LAJMI I FUNDIT:

Çifti

96 Artikuj

Skena e ‘çiftit që përqafoheshin’ përfundoi kur u largua shalli dhe humbi iluzioni optik (Video)

Skena e ‘çiftit që përqafoheshin’ përfundoi kur u largua shalli dhe humbi iluzioni optik (Video)

Fun Lajme
Çifti futet në ujë për ta fotografuar peshkaqenin më të madh në botë (Foto/Video)

Çifti futet në ujë për ta fotografuar peshkaqenin më të madh në botë (Foto/Video)

Interesante
Anglezja që ra në dashuri në shikim të parë me italianin, tregon si e përdorën Google Translate për të komunikuar (Foto)

Anglezja që ra në dashuri në shikim të parë me italianin, tregon si e përdorën Google Translate për të komunikuar (Foto)

Interesante
Shikuesit e Google Maps panë një çift në plazh, të ‘ngatërruar’ në formën më të pazakontë (Foto)

Shikuesit e Google Maps panë një çift në plazh, të ‘ngatërruar’ në formën më të pazakontë (Foto)

Dështime
Keanu Reeves pozon me çiftin që po martohej, ndërsa fotografia bëhet hit në rrjetet sociale

Keanu Reeves pozon me çiftin që po martohej, ndërsa fotografia bëhet hit në rrjetet sociale

Yjet
Gjen të fejuarin në imazhin e fëmijërisë, çifti nga Kosova bëhen të famshëm në mediat botërore (Foto)

Gjen të fejuarin në imazhin e fëmijërisë, çifti nga Kosova bëhen të famshëm në mediat botërore (Foto)

Interesante
Ishin shpallur të zhdukur tre muaj më parë, policia i gjen të vdekur – habiten të gjithë si ishin përqafuar dyshja në momentet e fundit të jetës (Video)

Ishin shpallur të zhdukur tre muaj më parë, policia i gjen të vdekur – habiten të gjithë si ishin përqafuar dyshja në momentet e fundit të jetës (Video)

Nga Bota
Çifti i bashkëshortëve hipin sipër vinçit, kërcënojnë se do të hidhen

Çifti i bashkëshortëve hipin sipër vinçit, kërcënojnë se do të hidhen

Shqipëri
Përleshen dhunshëm gjatë udhëtimit, të sapomartuarit mbyllen ndaras në aeroplan (Foto)

Përleshen dhunshëm gjatë udhëtimit, të sapomartuarit mbyllen ndaras në aeroplan (Foto)

Nga Bota
Të martuar për 69 vite, të bashkuar deri në frymën e fundit (Video)

Të martuar për 69 vite, të bashkuar deri në frymën e fundit (Video)

Nga Bota
Shqiptarja gjen belanë, ish-burri shfaqet pas shtatë vitesh ndarje

Shqiptarja gjen belanë, ish-burri shfaqet pas shtatë vitesh ndarje

Shqipëri
Çiftin e ri i zhveshën lakuriq dhe i rrahën, pasi u martuan pa lejen e prindërve (Video)

Çiftin e ri i zhveshën lakuriq dhe i rrahën, pasi u martuan pa lejen e prindërve (Video)

Nga Bota
Për tri vite kishin biseduar në internet dhe kurrë nuk ishin parë, shikoni momentin emocionues kur takohen (Video)

Për tri vite kishin biseduar në internet dhe kurrë nuk ishin parë, shikoni momentin emocionues kur takohen (Video)

Interesante
Çifti nga Nju Jorku fiton 10 milionë dollarë në lotari

Çifti nga Nju Jorku fiton 10 milionë dollarë në lotari

Fun Lajme
Çifti akrobatik që po bënë bujë nëpër botë (Foto/Video)

Çifti akrobatik që po bënë bujë nëpër botë (Foto/Video)

Interesante
Ky çift i moshuar bashkëshortor është bërë hit në internet, mësoni arsyen interesante (Foto)

Ky çift i moshuar bashkëshortor është bërë hit në internet, mësoni arsyen interesante (Foto)

Interesante
Çifti ndahet pas 62 vitesh, arsyeja e dhimbshme (Foto)

Çifti ndahet pas 62 vitesh, arsyeja e dhimbshme (Foto)

Interesante
Emocionuese: 92-vjeçari i këndon serenatë gruas, me rastin e 50-vjetorit të martesës (Foto/Video)

Emocionuese: 92-vjeçari i këndon serenatë gruas, me rastin e 50-vjetorit të martesës (Foto/Video)

Interesante
​Lista e gjërave që përmirësojnë lidhjen tuaj

​Lista e gjërave që përmirësojnë lidhjen tuaj

Në çift
Dy mënyra se si ta bëni atë një partner më të mirë

Dy mënyra se si ta bëni atë një partner më të mirë

Në çift
Studim: Çiftet që “trashen” së bashku, përfundojnë të lumtur së bashku…

Studim: Çiftet që “trashen” së bashku, përfundojnë të lumtur së bashku…

Lifestyle
Shprehitë e çifteve në lidhje afatgjate që bëjnë SHUMË SEKS

Shprehitë e çifteve në lidhje afatgjate që bëjnë SHUMË SEKS

Intimitet dhe Pasion
Vajza, këto gjëra që i bëni e bëjnë një mashkull t’i humbet interesimi në ju

Vajza, këto gjëra që i bëni e bëjnë një mashkull t’i humbet interesimi në ju

Në çift
Këto janë shenjat që tregojnë se ai gjithmonë do t’ju dashuroj

Këto janë shenjat që tregojnë se ai gjithmonë do t’ju dashuroj

Në çift