LAJMI I FUNDIT:

Ciprian Tatarusanu

13 Artikuj

Në fotografi – momenti që përmbledh problemet e Milanit

Në fotografi – momenti që përmbledh problemet e Milanit

Serie A
Notat e lojtarëve: Inter 1-0 Milan, veçohet paraqitja e Lautaros

Notat e lojtarëve: Inter 1-0 Milan, veçohet paraqitja e Lautaros

Serie A
Milan 2-5 Sassuolo, notat e lojtarëve

Milan 2-5 Sassuolo, notat e lojtarëve

Serie A
Notat e lojtarëve: Dinamo 0-4 Milan, Tonali mbresëlënës

Notat e lojtarëve: Dinamo 0-4 Milan, Tonali mbresëlënës

Liga e Kampionëve
Edhe një lojtar i infektuar me COVID-19 te Milani

Edhe një lojtar i infektuar me COVID-19 te Milani

Serie A
Notat e lojtarëve: Milan 1-0 Torino, vlerësohen Tomori dhe Tatarusanu

Notat e lojtarëve: Milan 1-0 Torino, vlerësohen Tomori dhe Tatarusanu

Serie A
Maignan mungon 10 javë, Milani transferon Miranten

Maignan mungon 10 javë, Milani transferon Miranten

Serie A
Notat e lojtarëve: Inter 2-1 Milan

Notat e lojtarëve: Inter 2-1 Milan

Serie A
Zyrtare: Milani nënshkruar me portierin Tatarusanu

Zyrtare: Milani nënshkruar me portierin Tatarusanu

Serie A
Pesë portierët më të mirë në Itali, Berisha në mesin e tyre

Pesë portierët më të mirë në Itali, Berisha në mesin e tyre

Serie A
Lojtarët që anglezët ua shqiptojnë emrat me vështirësi, në mesin e tyre edhe dy shqiptarë (Foto)

Lojtarët që anglezët ua shqiptojnë emrat me vështirësi, në mesin e tyre edhe dy shqiptarë (Foto)

Përfaqësueset
Tallja e mediave serbe me portierin rumun

Tallja e mediave serbe me portierin rumun

Kombëtarja e Shqipërisë
Dhjetë lojtarët më të gjatë në Euro 2016 (Foto)

Dhjetë lojtarët më të gjatë në Euro 2016 (Foto)

Arbios Kryeziu