LAJMI I FUNDIT:

Cadiz

81 Artikuj

Atletico bindës në triumfin ndaj Cadizit

Atletico bindës në triumfin ndaj Cadizit

La Liga
Atletico për të siguruar një vend në LK, Cadizi për mbijetesë – formacionet startuese

Atletico për të siguruar një vend në LK, Cadizi për mbijetesë – formacionet startuese

La Liga
Skuadrat me moshën mesatare më të madhe në Evropë –  befasojnë Interi, Sevilla dhe Real Betisi

Skuadrat me moshën mesatare më të madhe në Evropë –  befasojnë Interi, Sevilla dhe Real Betisi

Ndërkombëtare
Ez Abde u përjashtua me të kuq vetëm dy minuta pas inkuadrimit, goditi kundërshtarin

Ez Abde u përjashtua me të kuq vetëm dy minuta pas inkuadrimit, goditi kundërshtarin

La Liga
Dani Ceballos me një nga simulimet më të shëmtuara në futboll

Dani Ceballos me një nga simulimet më të shëmtuara në futboll

La Liga
Cadiz 0-2 Real Madrid, notat e lojtarëve

Cadiz 0-2 Real Madrid, notat e lojtarëve

La Liga
Real Madridi kthehet të fitorja, fiton në udhëtim te Cadizi

Real Madridi kthehet të fitorja, fiton në udhëtim te Cadizi

La Liga
Real Madridi synon t’i kthehet fitores në udhëtim te Cadizi, formacionet zyrtare

Real Madridi synon t’i kthehet fitores në udhëtim te Cadizi, formacionet zyrtare

La Liga
Lojtarët dhe trajnerët e Cadizit dënohen me 17 ndeshje pezullim pas incidentit me Getafen

Lojtarët dhe trajnerët e Cadizit dënohen me 17 ndeshje pezullim pas incidentit me Getafen

La Liga
Notat e lojtarëve: Barcelona 2-0 Cadiz, veçohen Roberto dhe Ferran

Notat e lojtarëve: Barcelona 2-0 Cadiz, veçohen Roberto dhe Ferran

La Liga
Barca kalon pengesën Cadiz dhe rrit diferencën me Realin

Barca kalon pengesën Cadiz dhe rrit diferencën me Realin

La Liga
Formacionet zyrtare: Tri pikët janë objektivi i Barcës ndaj Cadizit

Formacionet zyrtare: Tri pikët janë objektivi i Barcës ndaj Cadizit

La Liga
Rritet numri i klubeve që interesohen për Bardhin, Trabzonspor vendos çmimin për mesfushorin shqiptar

Rritet numri i klubeve që interesohen për Bardhin, Trabzonspor vendos çmimin për mesfushorin shqiptar

Ligat tjera
Cadiz kërkon ri-luajtjen e nëntë minutave të fundit të ndeshjes së fundit, kërcënon me veprime ligjore

Cadiz kërkon ri-luajtjen e nëntë minutave të fundit të ndeshjes së fundit, kërcënon me veprime ligjore

La Liga
Notat e lojtarëve, Real Madrid 2-1 Cadiz: Kross larg më i miri

Notat e lojtarëve, Real Madrid 2-1 Cadiz: Kross larg më i miri

La Liga
Real Madridi e mbyll me fitore ndaj Cadiz

Real Madridi e mbyll me fitore ndaj Cadiz

La Liga
Real Madridi kërkon ta mbyll vitin me fitore ndaj Cadiz, formacionet zyrtare

Real Madridi kërkon ta mbyll vitin me fitore ndaj Cadiz, formacionet zyrtare

La Liga
Atletico Madridi mposhtet nga Cadizi në trilerin e pesë golave

Atletico Madridi mposhtet nga Cadizi në trilerin e pesë golave

La Liga
Atletico Madrid përballet me Cadizin në udhëtim, formacionet zyrtare

Atletico Madrid përballet me Cadizin në udhëtim, formacionet zyrtare

La Liga
Notat e lojtarëve, Cadiz 0-4 Barcelona: Lewandowski vjen nga banka rezervë dhe shkëlqen 

Notat e lojtarëve, Cadiz 0-4 Barcelona: Lewandowski vjen nga banka rezervë dhe shkëlqen 

La Liga
Barcelona fiton ndaj Cadizit në ndeshjen që u ndërpre për afër një orë shkaku i një tifozi që pësoi sulm në zemër

Barcelona fiton ndaj Cadizit në ndeshjen që u ndërpre për afër një orë shkaku i një tifozi që pësoi sulm në zemër

La Liga
Tifozi i shpëton më të keqes, largohet me barelë nga stadiumi – ndeshja do të vazhdojë nga aty ku u ndërpre

Tifozi i shpëton më të keqes, largohet me barelë nga stadiumi – ndeshja do të vazhdojë nga aty ku u ndërpre

La Liga
Ndërpritet ndeshja Cadiz – Barcelona, shkak një tifoz me probleme shëndetësore në tribuna

Ndërpritet ndeshja Cadiz – Barcelona, shkak një tifoz me probleme shëndetësore në tribuna

La Liga
Barcelona rrotacion për ndeshjen si mysafir i Cadiz, formacionet zyrtare

Barcelona rrotacion për ndeshjen si mysafir i Cadiz, formacionet zyrtare

La Liga