LAJMI I FUNDIT:

Coachella

30 Artikuj

Harry Styles rigjen unazën Gucci që humbi në “Coachella”

Harry Styles rigjen unazën Gucci që humbi në “Coachella”

Aksesorë
Veshjet më të mira të të famshmëve në “Coachella 2022”

Veshjet më të mira të të famshmëve në “Coachella 2022”

Modë
Billie Eilish bëhet performuesja më e re në historinë 23-vjeçare të Coachella

Billie Eilish bëhet performuesja më e re në historinë 23-vjeçare të Coachella

Yjet
Grupi Maneskin mahnit me interpretimin e “Womanizer” të Britney Spearsit

Grupi Maneskin mahnit me interpretimin e “Womanizer” të Britney Spearsit

Muzikë
Kantautori Danny Elfman mahnit me dukjen dhe fizikun e tij në moshën 68 vjeçare

Kantautori Danny Elfman mahnit me dukjen dhe fizikun e tij në moshën 68 vjeçare

Yjet
Leonardo DiCaprio mbulon fytyrën ndërsa merr pjesë së bashku me të dashurën Camila Marrone në festivalin “Coachella”

Leonardo DiCaprio mbulon fytyrën ndërsa merr pjesë së bashku me të dashurën Camila Marrone në festivalin “Coachella”

Yjet
Anitta bëhet këngëtarja e parë braziliane që performon në festivalin “Coachella”

Anitta bëhet këngëtarja e parë braziliane që performon në festivalin “Coachella”

Yjet
Justin Bieber shfaqet pa bluzë teksa dhuron performancë befasi për publikun në festivalin “Coachella”

Justin Bieber shfaqet pa bluzë teksa dhuron performancë befasi për publikun në festivalin “Coachella”

Yjet
Kanye West tërhiqet nga ‘Coachella’ një javë para fillimit të festivalit

Kanye West tërhiqet nga ‘Coachella’ një javë para fillimit të festivalit

Yjet
Peticioni për të larguar Kanye West si performues kryesor në “Coachella” arrin 25 mijë nënshkrime

Peticioni për të larguar Kanye West si performues kryesor në “Coachella” arrin 25 mijë nënshkrime

Yjet
Festivali “Coachella” rikthehet në prill të vitit 2022

Festivali “Coachella” rikthehet në prill të vitit 2022

Muzikë
Vazhdon me të madhe anulimi i ngjarjeve muzikore, festivalet “Coachella” dhe “Stagecoach” nuk do të mbahen as këtë vit

Vazhdon me të madhe anulimi i ngjarjeve muzikore, festivalet “Coachella” dhe “Stagecoach” nuk do të mbahen as këtë vit

Muzikë
Anulohen festivalet ‘Coachella’ dhe ‘Stagecoach’ për vitin 2020

Anulohen festivalet ‘Coachella’ dhe ‘Stagecoach’ për vitin 2020

Muzikë
Land Rover Defender është pjesë e një festivali muzikor që zhvillohet gjatë fundjavës së ardhshme

Land Rover Defender është pjesë e një festivali muzikor që zhvillohet gjatë fundjavës së ardhshme

Auto Fun
Ariana Grande goditet me limon në skenë

Ariana Grande goditet me limon në skenë

Po Flitet
Beyonce dhe Solange rrëzohen gjatë performancës në skenë

Beyonce dhe Solange rrëzohen gjatë performancës në skenë

Yjet
Edhe Adele e mahnitur nga interpretimi i Beyonce, dridhet e vallëzon nën ritmet e muzikës së saj

Edhe Adele e mahnitur nga interpretimi i Beyonce, dridhet e vallëzon nën ritmet e muzikës së saj

Yjet
Beyonce befason publikun duke i ftuar në skenë anëtaret e dikurshme të Destiny’s Child

Beyonce befason publikun duke i ftuar në skenë anëtaret e dikurshme të Destiny’s Child

Muzikë
Rita shfaqet tërheqëse gjatë performancës në Coachella

Rita shfaqet tërheqëse gjatë performancës në Coachella

Yjet
Beyonce, Eminem dhe The Weeknd performojnë në Coachella 2018

Beyonce, Eminem dhe The Weeknd performojnë në Coachella 2018

Muzikë
Dështimi i fotografive të të famshmëve (Foto)

Dështimi i fotografive të të famshmëve (Foto)

Yjet
Era vë në plan të parë të pasmet (Foto)

Era vë në plan të parë të pasmet (Foto)

Yjet
Hajni që vodhi mbi 100 telefona në festival, zbulohet përmes një aplikacioni (Foto)

Hajni që vodhi mbi 100 telefona në festival, zbulohet përmes një aplikacioni (Foto)

Interesante
Era Istrefi e mahnitshme gjatë performimit në Coachella (Foto/Video)

Era Istrefi e mahnitshme gjatë performimit në Coachella (Foto/Video)

Yjet