LAJMI I FUNDIT:

Cluj

76 Artikuj

Albion Rrahmani për mediat rumune: Gjaku im është shqiptar dhe kjo është arsyeja pse festoj kështu

Albion Rrahmani për mediat rumune: Gjaku im është shqiptar dhe kjo është arsyeja pse festoj kështu

Ligat tjera
Albion Rrahmani shënon edhe të dytin ndaj Clujit

Albion Rrahmani shënon edhe të dytin ndaj Clujit

Ligat tjera
Albion Rrahmani nuk ndalet me gola në Rumani, shënon ndaj Clujit të Ermal Krasniqit

Albion Rrahmani nuk ndalet me gola në Rumani, shënon ndaj Clujit të Ermal Krasniqit

Ligat tjera
Ballkani humbi 100 mijë euro bonuse për Ermal Krasniqin, por pritet të fitojë shumë më shumë nga transferimi i sulmuesit anësor

Ballkani humbi 100 mijë euro bonuse për Ermal Krasniqin, por pritet të fitojë shumë më shumë nga transferimi i sulmuesit anësor

Romak Zeqiri
Oferta nga Franca, Italia dhe Gjermania, anëtari i Clujit jep lajmin e madh: Ermal Krasniqi do të shitet për pesë milionë euro

Oferta nga Franca, Italia dhe Gjermania, anëtari i Clujit jep lajmin e madh: Ermal Krasniqi do të shitet për pesë milionë euro

Ndërkombëtare
Ermal Krasniqi dhe Arlind Ajeti, protagonistë në fitoren dramatike të Clujit

Ermal Krasniqi dhe Arlind Ajeti, protagonistë në fitoren dramatike të Clujit

Ligat tjera
Rion Zejnullahu i bashkohet Clujit, shkon në tre numri i shqiptarëve në klubin rumun

Rion Zejnullahu i bashkohet Clujit, shkon në tre numri i shqiptarëve në klubin rumun

Ligat tjera
Paraqitje e jashtëzakonshme në Evropë, presidenti i skuadrës kundërshtare zbret në fushë dhe e fton direkt Ajetin t’i bashkohet skuadrës së tij

Paraqitje e jashtëzakonshme në Evropë, presidenti i skuadrës kundërshtare zbret në fushë dhe e fton direkt Ajetin t’i bashkohet skuadrës së tij

Ndërkombëtare
Ermal Krasniqi kërkohet nga klubi i njohur francez

Ermal Krasniqi kërkohet nga klubi i njohur francez

Ligat tjera
Presidenti i Cluj e pranon se Ermal Krasniqi mund të largohet – dy oferta në tavolinë për yllin e Kosovës

Presidenti i Cluj e pranon se Ermal Krasniqi mund të largohet – dy oferta në tavolinë për yllin e Kosovës

Ligat tjera
Zyrtare: Arlind Ajeti nënshkruan me CFR Cluj

Zyrtare: Arlind Ajeti nënshkruan me CFR Cluj

Ligat tjera
Klubi nga Arabia Saudite me ofertë për Ermal Krasniqi – ylli i Kosovës mund të luajë kundër Ronaldos dhe Benzemas sezonin e ardhshëm

Klubi nga Arabia Saudite me ofertë për Ermal Krasniqi – ylli i Kosovës mund të luajë kundër Ronaldos dhe Benzemas sezonin e ardhshëm

Ligat tjera
“E kam të vështirë ta mbajë në bankën rezervë”, trajneri i Clujit thurë lavde për Ermal Krasniqin

“E kam të vështirë ta mbajë në bankën rezervë”, trajneri i Clujit thurë lavde për Ermal Krasniqin

Ndërkombëtare
Ermal Krasniqi shënon gol të bukur, kalon Clujin në gjysmëfinale

Ermal Krasniqi shënon gol të bukur, kalon Clujin në gjysmëfinale

Ligat tjera
Ekskluzive: Ermal Krasniqi pritet ta zëvendësojë Rashanin e lënduar te Kosova

Ekskluzive: Ermal Krasniqi pritet ta zëvendësojë Rashanin e lënduar te Kosova

Romak Zeqiri
Ermal Krasniqi, gati për të kapur transferimin e karrierës së tij: CFR Cluj tashmë ka vendosur çmimin e tij

Ermal Krasniqi, gati për të kapur transferimin e karrierës së tij: CFR Cluj tashmë ka vendosur çmimin e tij

Serie A
Ermal Krasniqi shënon gol të bukur në fitoren e Cluj

Ermal Krasniqi shënon gol të bukur në fitoren e Cluj

Ligat tjera
U godit nga treni, ndërron jetë ish-futbollisti spanjoll në moshën 32 vjeçare

U godit nga treni, ndërron jetë ish-futbollisti spanjoll në moshën 32 vjeçare

Ligat tjera
E transferuan për vetëm 200 mijë euro, Cluj tani kërkon miliona euro për Ermal Krasniqin

E transferuan për vetëm 200 mijë euro, Cluj tani kërkon miliona euro për Ermal Krasniqin

Ndërkombëtare
Trajneri i Cluj, Petrescu: Krasniqi do të largohet në verë, ai mund të luajë kudo

Trajneri i Cluj, Petrescu: Krasniqi do të largohet në verë, ai mund të luajë kudo

Ligat tjera
Me një vrapim nga gjysma e fushës, Ermal Krasniqi shënon gol të çmendur te Cluj

Me një vrapim nga gjysma e fushës, Ermal Krasniqi shënon gol të çmendur te Cluj

Ligat tjera
Shkëlqeu ndaj Lazios në Ligën e Konferencës, pesë skuadra italiane dhe një nga La Liga telefonojnë Clujin për Ermal Krasniqin

Shkëlqeu ndaj Lazios në Ligën e Konferencës, pesë skuadra italiane dhe një nga La Liga telefonojnë Clujin për Ermal Krasniqin

Serie A
Trajneri i Lazios, Maurizio Sarri me fjalë të mëdha për Ermal Krasniqin: Duket që është edhe për kundërshtarë të mëdhenj

Trajneri i Lazios, Maurizio Sarri me fjalë të mëdha për Ermal Krasniqin: Duket që është edhe për kundërshtarë të mëdhenj

Ligat tjera
“Ai vlen tani 5 milionë euro” – ish futbollisti dhe politikani rumun flet fjalë të mëdha për Ermal Krasniqin   

“Ai vlen tani 5 milionë euro” – ish futbollisti dhe politikani rumun flet fjalë të mëdha për Ermal Krasniqin   

Ligat tjera