LAJMI I FUNDIT:
Calum Chambers

Calum Chambers

26 Artikuj

Formacioni i Arsenalit që e ka mposhtur për herë të fundit Cityn në Ligën Premier

Formacioni i Arsenalit që e ka mposhtur për herë të fundit Cityn në Ligën Premier

Premier League
Nga Ozil, te Mustafi dhe Aubameyang – 12 lojtarët e Arsenalit që u larguan nga Arteta dhe historia e tyre

Nga Ozil, te Mustafi dhe Aubameyang – 12 lojtarët e Arsenalit që u larguan nga Arteta dhe historia e tyre

Premier League
Arsenali eliminon Leedsin dhe vazhdon në çerekfinale të EFL Cup

Arsenali eliminon Leedsin dhe vazhdon në çerekfinale të EFL Cup

Ndërkombëtare
Xhaka i larguar, Locatelli i transferuar – Formacioni i mundshëm i Arsenalit për sezonin 2021/22

Xhaka i larguar, Locatelli i transferuar – Formacioni i mundshëm i Arsenalit për sezonin 2021/22

Premier League
Arsenali planifikon katër shitje të mëdha, ndër ta edhe Mustafi

Arsenali planifikon katër shitje të mëdha, ndër ta edhe Mustafi

Premier League
Notat e lojtarëve: Everton 0-0 Arsenal

Notat e lojtarëve: Everton 0-0 Arsenal

Premier League
De Bruyne më i miri: Arsenal 0-3 Manchester City, notat e lojtarëve

De Bruyne më i miri: Arsenal 0-3 Manchester City, notat e lojtarëve

Premier League
Pesë gola të shënuar, një karton i kuq – Arsenali e fiton ndeshjen dramatike ndaj Aston Villës

Pesë gola të shënuar, një karton i kuq – Arsenali e fiton ndeshjen dramatike ndaj Aston Villës

Premier League
Formacioni i javës në Ligën e Evropës, dominojnë lojtarët e Arsenalit

Formacioni i javës në Ligën e Evropës, dominojnë lojtarët e Arsenalit

Liga e Evropës
Arsenali planifikon ta shesë Mustafin dhe gjashtë lojtarë të tjerë

Arsenali planifikon ta shesë Mustafin dhe gjashtë lojtarë të tjerë

Premier League
Fulham 1-2 Chelsea: Notat e lojtarëve, Hazard më i miri

Fulham 1-2 Chelsea: Notat e lojtarëve, Hazard më i miri

Premier League
Chelsea fiton në udhëtim te Fulhami

Chelsea fiton në udhëtim te Fulhami

Premier League
Një super formacion me lojtarët që kanë ndryshuar klub si huazim – Nga Rico në portë te Kovacic e Higuain në mesfushë e sulm

Një super formacion me lojtarët që kanë ndryshuar klub si huazim – Nga Rico në portë te Kovacic e Higuain në mesfushë e sulm

Ndërkombëtare
Emery bën gati pesë largime nga Arsenali, Mustafi në listë

Emery bën gati pesë largime nga Arsenali, Mustafi në listë

Premier League
Lojtarët e Arsenalit garojnë se kush e ka goditjen më të fortë – Holding i pari, Xhaka del më i fortë se Mustafi (Video)  

Lojtarët e Arsenalit garojnë se kush e ka goditjen më të fortë – Holding i pari, Xhaka del më i fortë se Mustafi (Video)  

Premier League
Arsenali ka gjashtë dilema në ditën e fundit të afatit kalimtar, Xhaka dhe Mustafi në listë

Arsenali ka gjashtë dilema në ditën e fundit të afatit kalimtar, Xhaka dhe Mustafi në listë

Premier League
Një lojtar për një skuadër: Transferimet e mëdha që mund t‘i bëjnë skuadrat në Ligën Premier në ditën e fundit (Video)

Një lojtar për një skuadër: Transferimet e mëdha që mund t‘i bëjnë skuadrat në Ligën Premier në ditën e fundit (Video)

Premier League
Can udhëheq ekipin e javës së 35-të në Ligën Premier (Foto)

Can udhëheq ekipin e javës së 35-të në Ligën Premier (Foto)

Premier League
Fansat e Arsenalit të nervozuar me Chambers pasi kërkoi fanellën e Diego Costas (Foto)

Fansat e Arsenalit të nervozuar me Chambers pasi kërkoi fanellën e Diego Costas (Foto)

Premier League
Nga Squillaci te Mustafi, vlerësimi i të gjithë mbrojtësve të qendrës që luajtën te Arsenali nga pensionimi i Tony Adams (Foto)

Nga Squillaci te Mustafi, vlerësimi i të gjithë mbrojtësve të qendrës që luajtën te Arsenali nga pensionimi i Tony Adams (Foto)

Premier League
Zyrtare: Chambers largohet nga Arsenali

Zyrtare: Chambers largohet nga Arsenali

Premier League
West Hami kërkon huazimin e Chambers

West Hami kërkon huazimin e Chambers

Premier League
Roma kërkon mbrojtësin e Arsenalit

Roma kërkon mbrojtësin e Arsenalit

Serie A
Chambers fjalë të mëdha për Cazorlan

Chambers fjalë të mëdha për Cazorlan

Premier League