LAJMI I FUNDIT:

Caglar Soyuncu

26 Artikuj

Zbulohet plani i largimeve me transferimeve të reja të Atletico Madridit këtë verë

Zbulohet plani i largimeve me transferimeve të reja të Atletico Madridit këtë verë

La Liga
Lëvizjet e mundshme të afatit kalimtar dimëror: 15 yjet që pritet të kenë skuadra të reja nga janari

Lëvizjet e mundshme të afatit kalimtar dimëror: 15 yjet që pritet të kenë skuadra të reja nga janari

Driton Gajraku
Lista me yjet që u skadojnë kontratat në vitin 2023 – janë plotë 40 lojtarë në pyetje

Lista me yjet që u skadojnë kontratat në vitin 2023 – janë plotë 40 lojtarë në pyetje

Ndërkombëtare
Interi dhe Roma në garë për transferimin e Caglar Soyuncus

Interi dhe Roma në garë për transferimin e Caglar Soyuncus

Ndërkombëtare
Salah, Haaland, Barella, Osmihen dhe shumë të tjerë: Kush janë yjet më të vlefshëm që mungojnë në Kupën e Botës?

Salah, Haaland, Barella, Osmihen dhe shumë të tjerë: Kush janë yjet më të vlefshëm që mungojnë në Kupën e Botës?

Përfaqësueset
Leicesteri i njofton skuadrat e mëdha angleze për çmimin e Caglar Soyuncus

Leicesteri i njofton skuadrat e mëdha angleze për çmimin e Caglar Soyuncus

Premier League
Chelsea projekton transferimin e Soyuncu në janar

Chelsea projekton transferimin e Soyuncu në janar

Premier League
Barcelona përgatitë ofertë për mbrojtësin turk Caglar Soyuncu

Barcelona përgatitë ofertë për mbrojtësin turk Caglar Soyuncu

Premier League
Dhjetë lojtarët e Ligës Premier, vlera e të cilëve u rrit më shumë këtë sezon

Dhjetë lojtarët e Ligës Premier, vlera e të cilëve u rrit më shumë këtë sezon

Premier League
Adama Traore nuk ishte lojtari më i shpejt i këtij sezoni të Ligës Premier

Adama Traore nuk ishte lojtari më i shpejt i këtij sezoni të Ligës Premier

Premier League
Tifozët zgjedhin formacionin e sezonit 2019/20 në Ligën Premier

Tifozët zgjedhin formacionin e sezonit 2019/20 në Ligën Premier

Premier League
City ka dy opsione për ta përforcuar repartin defensivë

City ka dy opsione për ta përforcuar repartin defensivë

Premier League
Liverpooli pritet të mposhtë Manchester Cityn dhe Barcelonën për transferimin e Soyuncun

Liverpooli pritet të mposhtë Manchester Cityn dhe Barcelonën për transferimin e Soyuncun

Premier League
E konfirmon agjenti i lojtarit: Barcelona mund ta transferojë Caglar Soyuncun

E konfirmon agjenti i lojtarit: Barcelona mund ta transferojë Caglar Soyuncun

Premier League
Leicesteri refuzon ofertën e parë të Cityt për Soyuncun

Leicesteri refuzon ofertën e parë të Cityt për Soyuncun

Premier League
Guardiola përsëri do të shpenzojë shumë për përforcimin e mbrojtjes

Guardiola përsëri do të shpenzojë shumë për përforcimin e mbrojtjes

Premier League
Arsenali e ka primare transferimin e turkut Soyuncu

Arsenali e ka primare transferimin e turkut Soyuncu

Premier League
Manchester City kërkon mbrojtës për janar, dy emra në listën e Guardiolas

Manchester City kërkon mbrojtës për janar, dy emra në listën e Guardiolas

Premier League
City interesohet për transferimin e turkut Soyuncu

City interesohet për transferimin e turkut Soyuncu

Premier League
Notat e lojtarëve: Manchester United 1-0 Leicester City, Rashford me vlerësimin më të lartë

Notat e lojtarëve: Manchester United 1-0 Leicester City, Rashford me vlerësimin më të lartë

Premier League
Arsenali nuk është dorëzuar për Soyuncun, pritet ofertë e re nga Topçinjtë

Arsenali nuk është dorëzuar për Soyuncun, pritet ofertë e re nga Topçinjtë

Premier League
Tetë qendër mbrojtësa në objektivat e Unitedit: Prej Skriniarit deri te Romagnoli

Tetë qendër mbrojtësa në objektivat e Unitedit: Prej Skriniarit deri te Romagnoli

Premier League
Presidenti i skuadrës turke e zbulon: Soyuncu do t’i bashkohet Arsenalit

Presidenti i skuadrës turke e zbulon: Soyuncu do t’i bashkohet Arsenalit

Bundesliga
City dhe Roma i bashkohen skuadrave tjera të mëdha në garë për Caglar Soyuncun

City dhe Roma i bashkohen skuadrave tjera të mëdha në garë për Caglar Soyuncun

Bundesliga