LAJMI I FUNDIT:

Colorado

61 Artikuj

Qyteti i vogël i Kolorados me 397 banorë lëshoi 10,000 gjoba për tejkalim shpejtësie në vetëm 2 javë

Qyteti i vogël i Kolorados me 397 banorë lëshoi 10,000 gjoba për tejkalim shpejtësie në vetëm 2 javë

Auto Fun
Kishte mbajtur në dollap kokën e të pastrehut që e vrau, policia amerikane arreston 19-vjeçarin

Kishte mbajtur në dollap kokën e të pastrehut që e vrau, policia amerikane arreston 19-vjeçarin

Amerika
Një i vdekur dhe dy të plagosur nga të shtënat me armë në një qendër tregtare në Kolorado

Një i vdekur dhe dy të plagosur nga të shtënat me armë në një qendër tregtare në Kolorado

Amerika
Trump diskualifikohet për zgjedhjet presidenciale në Colorado, reagon Joe Biden

Trump diskualifikohet për zgjedhjet presidenciale në Colorado, reagon Joe Biden

Amerika
Qeni i mbijeton dy muaj ‘natyrës së ashpër’ – gjendet i gjallë pranë pronarit të tij që u zhduk teksa ngjitej në një majë në Kolorado

Qeni i mbijeton dy muaj ‘natyrës së ashpër’ – gjendet i gjallë pranë pronarit të tij që u zhduk teksa ngjitej në një majë në Kolorado

Amerika
Ariu futet në kuzhinën e hotelit me pesë yje në Colorado, sulmon rojën – i shpëton mrekullisht më të keqes

Ariu futet në kuzhinën e hotelit me pesë yje në Colorado, sulmon rojën – i shpëton mrekullisht më të keqes

Interesante
E la të prangosur gruan brenda veturës që u përplas nga treni, policja në Kolorado nuk do të shkojë në burg

E la të prangosur gruan brenda veturës që u përplas nga treni, policja në Kolorado nuk do të shkojë në burg

Amerika
Humbi vetëdijen kur u ngufat derisa po ushqehej me qumësht gjiri, polici në Colorado arrin ta shpëtojë foshnjën në sekondat e fundit

Humbi vetëdijen kur u ngufat derisa po ushqehej me qumësht gjiri, polici në Colorado arrin ta shpëtojë foshnjën në sekondat e fundit

Amerika
U mundua ta ushqente aligatorin me gjel deti, por gati sa nuk përfundoi vetë në gojën e kafshës

U mundua ta ushqente aligatorin me gjel deti, por gati sa nuk përfundoi vetë në gojën e kafshës

Fun Lajme
Njëri e shpërqendron, tjetri ia vjedh kartën e kreditit në Colorado – viktima raporton se i mungojnë dy mijë dollarë

Njëri e shpërqendron, tjetri ia vjedh kartën e kreditit në Colorado – viktima raporton se i mungojnë dy mijë dollarë

Amerika
Polici godet në fytyrë gruan e prangosur, largohet nga puna në Colorado

Polici godet në fytyrë gruan e prangosur, largohet nga puna në Colorado

Amerika


mob5