LAJMI I FUNDIT:

Clarence Seedorf

55 Artikuj

Seedorf dhe Evra bëjnë krahasimin mes Mbappes dhe Leaos

Seedorf dhe Evra bëjnë krahasimin mes Mbappes dhe Leaos

Liga e Kampionëve
Seedorf: Donnarumma bëri gabim që u largua nga Milani

Seedorf: Donnarumma bëri gabim që u largua nga Milani

Liga e Kampionëve
Nga “i pa denjë deri te GOAT”, renditen legjendat e Real Madridit dhe Barcelonës për nga ndikimi në El Clasico

Nga “i pa denjë deri te GOAT”, renditen legjendat e Real Madridit dhe Barcelonës për nga ndikimi në El Clasico

La Liga
Berlusconi dhe trajnerët e tij te Milani

Berlusconi dhe trajnerët e tij te Milani

Serie A
Ibrahimovic zgjedh 11-shen më të mirë me bashkëlojtarët që ka luajtur, emëron edhe veten pjesë të formacionit

Ibrahimovic zgjedh 11-shen më të mirë me bashkëlojtarët që ka luajtur, emëron edhe veten pjesë të formacionit

Ndërkombëtare
Seedorf ndihet i zhgënjyer me mungesën e ofertave nga Serie A

Seedorf ndihet i zhgënjyer me mungesën e ofertave nga Serie A

Serie A
Ancelotti: Në 30 vite si trajner, vetëm dy lojtarë më kërkuan që të mos i inkuadroja për shkak të lodhjes

Ancelotti: Në 30 vite si trajner, vetëm dy lojtarë më kërkuan që të mos i inkuadroja për shkak të lodhjes

Shkumbin Pireva
Seedorf mbështet transferimin e Mbappes te Real Madridi

Seedorf mbështet transferimin e Mbappes te Real Madridi

Ndërkombëtare
Seedorf: Nuk e shoh Mbappen te Real Madridi

Seedorf: Nuk e shoh Mbappen te Real Madridi

Ndërkombëtare
Clarence Seedorf konvertohet në mysliman, falënderon gruan e tij për këtë vendim

Clarence Seedorf konvertohet në mysliman, falënderon gruan e tij për këtë vendim

Ndërkombëtare
Ndryshimi i pabesueshëm fizik i Clarence Seedorf në moshën 45 vjeçare: Duket më mirë se kur luante futboll

Ndryshimi i pabesueshëm fizik i Clarence Seedorf në moshën 45 vjeçare: Duket më mirë se kur luante futboll

Ndërkombëtare
Seedorf: Interi dhe Milani janë favorit për ta fituar titullin në Serie A

Seedorf: Interi dhe Milani janë favorit për ta fituar titullin në Serie A

Serie A
Seedorf ushtron në palestër me Van Dijk

Seedorf ushtron në palestër me Van Dijk

Ndërkombëtare
Kur Real Madridi shet në Serie A, plot 35 futbollistë ndër vite kanë lënë ‘mbretërit’ për të kaluar në kampionatin italian

Kur Real Madridi shet në Serie A, plot 35 futbollistë ndër vite kanë lënë ‘mbretërit’ për të kaluar në kampionatin italian

Serie A
Ronaldo është vetëm njëri nga 19 lojtarët që kanë fituar Ligën e Kampionëve me klube të ndryshme

Ronaldo është vetëm njëri nga 19 lojtarët që kanë fituar Ligën e Kampionëve me klube të ndryshme

Liga e Kampionëve
Cassano zgjedh formacionin më të mirë me bashkëlojtarët që ka pasur, sa shumë legjenda në të

Cassano zgjedh formacionin më të mirë me bashkëlojtarët që ka pasur, sa shumë legjenda në të

Ndërkombëtare
Formacioni më i mirë që e ka drejtuar Carlo Ancelotti – emra të mëdhenj jashtë, por në të Ronaldo e Kaka

Formacioni më i mirë që e ka drejtuar Carlo Ancelotti – emra të mëdhenj jashtë, por në të Ronaldo e Kaka

Ndërkombëtare
Dhjetë yjet e mëdha që debutuan me 16 vjet: Maldini, Hazard, Totti e Pirlo e nisin si fëmijë për tu kthyer në legjenda

Dhjetë yjet e mëdha që debutuan me 16 vjet: Maldini, Hazard, Totti e Pirlo e nisin si fëmijë për tu kthyer në legjenda

Ndërkombëtare
Pesë vjet karriere si trajner, Seedorf shkarkohet për herë të katërt

Pesë vjet karriere si trajner, Seedorf shkarkohet për herë të katërt

Përfaqësueset
Seedorf: Reali favorit për të fituar Ligën e Kampionëve këtë sezon

Seedorf: Reali favorit për të fituar Ligën e Kampionëve këtë sezon

Liga e Kampionëve
Modric, Xavi, Pirlo, këta janë 20 mesfushorët qendrorë më të mirë në histori

Modric, Xavi, Pirlo, këta janë 20 mesfushorët qendrorë më të mirë në histori

Ndërkombëtare
Seedorf emërohet trajner i Kamerunit, Kluivert ndihmës i tij

Seedorf emërohet trajner i Kamerunit, Kluivert ndihmës i tij

Përfaqësueset
Legjendat e Realit fitojnë ndaj atyre të Arsenalit, Real shënoi gol të bukur me kokë

Legjendat e Realit fitojnë ndaj atyre të Arsenalit, Real shënoi gol të bukur me kokë

Ndërkombëtare
Ronaldo në histori, bëhet i pari që fiton pesë Liga të Kampionëve – kalon Iniestan, Seedorfin, Xavin e Messin    

Ronaldo në histori, bëhet i pari që fiton pesë Liga të Kampionëve – kalon Iniestan, Seedorfin, Xavin e Messin    

Liga e Kampionëve