LAJMI I FUNDIT:

Buzët

80 Artikuj

Katër gjendje të rënda që mund të shoqërohen me ndryshime në buzë

Katër gjendje të rënda që mund të shoqërohen me ndryshime në buzë

Këshilla mjekësore
Keni këtë gropë midis hundës dhe buzës së sipërme? Do të çuditeni kur të lexoni çfarë do të thotë kjo…

Keni këtë gropë midis hundës dhe buzës së sipërme? Do të çuditeni kur të lexoni çfarë do të thotë kjo…

Të tjera
Katër problemet më të zakonshme shëndetësore gjatë pushimeve dhe si t’i shmangni ato

Katër problemet më të zakonshme shëndetësore gjatë pushimeve dhe si t’i shmangni ato

Këshilla mjekësore
Grim seksi, i shpejtë dhe i thjeshtë

Grim seksi, i shpejtë dhe i thjeshtë

Grim
Nëse jeni në kërkim të një zgjidhjeje se si t’i rinoni buzët, ndiqni këshillat e ekspertëve…

Nëse jeni në kërkim të një zgjidhjeje se si t’i rinoni buzët, ndiqni këshillat e ekspertëve…

Këshilla Estetike
Shkëlqejnë edhe në terr: Trendi i ri janë buzët ngjyrë diamanti

Shkëlqejnë edhe në terr: Trendi i ri janë buzët ngjyrë diamanti

Grim
Të fshehtat e bukurisë se femrave të mrekullueshme

Të fshehtat e bukurisë se femrave të mrekullueshme

Bukuri dhe Kujdes
Buzëkuqi shpejt “shpenzohet”: Përdorni një truk që do ta bëjë atë të zgjasë më shumë

Buzëkuqi shpejt “shpenzohet”: Përdorni një truk që do ta bëjë atë të zgjasë më shumë

Grim
Vendosni pak korrektor përgjatë skajit të buzëve dhe aplikoni dy shtresa buzëkuqi të kuq – do të zgjasë gjithë natën

Vendosni pak korrektor përgjatë skajit të buzëve dhe aplikoni dy shtresa buzëkuqi të kuq – do të zgjasë gjithë natën

Grim
Bëni buzët tuaja të duken më të mëdha në mënyrë natyrale

Bëni buzët tuaja të duken më të mëdha në mënyrë natyrale

Grim
Ja si të zmadhoni buzët pa operacion! Gjithçka që ju nevojitet është kjo gjë që e keni në banjë

Ja si të zmadhoni buzët pa operacion! Gjithçka që ju nevojitet është kjo gjë që e keni në banjë

Kujdesi për lëkurën dhe trupin
Mënyra e çuditshme e grimit të buzëve është bërë trend në TikTok

Mënyra e çuditshme e grimit të buzëve është bërë trend në TikTok

Grim
Përse kremin e syve duhet ta aplikoni edhe në buzë?

Përse kremin e syve duhet ta aplikoni edhe në buzë?

Këshilla dhe arsye
Si të zmadhohen buzët me ndihmën e lapsit dhe shkëlqyesit?

Si të zmadhohen buzët me ndihmën e lapsit dhe shkëlqyesit?

Grim
Si të kujdeseni për buzët tuaja në diell

Si të kujdeseni për buzët tuaja në diell

Kujdesi për lëkurën dhe trupin
Nga kjo ju pëlcasin buzët, dhe këtë gjë e bëni çdo mëngjes!

Nga kjo ju pëlcasin buzët, dhe këtë gjë e bëni çdo mëngjes!

Shëndetësi Lajme
Pasi e kuptoi se i janë ngrirë llogaritë bankare, pakistanezja la në gjysmë ndërhyrjen estetike – buzët i mbetën gjysmë të fryra

Pasi e kuptoi se i janë ngrirë llogaritë bankare, pakistanezja la në gjysmë ndërhyrjen estetike – buzët i mbetën gjysmë të fryra

Fun Lajme
Preferoni buzëkuqtë e errët këtë vjeshtë: Zgjidhni nuancën ideale sipas ngjyrës së lëkurës tuaj

Preferoni buzëkuqtë e errët këtë vjeshtë: Zgjidhni nuancën ideale sipas ngjyrës së lëkurës tuaj

Grim
Shenjat në fytyrë që tregojnë mungesë vitaminash

Shenjat në fytyrë që tregojnë mungesë vitaminash

Shëndetësi Lajme
Një teknikë gjithnjë e më popullore: Zgjero buzët në mënyrën më të lehtë

Një teknikë gjithnjë e më popullore: Zgjero buzët në mënyrën më të lehtë

Grim
“Buzët e turbullta”, trendi që do të na shoqërojë gjatë gjithë vjeshtës

“Buzët e turbullta”, trendi që do të na shoqërojë gjatë gjithë vjeshtës

Grim
Si t’i zmadhoni buzët, por të duken natyrale? Shikoni këtë xhirim dhe binduni sa e thjeshtë është

Si t’i zmadhoni buzët, por të duken natyrale? Shikoni këtë xhirim dhe binduni sa e thjeshtë është

Grim
Trendi veror i sezonit: Hije të syve me efekt metalik

Trendi veror i sezonit: Hije të syve me efekt metalik

Grim
Grimierja e Gigi Hadid ndan një truk mahnitës për buzë më të plota

Grimierja e Gigi Hadid ndan një truk mahnitës për buzë më të plota

Grim