LAJMI I FUNDIT:

Çifti

98 Artikuj

Deshën të bëjnë selfie në det, dallgët “marrin me vete” çiftin australian – shpëtojnë mrekullisht

Deshën të bëjnë selfie në det, dallgët “marrin me vete” çiftin australian – shpëtojnë mrekullisht

Dështime
Shenjat paralajmëruese më të zakonshme që partneri po ju tradhton

Shenjat paralajmëruese më të zakonshme që partneri po ju tradhton

Në çift
Çifti grinden në qendrën e Beogradit, i riu vrapon për t’i dalë përpara tramvajit – e dashura vihet pas tij për ta shpëtuar

Çifti grinden në qendrën e Beogradit, i riu vrapon për t’i dalë përpara tramvajit – e dashura vihet pas tij për ta shpëtuar

Serbia
Çifti australian fusin të birin dyvjeçar në ujëra të thella që të lahet me peshkaqenë – hasin në kritika të ashpra

Çifti australian fusin të birin dyvjeçar në ujëra të thella që të lahet me peshkaqenë – hasin në kritika të ashpra

Interesante
Si ta tejkaloni një ndarje në mënyrën më të mirë të mundshme

Si ta tejkaloni një ndarje në mënyrën më të mirë të mundshme

Në çift
Vajza nga Kalifornia detyron të dashurin ta mbajë kamerën e telefonit të ndezur gjatë orarit 12 orësh

Vajza nga Kalifornia detyron të dashurin ta mbajë kamerën e telefonit të ndezur gjatë orarit 12 orësh

Fun Lajme
Tri komplimentet që duan t’i dëgjojnë meshkujt

Tri komplimentet që duan t’i dëgjojnë meshkujt

Lifestyle
Disa shenja delikate tregojnë se partneri nuk kujdeset për ju

Disa shenja delikate tregojnë se partneri nuk kujdeset për ju

Intimitet dhe Pasion
COVID-19 i ndau, momenti emocionues kur çifti që për 52 janë të martuar ribashkohen pas tre javëve

COVID-19 i ndau, momenti emocionues kur çifti që për 52 janë të martuar ribashkohen pas tre javëve

Interesante
Argjentinasja gjatë grindjes e goditi me telefon partnerin, i cili humbi jetën në spital

Argjentinasja gjatë grindjes e goditi me telefon partnerin, i cili humbi jetën në spital

Amerika Latine
Gjashtë shenja që tregojnë se jeni vërtet të dashuruar

Gjashtë shenja që tregojnë se jeni vërtet të dashuruar

Në çift
Pesë pyetjet që duhet t’i bëni në takimin e parë

Pesë pyetjet që duhet t’i bëni në takimin e parë

Në çift
Pesë fazat e një lidhjeje, nëpër të cilat kalon secili çift kalon

Pesë fazat e një lidhjeje, nëpër të cilat kalon secili çift kalon

Intimitet dhe Pasion
U dashurua në të burgosurin e dënuar për vrasje të dyfishtë, më pas u martua me të – britanikja thotë se është e gatshme ta pres edhe 13 vite

U dashurua në të burgosurin e dënuar për vrasje të dyfishtë, më pas u martua me të – britanikja thotë se është e gatshme ta pres edhe 13 vite

Interesante
U shokua kur shtypi emrin dhe mbiemrin e partnerit në internet, vajza nga SHBA-të e kuptoi se i dashuri i saj bënte jetë të dyfishtë

U shokua kur shtypi emrin dhe mbiemrin e partnerit në internet, vajza nga SHBA-të e kuptoi se i dashuri i saj bënte jetë të dyfishtë

Dështime
Planifikonte t’i propozonte martesë partneres, u shfaq vjehrra që ndërpreu gjithçka: Nëna e di çfarë është më së miri për mua

Planifikonte t’i propozonte martesë partneres, u shfaq vjehrra që ndërpreu gjithçka: Nëna e di çfarë është më së miri për mua

Dështime
I dashuri i dërgoi një fotografi në telefon, lavdërohej me përgatitjen e ushqimit – por një detaj e bëri të kuptoj që ai po e tradhton

I dashuri i dërgoi një fotografi në telefon, lavdërohej me përgatitjen e ushqimit – por një detaj e bëri të kuptoj që ai po e tradhton

Dështime
Deshi që ta pret partneri, rusja ngatërron anën kur lëshohet – përfundon me fytyrë në ujë

Deshi që ta pret partneri, rusja ngatërron anën kur lëshohet – përfundon me fytyrë në ujë

Dështime
Deshën të testojnë dashurinë, çifti ukrainas i kaluan katër muaj të lidhur me zinxhirë – pas “çlirimit” u ndanë

Deshën të testojnë dashurinë, çifti ukrainas i kaluan katër muaj të lidhur me zinxhirë – pas “çlirimit” u ndanë

Dështime
Udhëtuan gjashtë me veturë që të “takohen” me një tornado, çifti që me profesion janë meteorologë fejohen para erërave të forta që frynin

Udhëtuan gjashtë me veturë që të “takohen” me një tornado, çifti që me profesion janë meteorologë fejohen para erërave të forta që frynin

Fun Lajme
Arsyet dhe sjellja e femrave që tradhtojnë

Arsyet dhe sjellja e femrave që tradhtojnë

Në çift
Shtatë vite mendoi se i dashuri i saj kishte vdekur, së fundmi ai postoi fotografi në rrjete sociale – rrëfimi interesant i vajzës së re

Shtatë vite mendoi se i dashuri i saj kishte vdekur, së fundmi ai postoi fotografi në rrjete sociale – rrëfimi interesant i vajzës së re

Interesante
Dhjetë shenja që lidhja juaj nuk do të jetë serioze

Dhjetë shenja që lidhja juaj nuk do të jetë serioze

Në çift
Çifti nga Ukraina lidhen me zinxhirë, për tre muaj do të qëndrojnë ashtu për të testuar fuqinë e lidhjes së tyre

Çifti nga Ukraina lidhen me zinxhirë, për tre muaj do të qëndrojnë ashtu për të testuar fuqinë e lidhjes së tyre

Kuriozitete