LAJMI I FUNDIT:

Cleveland Cavaliers

308 Artikuj

Miami Heat dhe Minnesota Timberwolves marrin biletat e fundit, mësohen çiftet e ‘Play-Off’-it në NBA

Miami Heat dhe Minnesota Timberwolves marrin biletat e fundit, mësohen çiftet e ‘Play-Off’-it në NBA

NBA
Cleveland Cavaliers shënojnë fitore të madhe ndaj Dallas Mavericks

Cleveland Cavaliers shënojnë fitore të madhe ndaj Dallas Mavericks

NBA
Cleveland vazhdon shkëlqimin, triumfon në udhëtim te LA Lakers

Cleveland vazhdon shkëlqimin, triumfon në udhëtim te LA Lakers

NBA
Cleveland fiton spektaklin ndaj Celtics pas vazhdimeve, Lakers pësojnë edhe humbjen e pestë radhazi

Cleveland fiton spektaklin ndaj Celtics pas vazhdimeve, Lakers pësojnë edhe humbjen e pestë radhazi

NBA
Philadelphia 76ers vazhdon me fitore, triumfon edhe Milwaukee Bucks

Philadelphia 76ers vazhdon me fitore, triumfon edhe Milwaukee Bucks

NBA
Ekipi i Cavs fitojnë garën e shkathtësisë në NBA All-Star

Ekipi i Cavs fitojnë garën e shkathtësisë në NBA All-Star

NBA
Chicago rikthehet te fitoret, humbje për dy skuadrat nga LA

Chicago rikthehet te fitoret, humbje për dy skuadrat nga LA

NBA
Boston kthehet te fitoret, mposhtin Clevelandin në TD Garden

Boston kthehet te fitoret, mposhtin Clevelandin në TD Garden

NBA
Arritje historike e LeBron James: Gjysmën e jetës e ka kaluar në NBA

Arritje historike e LeBron James: Gjysmën e jetës e ka kaluar në NBA

NBA
James rikthehet nga lëndimi dhe udhëheq Lakers në fitoren ndaj Cavs

James rikthehet nga lëndimi dhe udhëheq Lakers në fitoren ndaj Cavs

NBA
Lakers kthehen te fitoret, Brooklyn triumfon në udhëtim te Pistons

Lakers kthehen te fitoret, Brooklyn triumfon në udhëtim te Pistons

NBA
Përfundon një tjetër xhiro në NBA – fitore mjaftë e vështirë për Warriors

Përfundon një tjetër xhiro në NBA – fitore mjaftë e vështirë për Warriors

NBA
NBA, humbje për Lakers dhe Dallas

NBA, humbje për Lakers dhe Dallas

NBA
Philadelphia triumfon përballë Charlotte Hornets

Philadelphia triumfon përballë Charlotte Hornets

NBA
Cleveland befason përsëri Brooklyn Nets, Sexton i pandalshëm

Cleveland befason përsëri Brooklyn Nets, Sexton i pandalshëm

NBA
Shkëmbim i madh në NBA ku përfshihen pesë skuadra, James Harden përfundon te Brooklyn Nets

Shkëmbim i madh në NBA ku përfshihen pesë skuadra, James Harden përfundon te Brooklyn Nets

NBA
Spektakël në takimin mes Blazers dhe Raports – të gjitha rezultatet e takimeve në NBA

Spektakël në takimin mes Blazers dhe Raports – të gjitha rezultatet e takimeve në NBA

NBA
Lakers mposhten nga Spurs, Dallas fiton trilerin ndaj Nuggets

Lakers mposhten nga Spurs, Dallas fiton trilerin ndaj Nuggets

NBA
Rezultate befasuese në NBA: Lakers vazhdojnë me fitore, por humbasin skuadrat tjera pretendente

Rezultate befasuese në NBA: Lakers vazhdojnë me fitore, por humbasin skuadrat tjera pretendente

NBA
Delonte West, nga bashkëlojtar me LeBron James në NBA dhe fitime prej 16 milionëve dollarëve, sot lypës në rrugë dhe me probleme psikike

Delonte West, nga bashkëlojtar me LeBron James në NBA dhe fitime prej 16 milionëve dollarëve, sot lypës në rrugë dhe me probleme psikike

NBA
NBA: San Antonio Spurs pëson humbje, Chicago Bulls merr fitore të vështirë

NBA: San Antonio Spurs pëson humbje, Chicago Bulls merr fitore të vështirë

NBA
Clippers triumfojnë me rezultat të thellë ndaj Grizzlies, fitore merr edhe Cleveland Cavaliers

Clippers triumfojnë me rezultat të thellë ndaj Grizzlies, fitore merr edhe Cleveland Cavaliers

NBA
LA Clippers rikthehen te fitorja në NBA, mposhtin me rezultat të thellë Clevelandin

LA Clippers rikthehen te fitorja në NBA, mposhtin me rezultat të thellë Clevelandin

NBA
Andre Drummond largohet pas tetë viteve nga Detroit Pistons

Andre Drummond largohet pas tetë viteve nga Detroit Pistons

NBA