LAJMI I FUNDIT:

Celtic

240 Artikuj

Dita e ndeshjeve në Ligën e Kampionëve, shumë përballje interesante në orar

Dita e ndeshjeve në Ligën e Kampionëve, shumë përballje interesante në orar

Liga e Kampionëve
Rikthehen emocionet e Ligës së Kampionëve – vëmendja në Milano

Rikthehen emocionet e Ligës së Kampionëve – vëmendja në Milano

Liga e Kampionëve
Tifozët e Celtic rrezikojnë sanksionet e UEFA-s pasi shfaqën flamujt e Palestinës

Tifozët e Celtic rrezikojnë sanksionet e UEFA-s pasi shfaqën flamujt e Palestinës

Liga e Kampionëve
Tetë ndeshje interesante zhvillohen në Ligën e Kampionëve – vëmendja në Paris

Tetë ndeshje interesante zhvillohen në Ligën e Kampionëve – vëmendja në Paris

Liga e Kampionëve
Liga e Kampionëve vazhdon sot me ndeshjet e xhiros së dytë, vëmendja në Gjermani dhe Angli

Liga e Kampionëve vazhdon sot me ndeshjet e xhiros së dytë, vëmendja në Gjermani dhe Angli

Liga e Kampionëve
Lionel Messi ka emëruar performancën më të mirë të një portieri që ka parë ndonjëherë

Lionel Messi ka emëruar performancën më të mirë të një portieri që ka parë ndonjëherë

Liga e Kampionëve
Barcelona po e shkatërron Antwerpin pas pjesës së parë, City befasohet në Etihad – rezultatet pas 45 minutave të para në Ligën e Kampionëve

Barcelona po e shkatërron Antwerpin pas pjesës së parë, City befasohet në Etihad – rezultatet pas 45 minutave të para në Ligën e Kampionëve

Liga e Kampionëve
Renditja e 32 klubeve të Ligës së Kampionëve sa i përket shpenzimeve: PSG dhe City në krye, Barcelona e fundit

Renditja e 32 klubeve të Ligës së Kampionëve sa i përket shpenzimeve: PSG dhe City në krye, Barcelona e fundit

Liga e Kampionëve
Sot fillon edicioni 2023/24 në Ligën e Kampionëve, shumë ndeshje interesante në orar

Sot fillon edicioni 2023/24 në Ligën e Kampionëve, shumë ndeshje interesante në orar

Liga e Kampionëve
Zyrtare: Ajeti transferohet te Gaziantep

Zyrtare: Ajeti transferohet te Gaziantep

Ligat tjera
Eden Hazard merr një ofertë befasuese

Eden Hazard merr një ofertë befasuese

Ndërkombëtare
Konfirmohen 32 ekipet që do të luajnë në Ligën e Kampionëve për sezonin 2023/24

Konfirmohen 32 ekipet që do të luajnë në Ligën e Kampionëve për sezonin 2023/24

Liga e Kampionëve
Rocco Vata gati ta bëj hapin e madh në karrierë, kërkohet në Itali dhe Belgjikë

Rocco Vata gati ta bëj hapin e madh në karrierë, kërkohet në Itali dhe Belgjikë

Ndërkombëtare
Këto janë 10 transferimet më të diskutueshme në historinë e futbollit

Këto janë 10 transferimet më të diskutueshme në historinë e futbollit

Ndërkombëtare
Aaron Mooy pensionohet nga futbolli në mënyrën më të keqe të mundshme

Aaron Mooy pensionohet nga futbolli në mënyrën më të keqe të mundshme

Ligat tjera
Cila skuadër i ka tifozët më të zhurmshëm në Ligën e Kampionëve – publikohet lista

Cila skuadër i ka tifozët më të zhurmshëm në Ligën e Kampionëve – publikohet lista

Liga e Kampionëve
Luzern ia vendos çmimin, Jashari në verë do ta bëj hapin e madh në karrierë

Luzern ia vendos çmimin, Jashari në verë do ta bëj hapin e madh në karrierë

Ndërkombëtare
Gerrard shënoi në ndeshjen e legjendave dhe provokoi tifozët mysafir – ai u kthye në shënjestër të fyerjeve dhe shisheve

Gerrard shënoi në ndeshjen e legjendave dhe provokoi tifozët mysafir – ai u kthye në shënjestër të fyerjeve dhe shisheve

Premier League
Klubet më të trofeshme në histori të futbollit: Gjigantët evropianë as në top pesëshe

Klubet më të trofeshme në histori të futbollit: Gjigantët evropianë as në top pesëshe

Ndërkombëtare
Celtic dhe Frankfurt i bashkohen garës për Ardon Jasharin, Luzerni i njofton skuadrat me çmimin e talentit shqiptar

Celtic dhe Frankfurt i bashkohen garës për Ardon Jasharin, Luzerni i njofton skuadrat me çmimin e talentit shqiptar

Ndërkombëtare
Shkëlqimi me fanellën e Aberdeen, Ylber Ramadani në listën e dy gjigantëve skocez Celtic dhe Rangers

Shkëlqimi me fanellën e Aberdeen, Ylber Ramadani në listën e dy gjigantëve skocez Celtic dhe Rangers

Ndërkombëtare
Notat e lojtarëve, Real Madrid 5-1 Celtic: Valverde yll i ndeshjes

Notat e lojtarëve, Real Madrid 5-1 Celtic: Valverde yll i ndeshjes

Liga e Kampionëve
Real Madridi e mbyll me spektakël fazën e grupeve të Ligës së Kampionëve, mposht thellë Celticun

Real Madridi e mbyll me spektakël fazën e grupeve të Ligës së Kampionëve, mposht thellë Celticun

Liga e Kampionëve
Formacionet zyrtare: Reali luan për pozitën e parë ndaj Celticut

Formacionet zyrtare: Reali luan për pozitën e parë ndaj Celticut

Liga e Kampionëve