LAJMI I FUNDIT:

Cafu

50 Artikuj

Ferdinand lavdëron Alexander-Arnoldin: Më i miri që nga koha e Cafus

Ferdinand lavdëron Alexander-Arnoldin: Më i miri që nga koha e Cafus

Premier League
Fenomeni Ronaldo zgjedh formacionin e ëndrrave – zgjedh emra si Messi, Zidane e Maradona, mungon CR7

Fenomeni Ronaldo zgjedh formacionin e ëndrrave – zgjedh emra si Messi, Zidane e Maradona, mungon CR7

Ndërkombëtare
Cafu: Alexander-Arnold mund ta fitojë Topin e Artë

Cafu: Alexander-Arnold mund ta fitojë Topin e Artë

Premier League
Formacioni më i mirë që e ka drejtuar Carlo Ancelotti – emra të mëdhenj jashtë, por në të Ronaldo e Kaka

Formacioni më i mirë që e ka drejtuar Carlo Ancelotti – emra të mëdhenj jashtë, por në të Ronaldo e Kaka

Ndërkombëtare
Janë vetëm 10 lojtarë që i kanë fituar si Ligën e Kampionëve ashtu edhe Copa Libertadores – në listë emra të mëdhenj që dominuan futbollin

Janë vetëm 10 lojtarë që i kanë fituar si Ligën e Kampionëve ashtu edhe Copa Libertadores – në listë emra të mëdhenj që dominuan futbollin

Liga e Kampionëve
Capello zbulon 11-shen e lojtarëve më të mirë që ka stërvitur, në bankën rezervë mbetet vetëm një kampion bote

Capello zbulon 11-shen e lojtarëve më të mirë që ka stërvitur, në bankën rezervë mbetet vetëm një kampion bote

Ndërkombëtare
Cafu: Vinicius Jr mund ta zëvendësojë Ronaldon te Real Madridi

Cafu: Vinicius Jr mund ta zëvendësojë Ronaldon te Real Madridi

La Liga
Cafu ka pritur më shumë nga Neymar

Cafu ka pritur më shumë nga Neymar

Përfaqësueset
Cafu: Neymar njëri nga më të mirët në botë, me Coutinhon do ta çojnë Brazilin drejt triumfit në Kupën e Botës

Cafu: Neymar njëri nga më të mirët në botë, me Coutinhon do ta çojnë Brazilin drejt triumfit në Kupën e Botës

Përfaqësueset
Formacioni i ëndrrave nga Alisson

Formacioni i ëndrrave nga Alisson

Serie A
Formacioni më i mirë në histori të futbollit sipas Fenomenit, lë jashtë Cristiano Ronaldon

Formacioni më i mirë në histori të futbollit sipas Fenomenit, lë jashtë Cristiano Ronaldon

La Liga
Cafu: Alisson te Real Madridi? Për mua është punë e kryer

Cafu: Alisson te Real Madridi? Për mua është punë e kryer

La Liga
Nga Del Bosque tek Gerrard e Cafu, 16 legjenda parashikojnë rezultatin dhe fituesin e Ligës së Kampionëve

Nga Del Bosque tek Gerrard e Cafu, 16 legjenda parashikojnë rezultatin dhe fituesin e Ligës së Kampionëve

Liga e Kampionëve
Cafu: Ky është Milani i Gattusos, gjithçka mund të presim prej tyre

Cafu: Ky është Milani i Gattusos, gjithçka mund të presim prej tyre

Serie A
Fenomeni Ronaldo zgjedh formacionin më të mirë të të gjitha kohërave: Përfshihen Maradona, Pele dhe Messi, por mungon CR7 (Foto)

Fenomeni Ronaldo zgjedh formacionin më të mirë të të gjitha kohërave: Përfshihen Maradona, Pele dhe Messi, por mungon CR7 (Foto)

Ndërkombëtare
Cafu zgjedh Napolin para Juventusit në garën për titull

Cafu zgjedh Napolin para Juventusit në garën për titull

Serie A
Maradona e quan Alvesin “idiot”, pasi braziliani tha se ai nuk bën të krahasohet me Messin

Maradona e quan Alvesin “idiot”, pasi braziliani tha se ai nuk bën të krahasohet me Messin

Ndërkombëtare
Kampion në Serie A dhe Kupën e Botës me Italinë: Formacionet më të mira në tri epokat e Tottit (Foto)

Kampion në Serie A dhe Kupën e Botës me Italinë: Formacionet më të mira në tri epokat e Tottit (Foto)

Arbios Kryeziu
Mbappe zbulon formacionin e ëndrrave – Beson tek yjet e Real Madridit dhe Barcelonës (Foto)

Mbappe zbulon formacionin e ëndrrave – Beson tek yjet e Real Madridit dhe Barcelonës (Foto)

Ndërkombëtare
Carlos zbulon formacionin e ëndrrave, mungojnë dy super yjet më të mëdha (Foto)

Carlos zbulon formacionin e ëndrrave, mungojnë dy super yjet më të mëdha (Foto)

La Liga
Cafu: Neymari do ta thyej rekordin e golave të Peles

Cafu: Neymari do ta thyej rekordin e golave të Peles

Përfaqësueset
A ju ka shkuar ndonjëherë mendja që këta 15 lojtarë kanë luajtur në këto skuadra (Foto)

A ju ka shkuar ndonjëherë mendja që këta 15 lojtarë kanë luajtur në këto skuadra (Foto)

Ndërkombëtare
Këta janë mbrojtësit e djathtë më të mirë në histori (Foto)

Këta janë mbrojtësit e djathtë më të mirë në histori (Foto)

Ndërkombëtare
Cafu lavdëron Tottin: Është kampion dhe lider i skuadrës

Cafu lavdëron Tottin: Është kampion dhe lider i skuadrës

Serie A