LAJMI I FUNDIT:

Çanta e dorës

47 Artikuj

Nga Chanel deri te Bottega Veneta këto janë çantat më të mira të stilistëve për të investuar në këtë sezon

Nga Chanel deri te Bottega Veneta këto janë çantat më të mira të stilistëve për të investuar në këtë sezon

Keshilla Modë
Trendi i ri i çantave

Trendi i ri i çantave

Modë
Këshilla për zgjedhjen e çantës së duhur

Këshilla për zgjedhjen e çantës së duhur

Këshilla dhe arsye
Trendet e çantave verore që na duhen pas daljes nga izolimi

Trendet e çantave verore që na duhen pas daljes nga izolimi

Modë
Çantat më të mira për blerje që janë të riciklushme dhe do ju ndihmojnë shumë

Çantat më të mira për blerje që janë të riciklushme dhe do ju ndihmojnë shumë

Këshilla dhe arsye
Dhjetë çanta shumë të bukura nga lëkura vegane

Dhjetë çanta shumë të bukura nga lëkura vegane

Modë
Këto çanta të Kylie Jenner, vlejnë rreth një milionë dollarë

Këto çanta të Kylie Jenner, vlejnë rreth një milionë dollarë

Modë
Sekreti që fshihet pas mënyrës si Kate dhe Meghan mbajnë çantën

Sekreti që fshihet pas mënyrës si Kate dhe Meghan mbajnë çantën

Modë
Angelina Jolie e bën çantën e dalë jashtë mode të duket bukur

Angelina Jolie e bën çantën e dalë jashtë mode të duket bukur

Moda
Dukja femërore sërish është në trend: Anna Wintour ka zgjedhur tre aksesorë të cilët do të dominojnë gjatë 2020-s!

Dukja femërore sërish është në trend: Anna Wintour ka zgjedhur tre aksesorë të cilët do të dominojnë gjatë 2020-s!

Modë
Pse gratë janë kaq të fiksuara pas çantave? Pesë kuriozitete që nuk i dinit për këtë aksesor

Pse gratë janë kaq të fiksuara pas çantave? Pesë kuriozitete që nuk i dinit për këtë aksesor

Modë
Sa më e madhe çanta, aq më e mirë: Disenjatorët kanë vendosur, ky model do të jetë hit absolut i vitit!

Sa më e madhe çanta, aq më e mirë: Disenjatorët kanë vendosur, ky model do të jetë hit absolut i vitit!

Modë
Kemi gjetur çantën e sezonit të cilën menjëherë do ta dëshironi!

Kemi gjetur çantën e sezonit të cilën menjëherë do ta dëshironi!

Modë
Çantat për vjeshtë/dimër 2019: Këto do të jenë gjashtë modelet më të kërkuara!

Çantat për vjeshtë/dimër 2019: Këto do të jenë gjashtë modelet më të kërkuara!

Modë
Bëhuni gati për trendin më dramatik: Çantat me dimensione të mëdha përsëri janë në modë!

Bëhuni gati për trendin më dramatik: Çantat me dimensione të mëdha përsëri janë në modë!

Keshilla Modë
Vajza e Khloé Kardashian me 14 Hermès Birkin: Sa kushtojnë çantat më të famshme në botë? (Foto)

Vajza e Khloé Kardashian me 14 Hermès Birkin: Sa kushtojnë çantat më të famshme në botë? (Foto)

Modë
Çantat e dorës të grave janë të kontaminuara me më shumë baktere sesa tualeti

Çantat e dorës të grave janë të kontaminuara me më shumë baktere sesa tualeti

Këshilla dhe arsye
E vetmja çantë të cilën damat me stil do ta bartin këtë verë! (Foto)

E vetmja çantë të cilën damat me stil do ta bartin këtë verë! (Foto)

Modë
Një brend i çantave si fryt i dashurisë – “I’m LU Bags”, çantat in nga çifti që dashurinë e barti në modë

Një brend i çantave si fryt i dashurisë – “I’m LU Bags”, çantat in nga çifti që dashurinë e barti në modë

Moda
Çantat të cilat do t’i ketë secila femër në pranverë: Të vogla, të këndshme, praktike! (Foto)

Çantat të cilat do t’i ketë secila femër në pranverë: Të vogla, të këndshme, praktike! (Foto)

Modë
Më shumë baktere gjenden në çantat e grave sesa në tualet

Më shumë baktere gjenden në çantat e grave sesa në tualet

Këshilla dhe arsye
Njihuni me çantën që po pushton gjithë adhuruesit e modës

Njihuni me çantën që po pushton gjithë adhuruesit e modës

Modë
Shtatë mënyra për ta identifikuar një çantë falso dore

Shtatë mënyra për ta identifikuar një çantë falso dore

Femra