LAJMI I FUNDIT:

Celine Dion

64 Artikuj

Celine Dion dëshiron të jetë më joshëse dhe femërore

Celine Dion dëshiron të jetë më joshëse dhe femërore

Po Flitet
51 vjeç me stil: Celine Dion shfaqet pa pantallona në Javën e Modës

51 vjeç me stil: Celine Dion shfaqet pa pantallona në Javën e Modës

Modë
Celine Dion nderon bashkëshortin e ndjerë gjatë shfaqjes finale në Las Vegas

Celine Dion nderon bashkëshortin e ndjerë gjatë shfaqjes finale në Las Vegas

Yjet
Këto janë pesë këngëtaret më të pasura në botë sipas Forbes

Këto janë pesë këngëtaret më të pasura në botë sipas Forbes

Yjet
Celine Dion e ka një depo në të cilën i ruan 10,000 këpucët e saja

Celine Dion e ka një depo në të cilën i ruan 10,000 këpucët e saja

Moda
Kanye West e befason Kim Kardashianin në një takim me Celine Dion

Kanye West e befason Kim Kardashianin në një takim me Celine Dion

Yjet
Një shëtitje me veturë në Las Vegas, Celion Dion këndon dhe puth moderatorin

Një shëtitje me veturë në Las Vegas, Celion Dion këndon dhe puth moderatorin

TV / Film
Celine Dion befason nusen dhe dhëndrin duke u shfaqur në martesën e tyre dhe duke kënduar për ta

Celine Dion befason nusen dhe dhëndrin duke u shfaqur në martesën e tyre dhe duke kënduar për ta

Yjet
Pesë këngëtaret më të pasura në botë

Pesë këngëtaret më të pasura në botë

Po Flitet
Celine Dion kritikohet për humbjen e madhe në peshë, por ajo kërkon ta lënë të qetë

Celine Dion kritikohet për humbjen e madhe në peshë, por ajo kërkon ta lënë të qetë

Po Flitet
Celine Dion në krah të të dashurit 16 vjet më të ri

Celine Dion në krah të të dashurit 16 vjet më të ri

Yjet
Shqiptarët nëpër dekada: Çfarë kaluan ata në vitet 1918, 1928, 1938… 2018! (Foto)

Shqiptarët nëpër dekada: Çfarë kaluan ata në vitet 1918, 1928, 1938… 2018! (Foto)

Agron Shala
Viti 1968: Demonstratat, për ndryshim…

Viti 1968: Demonstratat, për ndryshim…

Agron Shala
Pas vdekjes së bashkëshortit, Celine Dion motivin për të jetuar e gjen te fëmijët

Pas vdekjes së bashkëshortit, Celine Dion motivin për të jetuar e gjen te fëmijët

Yjet
Këngëtarja e bënë për vete “Gladiatorin”, Celine Dion dhe Russell Crowe janë çifti i ri hollivudian

Këngëtarja e bënë për vete “Gladiatorin”, Celine Dion dhe Russell Crowe janë çifti i ri hollivudian

Po Flitet
Njëzetegjashtë prindër të famshëm që kanë binjakë (Foto)

Njëzetegjashtë prindër të famshëm që kanë binjakë (Foto)

Yjet
Njëmbëdhjetë gra të famshme që dëshmuan se mund të bëhesh nënë edhe në vitet 40 (Foto)

Njëmbëdhjetë gra të famshme që dëshmuan se mund të bëhesh nënë edhe në vitet 40 (Foto)

Yjet
Të famshmit që duken më të bukur në të 40-tat, sesa kur ishin në të 20-tat e tyre (Foto)

Të famshmit që duken më të bukur në të 40-tat, sesa kur ishin në të 20-tat e tyre (Foto)

Yjet
Vogëlushja gjithmonë nisë të qajë, sa herë që ia lëshojnë këngën që e urren (Video)

Vogëlushja gjithmonë nisë të qajë, sa herë që ia lëshojnë këngën që e urren (Video)

Dështime
Të famshmit të cilët nuk bëjnë kujdes në ruatjen e aparencës së të qenit yll (Foto)

Të famshmit të cilët nuk bëjnë kujdes në ruatjen e aparencës së të qenit yll (Foto)

Yjet
Celine Dion rigjen dashurinë te balerini 17 vjet më i ri

Celine Dion rigjen dashurinë te balerini 17 vjet më i ri

Po Flitet
Duket se Celine Dion ka gjetur dashurinë dhe është valltari Pepe Munoz (Foto)

Duket se Celine Dion ka gjetur dashurinë dhe është valltari Pepe Munoz (Foto)

Po Flitet
Në moshë 49 vjeçare, Celine Dion vendos të pozojë nudo (Foto)

Në moshë 49 vjeçare, Celine Dion vendos të pozojë nudo (Foto)

Yjet
Ku po e kalon kohën Celine Dion? (Foto)

Ku po e kalon kohën Celine Dion? (Foto)

Po Flitet