shkak të një sulmi kibernetik “kolosal”

Supermarket suedeze Coop u mbyllën për shkak të një sulmi kibernetik “kolosal”

Lajme Teknologji
Këta jogurta me fruta duhet të jenë gjëja e parë që i konsumoni në mëngjeset e verës

Këta jogurta me fruta duhet të jenë gjëja e parë që i konsumoni në mëngjeset e verës

Super Viva
A keni dëgju për akullore pa gluten?

A keni dëgju për akullore pa gluten?

Super Viva
Pse fasulet janë të rëndësishme për ne?  

Pse fasulet janë të rëndësishme për ne?  

Super Viva
A keni dëgjuar për këto përfitime shëndetësore të misrit?

A keni dëgjuar për këto përfitime shëndetësore të misrit?

Super Viva
Po kërkoni diçka të thjeshtë, të shpejtë dhe të shijshme? Ja zgjedhja ideale

Po kërkoni diçka të thjeshtë, të shpejtë dhe të shijshme? Ja zgjedhja ideale

Super Viva
A i dini këto arsye pse duhet të hani më shumë çokollatë?

A i dini këto arsye pse duhet të hani më shumë çokollatë?

Super Viva
Kikiriku – a është më të vërtetë i shëndetshëm? 

Kikiriku – a është më të vërtetë i shëndetshëm? 

Super Viva
Nëse keni probleme me acarimet e lëkures së bebes suaj, zgjedhi këto pelena

Nëse keni probleme me acarimet e lëkures së bebes suaj, zgjedhi këto pelena

Super Viva
Pasta – e preferuara e të gjithëve, por a i keni provuar ato me fruta deti?

Pasta – e preferuara e të gjithëve, por a i keni provuar ato me fruta deti?

Super Viva
A keni dëgjuar për këto përfitime shëndetësore të patates?

A keni dëgjuar për këto përfitime shëndetësore të patates?

Super Viva
Ja pse duhet të konsumoni më shumë ullinj

Ja pse duhet të konsumoni më shumë ullinj

Super Viva
Vajrat që duhet patjetër t’i keni në kuzhinën tuaj

Vajrat që duhet patjetër t’i keni në kuzhinën tuaj

Super Viva
Për ju që i adhuroni pastat, ja zgjedhja ideale 

Për ju që i adhuroni pastat, ja zgjedhja ideale 

Super Viva
Sa e shëndetshme është mjalta?

Sa e shëndetshme është mjalta?

Super Viva
Thjerrëza dhe qiqrat janë të shijshme, por a i dini dobitë e tyre shëndetësore?

Thjerrëza dhe qiqrat janë të shijshme, por a i dini dobitë e tyre shëndetësore?

Super Viva
Sa i shëndetshëm është qumështi dhe cili qumësht në Kosovë preferohet për humbje të peshës?

Sa i shëndetshëm është qumështi dhe cili qumësht në Kosovë preferohet për humbje të peshës?

Super Viva
Filloje mëngjesin sot me gjëra që ju japin energji    

Filloje mëngjesin sot me gjëra që ju japin energji    

Super Viva
Përfitimet shëndetësore të fëstëkut që duhet t’i dini tani

Përfitimet shëndetësore të fëstëkut që duhet t’i dini tani

Super Viva
Kanelloni që gjendet në Super Viva, ideal për adhuruesit e ushqimit italian!

Kanelloni që gjendet në Super Viva, ideal për adhuruesit e ushqimit italian!

Super Viva
Nga forcimi i shëndetit të trurit e deri te pastrimi i arterieve të zemrës – këto janë benefitet e konsumimit të kungullit!

Nga forcimi i shëndetit të trurit e deri te pastrimi i arterieve të zemrës – këto janë benefitet e konsumimit të kungullit!

Super Viva
Çka është polenta që gjendet në Super Viva dhe pse duhet të jetë pjesë e dietës tuaj?

Çka është polenta që gjendet në Super Viva dhe pse duhet të jetë pjesë e dietës tuaj?

Super Viva
Supë për mëngjes? Ja pse duhet ta konsumoni

Supë për mëngjes? Ja pse duhet ta konsumoni

Super Viva
Nëse e provoni këtë pije tani, do të keni një ditë shumë më relaksuese

Nëse e provoni këtë pije tani, do të keni një ditë shumë më relaksuese

Super Viva