LAJMI I FUNDIT:
Claudio Bravo

Claudio Bravo

51 Artikuj

Nga Ibrahimovic te Toure dhe Gotze, lojtarët që dështuan nën drejtimin e Pep Guardiolës

Nga Ibrahimovic te Toure dhe Gotze, lojtarët që dështuan nën drejtimin e Pep Guardiolës

Ndërkombëtare
Betis 0-0 Real Madrid, notat e lojtarëve – Bravo dhe Valverde më të mirët

Betis 0-0 Real Madrid, notat e lojtarëve – Bravo dhe Valverde më të mirët

La Liga
Yjet e mëdhenj të futbollit që nuk do të jenë në Kupën e Botës në Katar – Marca mes shumë yjeve zgjedh edhe sulmuesin e Kosovës

Yjet e mëdhenj të futbollit që nuk do të jenë në Kupën e Botës në Katar – Marca mes shumë yjeve zgjedh edhe sulmuesin e Kosovës

Përfaqësueset
Dhjetë transferimet më të mira në La Liga deri më tani

Dhjetë transferimet më të mira në La Liga deri më tani

La Liga
Formacioni i mundshëm i Leeds Unitedit në Ligën Premier – Bielsa pritet ta ketë sulmin e frikshëm me Ibrahimovicin dhe Cavanin

Formacioni i mundshëm i Leeds Unitedit në Ligën Premier – Bielsa pritet ta ketë sulmin e frikshëm me Ibrahimovicin dhe Cavanin

Premier League
Blerjet e mëdha të Manchester Cityt në periudhat për të cilat u dënua: Shpenzime në vlerë gati 700 milionë euro

Blerjet e mëdha të Manchester Cityt në periudhat për të cilat u dënua: Shpenzime në vlerë gati 700 milionë euro

Premier League
Shkëlqejnë Salah dhe Silva: Liverpool 3-1 Manchester City, notat e lojtarëve

Shkëlqejnë Salah dhe Silva: Liverpool 3-1 Manchester City, notat e lojtarëve

Premier League
Navas ishte fantastik: PSG 1-0 Club Brugge, notat e lojtarëve

Navas ishte fantastik: PSG 1-0 Club Brugge, notat e lojtarëve

Liga e Kampionëve
Atalanta 1-1 Manchester City, notat e lojtarëve

Atalanta 1-1 Manchester City, notat e lojtarëve

Liga e Kampionëve
Dukja e futbollistëve me dhe pa mjekër, dhe krahasimet nga koha kur kishin flokë me dukjen e tyre tani tullace

Dukja e futbollistëve me dhe pa mjekër, dhe krahasimet nga koha kur kishin flokë me dukjen e tyre tani tullace

Yjet
Lojtarët e Liverpoolit dhe Cityt që do të mbesin pa medaljen e Ligës Premier, aty edhe Muriqi

Lojtarët e Liverpoolit dhe Cityt që do të mbesin pa medaljen e Ligës Premier, aty edhe Muriqi

Premier League
Guardiola konfirmon rikthimin e Bravos – Muric mbetet portier i tretë?

Guardiola konfirmon rikthimin e Bravos – Muric mbetet portier i tretë?

Premier League
Claudio Bravo mund të humb vazhdimin e sezonit të Ligës Premier

Claudio Bravo mund të humb vazhdimin e sezonit të Ligës Premier

Premier League
Kili dënon Claudio Bravon, përjashtohet prej “Whatsapp-it”

Kili dënon Claudio Bravon, përjashtohet prej “Whatsapp-it”

Përfaqësueset
“Futbollistët kilianë ishin të dehur kundër Brazilit”

“Futbollistët kilianë ishin të dehur kundër Brazilit”

Përfaqësueset
Lëndimet dhe vonesat e lojtarëve të Ligës Premier për ndeshjet e fundjavës (Foto)

Lëndimet dhe vonesat e lojtarëve të Ligës Premier për ndeshjet e fundjavës (Foto)

Premier League
Top 10 futbollistët mbi 30 vjeç më të kushtueshëm në botën e futbollit (Foto)

Top 10 futbollistët mbi 30 vjeç më të kushtueshëm në botën e futbollit (Foto)

Shkumbin Pireva
Statistikat e Bravos, portierit të Kupës së Konfederatave

Statistikat e Bravos, portierit të Kupës së Konfederatave

Përfaqësueset
Zgjidhen lojtari, portieri dhe golashënuesi më i mirë në Kupën e Konfederatave

Zgjidhen lojtari, portieri dhe golashënuesi më i mirë në Kupën e Konfederatave

Përfaqësueset
Bravo: E dua Sanchezin te City

Bravo: E dua Sanchezin te City

Premier League
Kili në finale të Kupës së Konfederatave (Video)

Kili në finale të Kupës së Konfederatave (Video)

Përfaqësueset
Katër dështimet në Ligën Premier, në mesin e tyre edhe Granit Xhaka

Katër dështimet në Ligën Premier, në mesin e tyre edhe Granit Xhaka

Premier League
Nga Bravo te Griezmann: Formacioni i Sociedadit sikur mos të shisnin yjet e skuadrës gjatë viteve të fundit (Foto/Video)

Nga Bravo te Griezmann: Formacioni i Sociedadit sikur mos të shisnin yjet e skuadrës gjatë viteve të fundit (Foto/Video)

Arbios Kryeziu
“Bravo është portieri më i mirë në botë”

“Bravo është portieri më i mirë në botë”

Premier League