LAJMI I FUNDIT:

Cate Blanchett

50 Artikuj

Pse Cate Blanchett u shfaq zbathur në Festivalin e Filmit në Kanë?

Pse Cate Blanchett u shfaq zbathur në Festivalin e Filmit në Kanë?

Moda
Jeta nuk është simfoni

Jeta nuk është simfoni

Filmi
“Tár”-i i Cate Blanchettit, si polemikë kinematografike

“Tár”-i i Cate Blanchettit, si polemikë kinematografike

Filmi
Dy kostume të përsosura për një grua të suksesshme në biznes

Dy kostume të përsosura për një grua të suksesshme në biznes

Keshilla Modë
Blanchett pohon se kritikat e ashpra e kanë bërë aktore më të mirë

Blanchett pohon se kritikat e ashpra e kanë bërë aktore më të mirë

Yjet
Blanchett luan rolin kryesor në filmin e parë të Pedro Almodovar në gjuhën angleze

Blanchett luan rolin kryesor në filmin e parë të Pedro Almodovar në gjuhën angleze

TV / Film
Qindra e mijëra dollarë: 16 prej fustaneve më të shtrenjta që vajzat e famshme kanë veshur!

Qindra e mijëra dollarë: 16 prej fustaneve më të shtrenjta që vajzat e famshme kanë veshur!

Modë
Dhjetë aktoret që nuk mund të dallohen në rolet e tyre si meshkuj

Dhjetë aktoret që nuk mund të dallohen në rolet e tyre si meshkuj

Yjet
Pesëmbëdhjetë yjet e famshëm që kanë adoptuar fëmijë dhe janë një shembull prindëror

Pesëmbëdhjetë yjet e famshëm që kanë adoptuar fëmijë dhe janë një shembull prindëror

Yjet
Tetëmbëdhjetë të famshmet që bënë një rikthim të mrekullueshëm me veshjet e njëjta në tapetin e kuq

Tetëmbëdhjetë të famshmet që bënë një rikthim të mrekullueshëm me veshjet e njëjta në tapetin e kuq

Yjet
Nëntëmbëdhjetë femrat e famshme që zgjodhën të plakeshin në formë natyrale dhe u bënë edhe më të bukura

Nëntëmbëdhjetë femrat e famshme që zgjodhën të plakeshin në formë natyrale dhe u bënë edhe më të bukura

Yjet
Si duken sot aktorët e “Lord of The Rings“ pas 16 vitesh

Si duken sot aktorët e “Lord of The Rings“ pas 16 vitesh

TV / Film
Kirurgu plastik tregon se si do të dukeshin femrat e famshme të Hollywoodit, nëse do të plakeshin gradualisht si “gra normale”

Kirurgu plastik tregon se si do të dukeshin femrat e famshme të Hollywoodit, nëse do të plakeshin gradualisht si “gra normale”

Yjet
Nëntë femrat e famshme që veshën të njëjtën veshje më shumë se një herë dhe mahnitën me dukjen e tyre

Nëntë femrat e famshme që veshën të njëjtën veshje më shumë se një herë dhe mahnitën me dukjen e tyre

Yjet
Trembëdhjetë aktoret e njohura që luajtën role të vështira gjatë kohës sa ishin shtatzëna

Trembëdhjetë aktoret e njohura që luajtën role të vështira gjatë kohës sa ishin shtatzëna

TV / Film
Njëzet aktorët e famshëm të cilët makijazhi i ndryshoi në mënyrë drastike për rolin e tyre në film

Njëzet aktorët e famshëm të cilët makijazhi i ndryshoi në mënyrë drastike për rolin e tyre në film

TV / Film
Dhjetë femrat e famshme që guxuan të rruajnë kokën e tyre dhe të shfaqen si tullace

Dhjetë femrat e famshme që guxuan të rruajnë kokën e tyre dhe të shfaqen si tullace

Yjet
Gjashtëmbëdhjetë të famshmet që u bënë më të reja dhe të bukura brenda një dekade

Gjashtëmbëdhjetë të famshmet që u bënë më të reja dhe të bukura brenda një dekade

Yjet
Këto dama të famshme dinë sekretin e jetës së suksesshme bashkëshortore

Këto dama të famshme dinë sekretin e jetës së suksesshme bashkëshortore

Lifestyle
Të famshmit që njerëzit nuk e besojnë se janë në të njëjtën moshë me njëri-tjetrin

Të famshmit që njerëzit nuk e besojnë se janë në të njëjtën moshë me njëri-tjetrin

Yjet
Cate Blanchett, aktorja që pëlqen jetën modeste: Nuk dëshiron të jeton në Beverlly Hills, nuk ka skandale dhe është e martuar me një shkrimtar

Cate Blanchett, aktorja që pëlqen jetën modeste: Nuk dëshiron të jeton në Beverlly Hills, nuk ka skandale dhe është e martuar me një shkrimtar

Yjet
Cate Blanchett: Teatrin e shoh si provokim

Cate Blanchett: Teatrin e shoh si provokim

Filmi
Blanchett luan rolin kryesor në dramën “Where’d You Go, Bernadette”

Blanchett luan rolin kryesor në dramën “Where’d You Go, Bernadette”

TV / Film
Njëzet yjet e famshëm që nuk mund të besojmë se janë lindur në të njëjtin vit

Njëzet yjet e famshëm që nuk mund të besojmë se janë lindur në të njëjtin vit

Yjet