LAJMI I FUNDIT:

Club Brugge

145 Artikuj

Solskjaer lidhet me një rikthim befasues si trajner

Solskjaer lidhet me një rikthim befasues si trajner

Ligat tjera
Benfica vazhdon me lehtësi në çerekfinale, mposht thellësisht Bruggen në ndeshjen kthyese

Benfica vazhdon me lehtësi në çerekfinale, mposht thellësisht Bruggen në ndeshjen kthyese

Liga e Kampionëve
Benfica kërkon çerekfinalen përballë Club Brugge – formacionet startuese

Benfica kërkon çerekfinalen përballë Club Brugge – formacionet startuese

Liga e Kampionëve
Benfica pret Club Bruggen pasi e mposhti në ndeshjen e parë, formacionet e mundshme 

Benfica pret Club Bruggen pasi e mposhti në ndeshjen e parë, formacionet e mundshme 

Liga e Kampionëve
Sot caktohen dy çerekfinalistët e Ligës së Kampionëve, nxehtë në “Stamford Bridge”

Sot caktohen dy çerekfinalistët e Ligës së Kampionëve, nxehtë në “Stamford Bridge”

Liga e Kampionëve
Nga Bayern Munich te Real Madridi dhe Interi – Zbulohen shanset e klubeve që mund ta fitojnë Ligën e Kampionëve këtë vit

Nga Bayern Munich te Real Madridi dhe Interi – Zbulohen shanset e klubeve që mund ta fitojnë Ligën e Kampionëve këtë vit

Liga e Kampionëve
Liga e Kampionëve vazhdon edhe sot me dy ndeshje interesante

Liga e Kampionëve vazhdon edhe sot me dy ndeshje interesante

Liga e Kampionëve
Dumfries pritet të largohet, Interi ka tre opsione për ta zëvendësuar holandezin

Dumfries pritet të largohet, Interi ka tre opsione për ta zëvendësuar holandezin

Serie A
Bëri sensacion në Ligën e Kampionëve, por Clube Brugge e shkarkon trajnerin Carl Hoefkens

Bëri sensacion në Ligën e Kampionëve, por Clube Brugge e shkarkon trajnerin Carl Hoefkens

Liga e Kampionëve
Publikohen datat se kur zhvillohen ndeshjet e para dhe të dyta për fazën e eliminimit direkt në Ligën e Kampionëve

Publikohen datat se kur zhvillohen ndeshjet e para dhe të dyta për fazën e eliminimit direkt në Ligën e Kampionëve

Liga e Kampionëve
Hidhet shorti i 1/8 së finales në Ligën e Kampionëve – përballje të zjarrta me dy super derbi

Hidhet shorti i 1/8 së finales në Ligën e Kampionëve – përballje të zjarrta me dy super derbi

Liga e Kampionëve
Simulohet shorti i Ligës së Kampionëve për fazën e eliminimit direkt: Tre derbi, shumë me fat disa nga skuadrat e mëdha

Simulohet shorti i Ligës së Kampionëve për fazën e eliminimit direkt: Tre derbi, shumë me fat disa nga skuadrat e mëdha

Liga e Kampionëve
Këto janë 16 ekipet më të mira në Ligën e Kampionëve dhe çfarë duhet të dini për shortin: Skuadrat e kualifikuara dhe ndarja në vazo

Këto janë 16 ekipet më të mira në Ligën e Kampionëve dhe çfarë duhet të dini për shortin: Skuadrat e kualifikuara dhe ndarja në vazo

Liga e Kampionëve
Kundërshtarët e mundshëm të Interit dhe Napolit në raundin e ardhshëm në Ligën e Kampionëve

Kundërshtarët e mundshëm të Interit dhe Napolit në raundin e ardhshëm në Ligën e Kampionëve

Liga e Kampionëve
Porto fiton dhe del nga grupi si lider, Atletico Madridi eliminohet nga garat evropiane

Porto fiton dhe del nga grupi si lider, Atletico Madridi eliminohet nga garat evropiane

Liga e Kampionëve
Notat e lojtarëve, Atletico Madrid 0-0 Club Brugge: Mignolet hero i belgëve

Notat e lojtarëve, Atletico Madrid 0-0 Club Brugge: Mignolet hero i belgëve

Liga e Kampionëve
Atletico nuk arrin të fitojë ndaj Club Brugge, belgët kalojnë tutje nga faza e grupeve

Atletico nuk arrin të fitojë ndaj Club Brugge, belgët kalojnë tutje nga faza e grupeve

Liga e Kampionëve
Atletico duhet ta ndryshojë rrugëtimin në sfidën ndaj Club Brugge – formacionet zyrtare

Atletico duhet ta ndryshojë rrugëtimin në sfidën ndaj Club Brugge – formacionet zyrtare

Liga e Kampionëve
Formacionet e mundshme: Atletico përballet me befasinë e fazës së grupeve, Club Brugge

Formacionet e mundshme: Atletico përballet me befasinë e fazës së grupeve, Club Brugge

Liga e Kampionëve
Notat e lojtarëve: Brugge 2-0 Atletico, Mignolet i pakalueshëm

Notat e lojtarëve: Brugge 2-0 Atletico, Mignolet i pakalueshëm

Liga e Kampionëve
Fitorja e tretë për Brugge, mposht edhe Atleticon

Fitorja e tretë për Brugge, mposht edhe Atleticon

Liga e Kampionëve
Atletico synon të marrë pikë të plota ndaj Brugge – formacionet startuese

Atletico synon të marrë pikë të plota ndaj Brugge – formacionet startuese

Liga e Kampionëve
Formacionet e mundshme: Club Brugge – Atletico Madrid

Formacionet e mundshme: Club Brugge – Atletico Madrid

Liga e Kampionëve
Detajet nga Shorti i Ligës së Kampionëve dhe ndarja e çmimeve të UEFA-s

Detajet nga Shorti i Ligës së Kampionëve dhe ndarja e çmimeve të UEFA-s

Liga e Kampionëve