LAJMI I FUNDIT:

Conor McGregor

523 Artikuj

Khabib raportohet se po falimenton – McGregor eskalon në fyerje ndaj dagestanezit

Khabib raportohet se po falimenton – McGregor eskalon në fyerje ndaj dagestanezit

UFC
Conor McGregor zbulon se ka vënë bast 60 mijë dollarë në Euro 2024 para fillimit të turneut

Conor McGregor zbulon se ka vënë bast 60 mijë dollarë në Euro 2024 para fillimit të turneut

Përfaqësueset
Dana White zbulon gjobë që ka paguar Khabib për përleshjen me stafin e McGregor

Dana White zbulon gjobë që ka paguar Khabib për përleshjen me stafin e McGregor

UFC
Reagimi me tre fjalë i Conor McGregor ndaj fitores së Joshua kundër Ngannou

Reagimi me tre fjalë i Conor McGregor ndaj fitores së Joshua kundër Ngannou

Boks
McGregor është duke përgatitur tri ‘lufta’ spektakolare për këtë vit, dy në UFC dhe një në boks

McGregor është duke përgatitur tri ‘lufta’ spektakolare për këtë vit, dy në UFC dhe një në boks

Sportet Luftarake
Me një foto së bashku me Ronaldon, McGregor paralajmëron diçka të jashtëzakonshme

Me një foto së bashku me Ronaldon, McGregor paralajmëron diçka të jashtëzakonshme

UFC
Mesazhi i ashpër i McGregor për UFC-në, irlandezit i ka humbur durimi

Mesazhi i ashpër i McGregor për UFC-në, irlandezit i ka humbur durimi

UFC
U pa në siklet disa herë nga afërsia e McGregor, vjen reagimi nga Ronaldo

U pa në siklet disa herë nga afërsia e McGregor, vjen reagimi nga Ronaldo

Ndërkombëtare
Fansat mendojnë se djali i porsalindur i McGregor është i destinuar për sukses për shkak të emrit që i ka vënë

Fansat mendojnë se djali i porsalindur i McGregor është i destinuar për sukses për shkak të emrit që i ka vënë

UFC
Humbja nga Florian Marku nuk është dëshpëruese vetëm për Dylan Moran, por edhe për Conor McGregorin që është partneri i tij në sparring

Humbja nga Florian Marku nuk është dëshpëruese vetëm për Dylan Moran, por edhe për Conor McGregorin që është partneri i tij në sparring

Boks
McGregor me dhuratë speciale për Joshuan para duelit me Helenius

McGregor me dhuratë speciale për Joshuan para duelit me Helenius

Boks
Akuzuesja e McGregor pretendon se NBA i ofroi para për ta heshtur incidentin e sulmit seksual

Akuzuesja e McGregor pretendon se NBA i ofroi para për ta heshtur incidentin e sulmit seksual

NBA
McGregor akuzohet për përdhunimin e një femre në tualet gjatë finaleve të NBA

McGregor akuzohet për përdhunimin e një femre në tualet gjatë finaleve të NBA

Po Flitet
Conor McGregor zbulon se ai dhe e fejuara e tij janë në pritje të fëmijës së katërt

Conor McGregor zbulon se ai dhe e fejuara e tij janë në pritje të fëmijës së katërt

Po Flitet


mob5